HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  ADG  8111112141214111410201119137
2  Lent  129612121114111614141118131
3  Brainsport Eindhoven  91110812714151212171115127
  Ons Genoegen Utrecht  914101091211101413151115127
5  DC Nijmegen  88121071012121411141114118
6  DES Lunteren 2  688111312811913131112112
7  Raes DC Maastricht  8913810811121012101111111
8  DAmateurs  6669812910131215119106
9  WSDV 2  9951089810161213118109
10  Rivieren Dammers  64866111074101411686
11  EAD Asten  1068797888101711498
12  Denk en Zet Culemborg 2  06356710576311158

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2019     ADG  -   Brainsport Eindhoven  
11
-
9
 Jan de Ruiter (1174) - Fred Passchier (1208) 2-010Partij
 Rutger Koetsier (1322) - Jacco Sandee (1165) 1-12Partij
 Gerrit de Bruijn (1212) - Jan Kornilov (862) 1-18Partij
 Ton Bollebakker (1223) - Yuriy Lagoda (1383) 0-24Partij
 Marcel Everloo (1066) - Jan van den Hooff (1097) 0-27Partij
 Cees Strooper (1328) - Luud Ector (1032) 2-09Partij
 Harry de Waard (1208) - Raphaël Martens (1114) 1-13Partij
 Bryan Brank (1046) - David Riupassa (1089) 2-06Partij
 Wim Martin (1071) - Gerard Welling (936) 1-11Partij
 Frits Stuger (966) - Menno Hottinga (1086) 1-15Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Rivieren Dammers  
14
-
6
 Alfons Ottink (1291) - Theo Voorspuij (1278) 2-01Partij
 Arne van Mourik (1252) - Thijs Verboon (1193) 1-13Partij
 Auke Zijlstra (1202) - Theo de Swart (1338) 1-17Partij
 Cock van Wijk (1202) - Ernst de Heer (971) 1-110Partij
 Toys Sheoratan (1101) - Bas Vink (804) 2-04Partij
 Peter Meijler (1129) - Henk Houweling (1123) 1-19Partij
 Wim Vlooswijk (1100) - Krijn van Herwaarden (1024) 2-05Partij
 Lucien Farzan (1071) - Mark Mandemaker (928) 2-06Partij
 Lex van Amerongen (1088) - Gozé van Pelt (743) 0-28Partij
 Gerard Morsink (953) - Myrthe Kraaijeveld (646) 2-02Partij
   Raes DC Maastricht  -   DC Nijmegen  
10
-
10
 Gijs Schoenmakers (1239) - Hans Ladage (1212) 1-110Partij
 Dennis Joosten (1064) - Denise van Dam (1134) 1-19Partij
 Andy Damen (1090) - Jean van Ingen (1103) 2-08Partij
 Maurice Raes (1040) - Gerard Martens (1111) 0-24Partij
 Eric Conrad (1095) - Kees Hazen (1154) 1-16Partij
 Peter Bronstring (988) - Sammy Amusah (1102) 1-17Partij
 Ber ten Haaf (1082) - Stef Migchelbrink (1015) 1-12Partij
 Harry Velraeds (1121) - Albert Eggink (1074) 1-15Partij
 Karel Leemreize (1176) - Anton Janssen (1027) 0-23Partij
 Dick Huitink (1039) - Ludger Buijs (1071) 2-01Partij
   Denk en Zet Culemborg 2  -   DAmateurs  
5
-
15
 Ed Kok (1120) - Wil van den Braak (1350) 0-28Partij
 Jan Riesthuis (1082) - Antoine van Zandvoort (1093) 1-17Partij
 Pelle Bronkhorst (911) - Jacques Brouns (1055) 0-26Partij
 Kumar Mangal (936) - Arno Bloks (1039) 2-05Partij
 Ebbo de Jong (951) - Jos van der Wielen (1130) 0-23Partij
 Albert Middelkoop (915) - Willem-Peter Berkelmans (1072) 0-24Partij
 Krijn van Drie (1031) - Peter Klaassen  1-19Partij
 Peter Kers (810) - John Wilsens (1074) 1-110Partij
 Hend de Jager (565) - Leo van Vlerken (997) 0-21Partij
 Gregory de Vries (380) - Martien van Erp (922) 0-22Partij
   Lent  -   EAD Asten  
14
-
6
 Maarten Nas (1309) - Hans Berkers (1209) 1-13Partij
 Steven Wijker (1398) - Bert Berkers (1198) 2-08Partij
 Gert van Willigen (1234) - Paul Hellings (1182) 2-09Partij
 Marco van Bronswijk (1221) - Ruud Arts (1146) 0-22Partij
 Eep van Manen (1139) - Hans van Berkel Sr. (1061) 1-16Partij
 Jan Jacobs (1170) - Jules Martens (1073) 2-010Partij
 Willem van den Berg (1146) - Ad Boot (1036) 1-15Partij
 Chris Roeleven (1181) - Hans Greveraars (925) 2-04Partij
 Rob Everts (1010) - Geert Jan Loomans (1015) 1-17Partij
 Peter Litjens (990) - Martien Madou (846) 2-01Partij
   WSDV 2  -   DES Lunteren 2  
9
-
11
 Henk Kleinrensink (1168) - Jaap van Hierden Sr. (1032) 1-14Partij
 Harry Otten (1136) - Edwin Loozen (1067) 0-27Partij
 Ákosh Kardos (1067) - Henk Timmer (1096) 1-18Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (1037) - Johan Top (1120) 1-110Partij
 Wouter van Beek (1236) - Jan Lammers (1173) 1-19Partij
 Fred Ivens (1317) - Coen Bommel (1186) 0-21Partij
 Hans Dammingh (1105) - Wim Lammers (1134) 1-12Partij
 Simon Oosting (1124) - Gerrit Stunnenberg (1129) 1-15Partij
 Hans Kromhout (1076) - Jaap Heij (1054) 1-13Partij
 Ivar Smijers (884) - Evert van de Pol (1116) 2-06Partij