HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  HDC Hoogeveen  ..121116......1516..1361283
2  Het Noorden  ..........8141213121161070
3  Dammers Uit Oost  8......1111....11..135854
4  Harderwijk  9......1111912..14..6866
5  DV VBI Huissen 2  4......81116....13136865
6  DIOS Achterhoek  ....9912..141011....6765
7  Nijverdal  ..10999......11..116659
8  Witte van Moort 2  ..6..1146..10..12..6549
9  DCH Heerenveen  58..8..10..10..12..6453
10  Lent  479....99......116249
11  Hijken DTC 2  ..8..67....88....5037
12  Huizum  797..7..9....9..6048

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 27-11-2021     Het Noorden  -   Nijverdal  
8
-
10
 Jakob Pronk (1166) - Valery Kudriavcev (1378) 0-23Partij
 Floris Tol (1134) - Rienk van Marle (1346) 1-16Partij
 Bert de Jong (1139) - Aard Brinkman (858) 2-010Partij
 René Wijpkema (1267) - Bill Neven (1282) 1-14Partij
 Tamar Visser (954) - Harrie Hoonhorst (1026) 1-15Partij
 Owen Donkers (1124) - Artem Ivanov (1513) 0-22Partij
 Danny Staal (1353) - Marinus Morsink (1216) 1-18Partij  
 Jan van Meggelen (1310) - Herman Damman (1134) 2-07Partij  
 Martijn de Jong (1295) - Michel Koop (1251) 0-29Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  0-01R
   Huizum  -   HDC Hoogeveen  
7
-
13
 Rein van der Pal (1447) - Natalia Sadowska (1380) 1-15Partij
 Anne Piet Kooistra (1250) - Nick Waterink (1305) 1-19Partij  
 Anton Schotanus (1258) - Zainal Palmans (1389) 0-21Partij
 Sietse Nagel (1116) - Martijn Vissers (1356) 0-23Partij  
 Jacob de Vries (1190) - Rick Hakvoort (1351) 1-14Partij  
 Piet Bouma (1186) - Klaas Hendrik Leijenaar (1336) 1-16Partij
 Bart Visser (1136) - Roland Kreeft (1139) 1-17Partij  
 Tjalling van den Bosch (1182) - Michel Stempher (1369) 0-22Partij
 Jan Bosselaar (1058) - Wouter Sosef (1117) 1-18Partij
 Jan Adema (1248) - Nicole de Vries (1016) 1-110Partij  
   Lent  -   DIOS Achterhoek  
9
-
11
 Rob Everts (1004) - Cor Westerveld (1190) 1-17Partij  
 Gert van Willigen (1247) - Harry Graaskamp (1141) 1-12Partij
 Marco van Bronswijk (1210) - Arnoud de Greef (1265) 1-16Partij
 Steven Wijker (1419) - Hendrik van der Zee (1392) 2-08Partij  
 Joop Geurts (1192) - Erik ten Hagen (1299) 1-19Partij
 Eep van Manen (1141) - Alexander Presman (1457) 0-23Partij
 Gerald Willemsen (1089) - Klaas Veldstra (1087) 2-05Partij  
 Gerold Kosman (1152) - Han Seinhorst (1251) 1-110Partij
 Willem Kolff-van Oosterwijk  - Ap van Ingen (1100) 0-24Partij
 niet opgekomen  - Allard van Tongeren (905) 0-21R
   Dammers Uit Oost  -   Hijken DTC 2  
-
   DV VBI Huissen 2  -   Witte van Moort 2  
16
-
4
 Rob Schrooten (1212) - Arend Boertje (825) 2-06Partij
 Remco Vredenberg (1160) - Bennie Lawant (747) 2-01Partij
 Willem Hoek (1248) - Gerwin Mollink (1170) 2-010Partij
 Emiel Leijser (1257) - Gert Brink (765) 2-05Partij  
 Marcel Janssen (1310) - Gerrit Schutmaat  2-04Partij
 Theo Berends (1252) - Willem Fokkert (710) 2-02Partij  
 Joost Hendriksen (1317) - Theo Leoné (1142) 1-18Partij
 Fleur Kruysmulder (842) - Jeffrey Steen (1070) 1-13Partij
 Jo Weijman (1160) - Jan Schippers (1274) 0-27Partij  
 Jan van Loenen Jr. (1240) - Joop Briedé (940) 2-09Partij  
   Harderwijk  -   DCH Heerenveen  
12
-
8
 Niek Kuijvenhoven (1366) - Wim van der Molen (1060) 2-01Partij
 Fred Elgersma (1132) - Oscar Veltman (1157) 1-110Partij
 Kees de Jong (1222) - Johan Teake Dekker (1341) 1-16Partij  
 Egbert van Hattem (1168) - Tjipke Smedinga (1216) 0-27Partij
 Joras Ferwerda (1116) - Jelle Jongsma (932) 2-03Partij  
 Jan Willem Hoeve (1176) - Marten Zijlstra (965) 1-18Partij
 Auke Steensma (1160) - Anne Dekker (1024) 1-19Partij
 Ruurd Wuestman (1174) - Iepie Poepjes-Koopman (960) 0-25Partij
 Jan Hendrik Kok (1192) - Tabe de Vries (864) 2-04Partij
 Gerwin van der Meer (1186) - Klaas Mondria (816) 2-02Partij