HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Nijmegen  ..16....10....14..12145932
2  DES Lunteren 2  ....911........1414125820
3  DIOS/Eureka  4........1314....15125816
4  Ons Genoegen Utrecht  ..11..8..1112..13....5810
5  WSDV 2  ..9..12....101411....5712
6  Raes DC Maastricht  10........129..1112..578
7  DAmateurs  ....79..8..10....1253-8
8  EAD Asten  ....681011..8......53-14
9  Denk en Zet Culemborg 2  6......6..10127....53-18
10  Dammers Uit Oost 2  ..6..799....13....52-12
11  Rivieren Dammers  865....8........1152-24
12  CTD Arnhem 2  688......8......950-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 5
za 25-11-2017     Ons Genoegen Utrecht  -   DES Lunteren 2  
11
-
9
 Arne van Mourik (1268) - Wim Lammers (1147) 2-06Partij
 Alfons Ottink (1297) - Richard Cousijnsen (1243) 1-14Partij
 Cock van Wijk (1247) - Jan Lammers (1191) 2-03Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Evert van de Pol (1106) 0-27Partij
 Peter Meijler (1118) - Bram Cysouw (884) 2-010Partij
 Lucien Farzan (1141) - Johan Top (971) 0-25Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Jeroen van den Brink (992) 1-18Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Edwin Loozen (1066) 1-12Partij
 Gerard Morsink (958) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-19Partij
 Teus de Mik (947) - Henk Timmer (1068) 1-11Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   WSDV 2  
6
-
14
 Ed Kok (1154) - Machiel Weistra (1096) 1-110Partij
 Henk Stoop (1094) - Gerben van Steenbergen (1216) 1-17Partij
 Gregory de Vries (155) - Hans Dammingh (1112) 0-22Partij
 Simon Harmsma (948) - Henk Kleinrensink (1184) 1-19Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 1-15Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Derk Kleinrensink (1141) 1-18Partij
 Albert Middelkoop (901) - Ákosh Kardos (897) 0-26Partij
 Ebbo de Jong (959) - Owen Donkers (1122) 0-24Partij
 Kumar Mangal (928) - Ivar Smijers (781) 1-13Partij
 Alijn Kuijer (579) - Harry Doomernik (1119) 0-21Partij
   Raes DC Maastricht  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Harry Velraeds (1118) - Tom Knapen (1050) 0-27Partij
 Maurice Raes (1031) - Harry Graaskamp (1114) 0-22Partij
 Janes de Vries (1004) - Jaap de Vries (1075) 1-110Partij
 Eric Conrad (1095) - Ralf Richters (1080) 1-13Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Tom Westhof (956) 2-05Partij  
 Karel Leemreize (1195) - Johan Haijtink (1077) 1-16Partij
 Andy Damen (1125) - Rodier Evers (1021) 1-18Partij  
 Dennis Joosten (1043) - Alexandra Betting (983) 2-04Partij
 Dick Huitink (1034) - Simon Wiersma (938) 1-19Partij  
 Ber ten Haaf (1077) - niet opgekomen  2-01R
   DIOS/Eureka  -   EAD Asten  
14
-
6
 Mark Werrebrouck (1020) - Bert Berkers (1188) 0-26Partij
 Hubert de Baetselier (1078) - Paul Hellings (1185) 1-13Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Ruud Arts (1146) 2-08Partij
 Brion Koullen (1267) - Hans Berkers (1212) 1-17Partij
 Tom Swelsen (1101) - Jules Martens (1087) 2-09Partij
 Theo Schippers (1322) - Patrick Adriaans (1130) 2-02Partij
 Darja Koullen (1025) - Hans Greveraars (929) 1-14Partij
 Maarten Everduim (1075) - Piet van Rens (792) 2-01Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Ad Boot (1056) 2-010Partij
 Martin Kole (701) - Martien Madou (850) 1-15Partij
   CTD Arnhem 2  -   DAmateurs  
8
-
12
 Rein Bergsma (1033) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-14Partij
 Ronald Roethof (1185) - Jacques Brouns (1051) 1-15Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Arno Bloks (1036) 0-27Partij  
 Wilrick Wonnink (1125) - Tom Vissers (986) 2-01Partij
 Wim van Dongen (880) - John Wilsens (1069) 0-28Partij
 Sander Neutel (1146) - Rob Pijnenburg (995) 1-13Partij
 Theo Willemsen (1077) - Leo van Vlerken (1003) 1-110Partij
 Leo Steyntjes (990) - Jos van der Wielen (1129) 0-22Partij
 Henk Mahboeb (990) - Barend van Amerongen (997) 1-19Partij
 Ton Berends (1000) - Martien van Erp (925) 1-16Partij
   Rivieren Dammers  -   DC Nijmegen  
8
-
12
 Theo Voorspuij (1279) - Jean van Ingen (1031) 1-16Partij
 Thijs Verboon (1165) - Gerard Martens (1099) 1-14Partij
 Henk Houweling (1114) - Denise van Dam (1085) 0-23Partij
 Ernst de Heer (958) - Albert Eggink (1054) 2-010Partij
 Krijn van Herwaarden (1019) - Sammy Amusah (1121) 1-18Partij
 Mark Mandemaker (916) - Hans Ladage (1219) 0-29Partij
 Bas Vink (809) - Kees Hazen (1133) 0-27Partij
 Gozé van Pelt (741) - Ludger Buijs (1075) 2-01Partij
 Hugo Muilwijk (675) - Anton Janssen (1037) 0-22Partij
 Menno Eijkelenboom (688) - Stef Migchelbrink (1039) 1-15Partij