HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  1e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Ons Genoegen Utrecht  ................12128
2  CTD Arnhem 2  ..........10......124
  EAD Asten  ............10....124
  PWG s-Gravenpolder  ..............10..124
5  De Variant  ........9........122
6  DC Nijmegen  ........7........10-2
7  DES Lunteren 2  ..6..............10-4
  Raes DC Maastricht  ....6............10-4
  DAmateurs  ......6..........10-4
10  ADG  4................10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 19-09-2020     Gooi & Eemland  -   Brainsport Eindhoven  
-
   PWG s-Gravenpolder  -   DAmateurs  
10
-
6
 Jos de Wild (1014) - Antoine van Zandvoort (1114) 1-14Partij
 Johnny de Leeuw (1381) - Jos van der Wielen (1124) 2-06Partij  
 Niels Roelofsen (1131) - Jacques Brouns (1068) 1-13Partij
 Peter Schunselaar (1201) - Arno Bloks (1029) 1-11Partij
 Danny Wattel (1214) - Wil van den Braak (1361) 1-18Partij
 Jaap Veerhoek (1134) - Peter Klaassen (1013) 0-27Partij
 Arie den Hollander (1013) - Tom Vissers (980) 2-05Partij
 Jeanine van der Horst (1084) - Martien van Erp (876) 2-02Partij
   De Variant  -   DC Nijmegen  
9
-
7
 Martin de Wolf (1168) - Eric Sanders (1105) 1-18Partij
 Hans Bomgaars (1076) - Hans Ladage (1203) 1-13Partij
 Jan de Wolf (1150) - Kees Hazen (1148) 0-25Partij  
 DaniĆ«lla de Vos (1023) - Gerard Martens (1113) 0-26Partij
 Mark de Wolf (1000) - Sammy Amusah (1044) 2-04Partij
 Jan van Beeck (1017) - Ludger Buijs (1055) 1-17Partij
 Mark Klaassen (1028) - Ton Holla (738) 2-02Partij
 Johan Konings (978) - niet opgekomen  2-01
   DES Lunteren 2  -   CTD Arnhem 2  
6
-
10
 Henri van Hierden (1185) - Erik van de Weerdhof (1297) 0-23Partij
 Evert van de Pol (1147) - Wilrick Wonnink (1125) 1-14Partij
 Marinus Willemsen (1112) - Sander Neutel (1145) 1-18Partij
 Johan Top (1110) - Henk Mahboeb (984) 2-01Partij
 Henk Timmer (1085) - Rein Bergsma (1054) 1-15Partij
 Edwin Loozen (1062) - Theo Willemsen (1075) 0-26Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1025) - Aroen Bholasingh (899) 1-12Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (975) - Arnout Mossink (1036) 0-27Partij
   EAD Asten  -   Raes DC Maastricht  
10
-
6
 Adrie van Outheusden (1104) - Gijs Schoenmakers (1234) 1-17Partij
 Hans Berkers (1203) - Harry Velraeds (1129) 1-15Partij
 Bert Berkers (1190) - Eric Conrad (1127) 1-14Partij
 Hans Greveraars (905) - Dennis Joosten (1105) 0-23Partij
 Jules Martens (1041) - Andy Damen (1096) 1-12Partij  
 Ad Boot (1058) - Dick Huitink (1057) 2-08Partij
 Geert Jan Loomans (1022) - Janes de Vries (1011) 2-06Partij
 Paul Hellings (1139) - Erik de Gouw (861) 2-01Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   ADG  
12
-
4
 Arne van Mourik (1265) - Jan van de Veen (1166) 2-01Partij  
 Alfons Ottink (1304) - Cees Strooper (1319) 2-03Partij  
 Cock van Wijk (1212) - Ton Bollebakker (1230) 2-08Partij
 Auke Zijlstra (1172) - Gerrit de Bruijn (1221) 1-16Partij
 Toys Sheoratan (1170) - Marcel Everloo (1025) 2-05Partij
 Wim Vlooswijk (1092) - Ton van der Ploeg (1011) 2-02Partij
 Gerard Morsink (972) - Harry de Waard (1179) 0-27Partij
 Hensley Nepomuceno (987) - Hans Mulder (1109) 1-14Partij