HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Lent  14101314131114141413171121147
2  WSDV 2  67111313139171416121116131
3  Dammend Tilburg 2  101361191310111412141116123
4  DES Lunteren 2  7914891013131512141113124
5  Raes DC Maastricht  6791213814121012121113115
6  PWG s-Gravenpolder  771111791313156131112112
7  Brainsport Eindhoven  9771012111061016131111111
8  DAmateurs  61110767101081213119100
9  DC Nijmegen  639787141010111311898
10  EAD Asten  666510510121071311790
11  CTD Arnhem 2  7488814489131211695
12  De Waarddammers 2  3866877777811074

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
za 29-02-2020     EAD Asten  -   DC Nijmegen  
10
-
10
 Hans Berkers (1208) - Kees Hazen (1170) 2-08Partij
 Bert Berkers (1193) - Hans Ladage (1207) 1-17Partij
 Ruud Arts (1148) - Jean van Ingen (1084) 1-19Partij
 Paul Peters (1145) - Gerard Martens (1107) 0-22Partij
 Hans van Berkel Sr. (1069) - Albert Eggink (1051) 1-15Partij  
 Paul Hellings (1170) - Ludger Buijs (1047) 2-010Partij  
 Jules Martens (1059) - Sammy Amusah (1056) 0-23Partij  
 Adrie van Outheusden (1092) - Stef Migchelbrink (1019) 1-14Partij
 Martien Madou (842) - Roy Slagter (844) 1-11Partij  
 Hans Greveraars (915) - Anton Janssen (1034) 1-16Partij  
   Lent  -   CTD Arnhem 2  
13
-
7
 Rob Everts (995) - Wim van Dongen (889) 1-16Partij
 Gert van Willigen (1238) - Arnout Mossink (991) 2-08Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Theo Willemsen (1049) 0-23Partij
 Sander Spaans (1190) - Amriet Balradj (783) 2-05Partij
 Willem van den Berg (1136) - Rommy Moerlie (975) 2-010Partij  
 Maarten Nas (1310) - Douwe Hokwerda (1186) 1-14Partij
 Eep van Manen (1123) - Wilrick Wonnink (1115) 1-11Partij
 Jan Jacobs (1158) - Sander Neutel (1152) 1-12Partij
 Denise van Dam (1142) - Aroen Bholasingh (836) 1-19Partij
 Gerold Kosman (1145) - Rein Bergsma (1020) 2-07Partij
   Dammend Tilburg 2  -   DAmateurs  
10
-
10
 Ad de Hoon (1195) - Antoine van Zandvoort (1117) 2-0Partij  
 Varno Morseld (1196) - Peter Klaassen (1035) 1-1Partij  
 Harry Verdoolaege (1159) - Jacques Brouns (1054) 1-1Partij  
 Toon Dielen (1090) - Tom Vissers (982) 1-1Partij  
 Sarah Rijgersberg (1129) - Leo van Vlerken (962) 1-1Partij  
 Salomon de Jong (1182) - Jos van der Wielen (1127) 0-2Partij  
 Frank Swagemakers (977) - Wil van den Braak (1349) 0-2Partij  
 Theo van den Hoek (1197) - John Wilsens (1080) 1-1Partij  
 Toby Hage (1317) - Rob Pijnenburg (974) 2-0Partij  
 Wil Maas (1021) - Martien van Erp (915) 1-1Partij  
   De Waarddammers 2  -   Raes DC Maastricht  
8
-
12
 Dirk Kwakernaak (956) - Dennis Joosten (1080) 1-16Partij
 Ernst de Heer (968) - Leo Nagels (1016) 1-17Partij  
 Marijke Koers-van Genderen (1038) - Karel Leemreize (1133) 0-25Partij
 Martin Nederlof (992) - Ber ten Haaf (1075) 1-19Partij
 Teus Stam (1050) - Peter Bronstring (986) 1-18Partij
 Arjan Mourits (1037) - Andy Damen (1098) 1-110Partij
 Jeroen Schakel (1076) - Bram Verhoef (978) 0-23Partij
 Dirk-Jan Dekker (1071) - Eric Conrad (1118) 1-14Partij
 Johan Stuij (710) - Gijs Schoenmakers (1241) 0-22Partij  
 Mark Mandemaker (912) - niet opgekomen  2-01R
   DES Lunteren 2  -   Brainsport Eindhoven  
10
-
10
 Coen Bommel (1234) - Yuriy Lagoda (1388) 1-110Partij
 Gerrit Stunnenberg (1132) - Jan van den Hooff (1105) 1-16Partij
 Arno Bos (1132) - Raoul Alias (1159) 2-05Partij  
 Evert van de Pol (1112) - Yaroslav Gilevych (679) 0-24Partij
 Jaap van Galen  - Luud Ector (1034) 0-21Partij
 Jan Lammers (1161) - David Riupassa (1106) 2-07Partij
 Jaap Heij (1057) - Fred Passchier (1182) 1-19Partij
 Johan Top (1087) - Lev Gilevych (726) 1-18Partij
 Melanie Visser-Voskuil (925) - Daria Shulepova (531) 1-13Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (981) - Jan Kornilov (929) 1-12Partij
   WSDV 2  -   PWG s-Gravenpolder  
13
-
7
 Henk Kleinrensink (1169) - Jacob Provoost (1165) 2-07Partij
 Wouter van Beek (1222) - Peter Schunselaar (1192) 1-12Partij
 Jaap Vink (1075) - Niels Roelofsen (1123) 1-13Partij
 Arie Janssen van Doorn (1162) - Jos de Wild (1029) 2-09Partij
 Derk Kleinrensink (1091) - Cees Rijk (1087) 1-18Partij
 Fred Ivens (1296) - Jeanine van der Horst (1107) 2-06Partij
 Jozef Linssen (1077) - Aart Walraven (1206) 0-210Partij
 Simon Oosting (1097) - Jaap Veerhoek (1118) 1-14Partij
 Hans Dammingh (1112) - Cor Boot (931) 1-15Partij
 Frans van der Veer  - niet opgekomen  2-01R