HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Nijmegen  1611....10..1514..141271344
2  DIOS/Eureka  4....11..1413..11121571220
3  DES Lunteren 2  9..911......1214121471022
4  Ons Genoegen Utrecht  ....118912111413....71016
5  WSDV 2  ..99121310..1411....7916
6  Raes DC Maastricht  10....117912..11..12794
7  EAD Asten  ..6..81011..8..121177-8
8  DAmateurs  57..9..8..10..121275-14
9  Denk en Zet Culemborg 2  6..866..12107....73-30
10  Dammers Uit Oost 2  ..96799....139..72-16
11  CTD Arnhem 2  688......88..11972-24
12  Rivieren Dammers  856....898....1172-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 14-10-2017     Raes DC Maastricht  -   Ons Genoegen Utrecht  
11
-
9
 Andy Damen (1125) - Alfons Ottink (1297) 1-18Partij
 Gijs Schoenmakers (1234) - Arne van Mourik (1268) 0-27Partij
 niet opgekomen  - Auke Zijlstra (1222) 0-21R
 Harry Velraeds (1118) - Cock van Wijk (1247) 2-05Partij
 Dick Huitink (1034) - Peter Meijler (1118) 1-16Partij
 Karel Leemreize (1195) - Gerard Morsink (958) 1-14Partij
 Dennis Joosten (1043) - Wim Vlooswijk (1117) 2-02Partij
 Ber ten Haaf (1077) - Lucien Farzan (1141) 2-09Partij
 Janes de Vries (1004) - Lex van Amerongen (1085) 1-110Partij
 Dré Verheggen (950) - Toys Sheoratan (1076) 1-13Partij
za 16-12-2017     Denk en Zet Culemborg 2  -   DES Lunteren 2  
8
-
12
 Simon Harmsma (948) - Henri van Hierden (1164) 1-17Partij
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Johan Top (971) 1-15Partij
 Albert Middelkoop (901) - Jeroen van den Brink (992) 2-06Partij
 Ed Kok (1154) - Richard Cousijnsen (1243) 0-29Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Evert van de Pol (1106) 1-12Partij
 Henk Stoop (1094) - Wim Lammers (1147) 1-14Partij
 Krijn van Drie (1025) - Jaap Heij (1041) 1-110Partij
 Ebbo de Jong (959) - Robbert Westerink (1102) 0-23Partij
 Kumar Mangal (928) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-11Partij
 Peter Kers (822) - Henk Timmer (1068) 0-28Partij
   DIOS/Eureka  -   WSDV 2  
11
-
9
 Eddy Zijlstra (1128) - Machiel Weistra (1096) 0-28Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-06Partij
 Hubert de Baetselier (1078) - Owen Donkers (1122) 1-15Partij
 Brion Koullen (1267) - Derk Kleinrensink (1141) 2-010Partij
 Maarten Everduim (1075) - Ákosh Kardos (897) 0-29Partij
 Theo Schippers (1322) - Mara Langeveld (927) 2-03Partij
 Jasper Kole (722) - Hans Dammingh (1112) 0-22Partij
 Marijn Jans (903) - Jozef Linssen (1073) 0-21Partij
 Martin Kole (701) - Jan Dammingh (826) 2-07Partij
 Tom Swelsen (1101) - Hans Kromhout (1080) 2-04Partij
   CTD Arnhem 2  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Theo Willemsen (1077) - Harry Graaskamp (1114) 1-14Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Johan Haijtink (1077) 1-19Partij
 Henk Mahboeb (990) - Ralf Richters (1080) 0-210Partij
 Rommy Moerlie (967) - Michiel Bibbe (808) 1-17Partij
 Leo Steyntjes (990) - Jaap de Vries (1075) 1-13Partij
 Ton Berends (1000) - Tom Westhof (956) 1-15Partij
 Sammy Brijobhokun (821) - Alexandra Betting (983) 0-28Partij
 Wilrick Wonnink (1125) - Simon Wiersma (938) 2-06Partij
 Nouri Brinkman (535) - Isa van Haaren  2-01Partij
 Rein Bergsma (1033) - Meike Kokke  2-02Partij
   Rivieren Dammers  -   EAD Asten  
9
-
11
 Ernst de Heer (958) - Paul Hellings (1185) 0-29Partij
 Rik Verboon (1270) - Bert Berkers (1188) 1-13Partij
 Theo Voorspuij (1279) - Hans Berkers (1212) 2-010Partij
 Thijs Verboon (1165) - Jules Martens (1087) 1-16Partij
 Krijn van Herwaarden (1019) - Ad Boot (1056) 0-27Partij
 Menno Eijkelenboom (688) - Hans Greveraars (929) 1-14Partij
 Gozé van Pelt (741) - Patrick Adriaans (1130) 1-18Partij
 Myrthe Kraaijeveld (587) - Ruud Arts (1146) 0-22Partij
 Mark Mandemaker (916) - Hans van Berkel Sr. (1067) 1-15Partij
 Coen Westerveen (846) - Martien Madou (850) 2-01Partij
   DC Nijmegen  -   DAmateurs  
15
-
5
 Jean van Ingen (1031) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 2-010Partij
 Denise van Dam (1085) - Arno Bloks (1036) 1-19Partij
 Gerard Martens (1099) - John Wilsens (1069) 1-18Partij
 Hans Ladage (1219) - Jos van der Wielen (1129) 2-01Partij
 Sammy Amusah (1121) - Jacques Brouns (1051) 1-12Partij
 Kees Hazen (1133) - Tom Vissers (986) 2-04Partij
 Albert Eggink (1054) - Barend van Amerongen (997) 2-06Partij
 Ludger Buijs (1075) - Rob Pijnenburg (995) 2-07Partij
 Stef Migchelbrink (1039) - Martien van Erp (925) 1-13Partij
 Anton Janssen (1037) - Frits van Tilborg (1056) 1-15Partij