HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Nijmegen  ..16..111015121114141291750
2  Ons Genoegen Utrecht  ..1281191112131413..91426
3  DIOS/Eureka  4811....13141114121591424
4  WSDV 2  ..129913..101114141391330
5  DES Lunteren 2  99..11818..1412121491234
6  Raes DC Maastricht  1011..7121291110..129128
7  DAmateurs  597..2815..10121297-20
8  EAD Asten  88610..115..8121197-22
9  Dammers Uit Oost 2  979969....1391394-12
10  Denk en Zet Culemborg 2  666681010127....94-38
11  CTD Arnhem 2  67868..8811..992-38
12  Rivieren Dammers  8..5768897..1192-42

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 9
za 20-01-2018     DES Lunteren 2  -   Raes DC Maastricht  
8
-
12
 Evert van de Pol (1106) - Peter Bronstring (960) 2-06Partij
 Wijnand Voskuil Jr. (1105) - Eric Conrad (1095) 0-27Partij
 Edwin Loozen (1066) - Gijs Schoenmakers (1234) 0-25Partij
 Jan Lammers (1191) - Dennis Joosten (1043) 0-24Partij
 Bram Cysouw (884) - Leo Nagels (998) 1-14Partij
 Robbert Westerink (1102) - Andy Damen (1125) 1-110Partij  
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Ber ten Haaf (1077) 1-11Partij
 Jaap Heij (1041) - Ger Stam (1153) 0-29Partij
 Henk Timmer (1068) - Karel Leemreize (1195) 1-18Partij
 Wim Lammers (1147) - Janes de Vries (1004) 2-03Partij
   DIOS/Eureka  -   Denk en Zet Culemborg 2  
14
-
6
 Theo Schippers (1322) - Henk Stoop (1094) 1-14Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Ed Kok (1154) 2-010Partij
 Brion Koullen (1267) - Gregory de Vries (155) 2-03Partij
 Tom Swelsen (1101) - Jan Riesthuis (1060) 1-16Partij
 Eddy Zijlstra (1128) - Albert Middelkoop (901) 2-09Partij
 Hubert de Baetselier (1078) - Ebbo de Jong (959) 1-18Partij
 Maarten Everduim (1075) - Hend de Jager (491) 2-02Partij
 Darja Koullen (1025) - Alijn Kuijer (579) 2-01Partij
 Mark Werrebrouck (1020) - Peter Kers (822) 1-17Partij
 Martin Kole (701) - Krijn van Drie (1025) 0-25Partij
   CTD Arnhem 2  -   Ons Genoegen Utrecht  
7
-
13
 Rein Bergsma (1033) - Alfons Ottink (1297) 1-110Partij
 Aroen Bholasingh (826) - Arne van Mourik (1268) 0-29Partij
 Leo Steyntjes (990) - Auke Zijlstra (1222) 1-11Partij
 Ton Berends (1000) - Cock van Wijk (1247) 1-16Partij
 Theo Willemsen (1077) - Toys Sheoratan (1076) 0-25Partij
 Henk Mahboeb (990) - Wouter van Beek (1232) 0-23Partij
 Rommy Moerlie (967) - Lex van Amerongen (1085) 0-24Partij  
 Wilrick Wonnink (1125) - Peter Meijler (1118) 1-18Partij
 Arnout Mossink  - Gerard Morsink (958) 1-12Partij
 Sander Neutel (1146) - Lucien Farzan (1141) 2-07Partij
   Rivieren Dammers  -   WSDV 2  
7
-
13
 Thijs Verboon (1165) - Machiel Weistra (1096) 1-15Partij
 Rik Verboon (1270) - Arie Janssen van Doorn (1130) 1-16Partij
 Theo Voorspuij (1279) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-09Partij
 Henk Houweling (1114) - Ákosh Kardos (897) 2-010Partij
 Krijn van Herwaarden (1019) - Owen Donkers (1122) 0-28Partij
 Ernst de Heer (958) - Nico Valkenburg (1022) 1-17Partij
 Coen Westerveen (846) - Henk Kleinrensink (1184) 0-21Partij
 Gozé van Pelt (741) - Hans Dammingh (1112) 0-24Partij
 Menno Eijkelenboom (688) - Derk Kleinrensink (1141) 0-22Partij
 Myrthe Kraaijeveld (587) - Harry Doomernik (1119) 0-23Partij
   DC Nijmegen  -   Dammers Uit Oost 2  
11
-
9
 Hans Ladage (1219) - Jaap de Vries (1075) 1-16Partij
 Denise van Dam (1085) - Harry Graaskamp (1114) 0-21Partij
 Jean van Ingen (1031) - Jan Masselink (1151) 1-12Partij
 Sammy Amusah (1121) - Johan Haijtink (1077) 1-15Partij  
 Gerard Martens (1099) - Ben Okken (1123) 2-04Partij
 Kees Hazen (1133) - Tom Knapen (1050) 1-19Partij
 Albert Eggink (1054) - Alexandra Betting (983) 1-110Partij  
 Anton Janssen (1037) - Rodier Evers (1021) 2-07Partij  
 Ludger Buijs (1075) - Tom Westhof (956) 2-03Partij  
 Stef Migchelbrink (1039) - Hans Rinner (875) 0-28Partij  
   DAmateurs  -   EAD Asten  
15
-
5
 Antoine van Zandvoort (1099) - Hans Berkers (1212) 1-17Partij
 Willem-Peter Berkelmans (1075) - Paul Hellings (1185) 1-110Partij
 Arno Bloks (1036) - Patrick Adriaans (1130) 2-03Partij  
 Jos van der Wielen (1129) - Bert Berkers (1188) 1-18Partij
 Jacques Brouns (1051) - Jules Martens (1087) 1-15Partij
 John Wilsens (1069) - Ad Boot (1056) 1-16Partij
 Peter Klaassen  - Hans Greveraars (929) 2-09Partij
 Leo van Vlerken (1003) - Piet van Rens (792) 2-04Partij
 Martien van Erp (925) - niet opgekomen  2-02R
 Tom Vissers (986) - niet opgekomen  2-01R