HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Nijmegen  11..16..101215..14141281548
2  DES Lunteren 2  99..11....181412121481238
3  Ons Genoegen Utrecht  ..11128912111314....81220
4  DIOS/Eureka  4..811..141311..121581216
5  WSDV 2  ..91291310..111414..81124
6  Raes DC Maastricht  10..11..79121110..128104
7  EAD Asten  8..861011....8121187-12
8  DAmateurs  5297..8....10121285-30
9  Dammers Uit Oost 2  ..67999....1391384-10
10  Denk en Zet Culemborg 2  686..61012107....84-30
11  CTD Arnhem 2  68..86..8811..982-32
12  Rivieren Dammers  86..5..8987..1182-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 06-01-2018     DES Lunteren 2  -   DAmateurs  
18
-
2
 Jaap Heij (1041) - Willem-Peter Berkelmans (1075) 1-12Partij
 Richard Cousijnsen (1243) - Arno Bloks (1036) 2-06Partij
 Evert van de Pol (1106) - Jacques Brouns (1051) 2-01Partij
 Henri van Hierden (1164) - John Wilsens (1069) 2-07Partij
 Johan Top (971) - Leo van Vlerken (1003) 2-08Partij
 Wim Lammers (1147) - Jos van der Wielen (1129) 1-19Partij
 Edwin Loozen (1066) - Martien van Erp (925) 2-010Partij
 Henk Timmer (1068) - Rob Pijnenburg (995) 2-01Partij
 Robbert Westerink (1102) - Barend van Amerongen (997) 2-03Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Tom Vissers (986) 2-04Partij
   EAD Asten  -   DC Nijmegen  
8
-
12
 Patrick Adriaans (1130) - Eric Sanders (1094) 1-19Partij
 Hans Berkers (1212) - Hans Ladage (1219) 1-14Partij
 Paul Peters (1150) - Jean van Ingen (1031) 1-17Partij
 Ad Boot (1056) - Gerard Martens (1099) 0-26Partij
 Hans van Berkel Sr. (1067) - Sammy Amusah (1121) 0-25Partij
 Bert Berkers (1188) - Denise van Dam (1085) 2-01Partij
 Jules Martens (1087) - Kees Hazen (1133) 1-110Partij
 Paul Hellings (1185) - Anton Janssen (1037) 1-13Partij
 Herman Clevis (1037) - Ludger Buijs (1075) 1-12Partij
 Hans Greveraars (929) - Albert Eggink (1054) 0-28Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   Rivieren Dammers  
13
-
7
 Jan Masselink (1151) - Theo Voorspuij (1279) 2-07Partij
 Ben Okken (1123) - Rik Verboon (1270) 0-24Partij
 Tom Rinner (838) - Thijs Verboon (1165) 1-11Partij
 Harry Graaskamp (1114) - Krijn van Herwaarden (1019) 1-15Partij
 Ralf Richters (1080) - Henk Houweling (1114) 1-110Partij
 Rodier Evers (1021) - Gozé van Pelt (741) 2-02Partij
 Johan Haijtink (1077) - Mark Mandemaker (916) 1-16Partij
 Tom Westhof (956) - Myrthe Kraaijeveld (587) 2-03Partij
 Hans Rinner (875) - Menno Eijkelenboom (688) 2-09Partij
 Alexandra Betting (983) - Bas Vink (809) 1-18Partij
   WSDV 2  -   CTD Arnhem 2  
14
-
6
 Machiel Weistra (1096) - Sander Neutel (1146) 2-08Partij
 Gerben van Steenbergen (1216) - Ton Berends (1000) 1-11Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Rommy Moerlie (967) 1-17Partij
 Ákosh Kardos (897) - Sammy Brijobhokun (821) 2-09Partij
 Owen Donkers (1122) - Aroen Bholasingh (826) 2-02Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Wim van Dongen (880) 2-06Partij
 Henk Kleinrensink (1184) - Wilrick Wonnink (1125) 0-25Partij
 Hans Dammingh (1112) - Theo Willemsen (1077) 2-010Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Rein Bergsma (1033) 1-13Partij
 Harry Doomernik (1119) - Leo Steyntjes (990) 1-14Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   DIOS/Eureka  
12
-
8
 Arne van Mourik (1268) - Theo Schippers (1322) 1-16Partij
 Alfons Ottink (1297) - Eddy Zijlstra (1128) 2-07Partij
 Auke Zijlstra (1222) - Olga Kamychleeva (1370) 1-18Partij
 Toys Sheoratan (1076) - Hubert de Baetselier (1078) 1-110Partij
 Cock van Wijk (1247) - Brion Koullen (1267) 0-23Partij
 Wouter van Beek (1232) - Folkert Jansen (823) 2-02Partij
 Wim Vlooswijk (1117) - Tom Swelsen (1101) 0-25Partij
 Peter Meijler (1118) - Maarten Everduim (1075) 2-09Partij
 Gerard Morsink (958) - Ivar Jansen (765) 1-14Partij
 Lucien Farzan (1141) - Jacques van den Borst (1030) 2-01Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   Raes DC Maastricht  
10
-
10
 Thijs Vreugdenhil (1100) - Gijs Schoenmakers (1234) 0-21Partij
 Simon Harmsma (948) - Karel Leemreize (1195) 2-07Partij
 Ed Kok (1154) - Andy Damen (1125) 1-16Partij
 Henk Stoop (1094) - Eric Conrad (1095) 1-18Partij
 Jan Riesthuis (1060) - Ber ten Haaf (1077) 1-14Partij
 Kumar Mangal (928) - Dick Huitink (1034) 1-19Partij
 Albert Middelkoop (901) - Dennis Joosten (1043) 0-22Partij
 Krijn van Drie (1025) - Janes de Vries (1004) 2-05Partij
 Ebbo de Jong (959) - Luc Jennes (951) 2-03Partij
 Peter Kers (822) - Erik de Gouw (862) 0-210Partij