HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  ADG  8..1112121411141410201017126
2  Lent  1296121112111416..141016117
3  Brainsport Eindhoven  ..1110871215141212171015118
4  Ons Genoegen Utrecht  91410101291011..13151013113
5  DC Nijmegen  881210..712121411141013108
6  Raes DC Maastricht  89138..812111012101010101
  DES Lunteren 2  688111312..8913131010101
8  WSDV 2  9951088..10161213108100
9  DAmateurs  66698912101312..10791
10  Rivieren Dammers  648..6101147101410680
11  EAD Asten  10..8798788101710492
12  Denk en Zet Culemborg 2  063561077..6310153

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 10
za 02-02-2019     Brainsport Eindhoven  -   DES Lunteren 2  
12
-
8
 Raphaël Martens (1114) - Gerrit Stunnenberg (1129) 0-25Partij
 Luud Ector (1032) - Jan Lammers (1173) 1-19Partij
 Yuriy Lagoda (1383) - Coen Bommel (1186) 2-010Partij
 Fred Passchier (1208) - Evert van de Pol (1116) 1-16Partij
 Jan van den Hooff (1097) - Johan Top (1120) 1-17Partij
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Edwin Loozen (1067) 0-24Partij
 Wiebe Cnossen (969) - Henk Timmer (1096) 2-01Partij
 David Riupassa (1089) - Jaap van Hierden Sr. (1032) 1-13Partij
 Menno Hottinga (1086) - Wim Lammers (1134) 2-08Partij
 Jan Kornilov (862) - Bram Cysouw (982) 2-02Partij
   EAD Asten  -   WSDV 2  
8
-
12
 Ruud Arts (1146) - Robert-Jan van Steenbergen (1037) 0-210Partij
 Adrie van Outheusden (1098) - Arie Janssen van Doorn (1138) 0-29Partij
 Bert Berkers (1198) - Fred Ivens (1317) 1-13Partij
 Geert Jan Loomans (1015) - Hans Dammingh (1105) 1-14Partij
 Hans Berkers (1209) - Simon Oosting (1124) 1-15Partij
 Hans Greveraars (925) - Henk Hoksbergen (1005) 1-12Partij
 Jules Martens (1073) - Ivar Smijers (884) 0-27Partij
 Ad Boot (1036) - Mara Langeveld (957) 2-06Partij
 Paul Hellings (1182) - Hans Kromhout (1076) 1-18Partij
 Hans van Berkel Sr. (1061) - Frans van der Veer  1-11Partij
   DAmateurs  -   Lent  
6
-
14
 Jos van der Wielen (1130) - Steven Wijker (1398) 0-28Partij
 Jacques Brouns (1055) - Maarten Nas (1309) 0-210Partij
 Arno Bloks (1039) - Chris Roeleven (1181) 1-16Partij
 Wil van den Braak (1350) - Gert van Willigen (1234) 1-15Partij
 Antoine van Zandvoort (1093) - Joppe Lemmen (1163) 2-02Partij
 Peter Klaassen  - Marco van Bronswijk (1221) 0-21Partij
 John Wilsens (1074) - Jan Jacobs (1170) 1-17Partij
 Rob Pijnenburg (994) - Eep van Manen (1139) 1-14Partij
 Tom Vissers (985) - Willem van den Berg (1146) 0-23Partij
 Martien van Erp (922) - Rob Everts (1010) 0-29Partij
   DC Nijmegen  -   Denk en Zet Culemborg 2  
14
-
6
 Gerard Martens (1111) - Ed Kok (1120) 1-16Partij
 Hans Ladage (1212) - Thijs Vreugdenhil (1082) 0-25Partij
 Denise van Dam (1134) - Ebbo de Jong (951) 1-19Partij
 Sammy Amusah (1102) - Kumar Mangal (936) 2-07Partij
 Kees Hazen (1154) - Albert Middelkoop (915) 2-02Partij
 Jean van Ingen (1103) - Krijn van Drie (1031) 1-110Partij
 Ludger Buijs (1071) - Peter Kers (810) 1-18Partij
 Stef Migchelbrink (1015) - Hend de Jager (565) 2-04Partij
 Albert Eggink (1074) - Gregory de Vries (380) 2-03Partij
 Anton Janssen (1027) - Alijn Kuijer (572) 2-01Partij
   Rivieren Dammers  -   Raes DC Maastricht  
10
-
10
 Theo de Swart (1338) - Julien Kumbi (1183) 2-07Partij
 Theo Voorspuij (1278) - Andy Damen (1090) 1-16Partij
 Thijs Verboon (1193) - Gijs Schoenmakers (1239) 1-13Partij
 Krijn van Herwaarden (1024) - Dennis Joosten (1064) 1-14Partij
 Gozé van Pelt (743) - Eric Conrad (1095) 0-29Partij
 Ernst de Heer (971) - Dick Huitink (1039) 2-05Partij
 Bas Vink (804) - Ger Stam (1156) 2-010Partij
 Henk Houweling (1123) - Luc Jennes (955) 1-18Partij
 Hugo Muilwijk (650) - Renzo Rubele  0-22Partij
 niet opgekomen  - Karel Leemreize (1176) 0-21R
   ADG  -   Ons Genoegen Utrecht  
11
-
9
 Ton Bollebakker (1223) - Arne van Mourik (1252) 1-14Partij
 Jan de Ruiter (1174) - Cock van Wijk (1202) 1-110Partij
 Cees Strooper (1328) - Toys Sheoratan (1101) 1-18Partij
 Gerrit de Bruijn (1212) - Auke Zijlstra (1202) 2-09Partij
 Nico Kruijswijk (1046) - Peter Meijler (1129) 1-13Partij
 Bryan Brank (1046) - Wim Vlooswijk (1100) 1-15Partij
 Harry de Waard (1208) - Lucien Farzan (1071) 0-27Partij
 Marcel Everloo (1066) - Lex van Amerongen (1088) 1-16Partij
 Frits Stuger (966) - Gerard Morsink (953) 2-01Partij
 Wim Martin (1071) - Peter Kolkman (1004) 1-12Partij