HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Oldehove  1012121110111414141113112044
2  Dammers Uit Oost  10101191311121613917111642
3  CTD Arnhem  81015810111414141313111640
4  TDV  895141181212151219111430
5  DV VBI Huissen 2  911126117910121315111310
6  MTB Hoogeveen  107109911912161316111224
7  WSDV  99912139109141313111120
8  Lent  6868111110101114101111-10
9  Het Noorden  646810811101213141110-16
10  ADG  6765846981412114-50
11  Witte van Moort 2  9117877767610113-50
12  DVSB  7371547106810112-84

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     MTB Hoogeveen  -   ADG  
16
-
4
 Maarten Wichgers (1209) - Harry de Waard (1214) 1-110
 Gert Bosker (1229) - Wim Martin (1063) 2-05Partij
 Peter Schuitema (1305) - Ton Bollebakker (1255) 1-17Partij
 Peter Boonstra (1220) - Frits Stuger (944) 2-04Partij  
 Zainal Palmans (1336) - Kees de Jonge (1012) 2-08Partij
 Maikel Palmans (1339) - Marcel Everloo (1017) 2-03Partij
 Joël Palmans (1211) - Cees Strooper (1284) 1-19Partij
 Hans Thio (1285) - Leo Rosendaal (1194) 2-02Partij
 Paul Thio (1219) - Andrew Tjon A Ong (1296) 2-06Partij
 Marcel Corba (1243) - Gerrit de Bruijn (1241) 1-11Partij
   De Oldehove  -   Lent  
14
-
6
 Wijnand Ankersmit (1016) - Jan Jacobs (1131) 1-17Partij  
 Jan van Dijk (1287) - Joppe Lemmen (1085) 2-04Partij  
 Jappie de Vries (1159) - Marcel Wijers (793) 2-01Partij
 René Wijpkema (1196) - Peter Litjens (951) 2-02Partij
 Oege Dijkstra (1300) - Arjen de Mooij (1316) 0-210
 Klaas Hendrik Leijenaar (1317) - Jasper Lemmen (1463) 0-28Partij
 Tjalling Goedemoed (1387) - Maarten Nas (1306) 2-09Partij  
 Jan Algra (1301) - Thijs Gerritsen (1262) 1-15Partij
 Nick de la Fonteyne (1045) - Eep van Manen (1164) 2-06Partij
 Douwe Kootstra (1165) - Marco van Bronswijk (1158) 2-03Partij  
   Het Noorden  -   DVSB  
14
-
6
 Henk Stroetinga (1156) - Leo van der Laan (1177) 2-05Partij
 Bert de Jong (1142) - Jelmer Martens (1184) 2-08Partij
 Heike Verheul (1103) - Robert Sall (1236) 1-13Partij
 Alex van Prinsenbeek (1236) - Alex Ketelaars (1012) 2-06Partij
 Peter Bakker  - Eric van Dusseldorp (1330) 0-21Partij
 Paul Wijninga (1250) - Dick Beking (1149) 1-14Partij
 Jan van Meggelen (1284) - Henk Vogelenzang de Jong (1104) 1-19Partij
 Danny Staal (1319) - Joris Ketelaars (947) 2-07Partij
 Sabina Kovalevskaja  - Fred van Amersfoort (1046) 1-12Partij
 Martijn de Jong (1303) - Erik Maijenburg (1049) 2-010Partij
   DV VBI Huissen 2  -   Witte van Moort 2  
13
-
7
 Jan van Loenen Jr. (1217) - Gerwin Mollink (1139) 2-03Partij
 Marcel Janssen (1307) - Bert Aalberts (1203) 1-110Partij
 Dirk Joosten (1109) - Alex Noppers (931) 2-05Partij
 Rob Schrooten (1197) - Niek Kloppenburg (1170) 2-04Partij
 Pepijn van den Brink (1187) - Eddie Hilberink (1259) 1-16Partij  
 Geert Berends (1316) - René Schippers (1379) 1-12Partij  
 Emiel Leijser (1202) - Gerbrand Hessing (1232) 0-29Partij
 Leen de Rooij (1251) - Tomasz Miksa (1306) 1-17Partij
 Mei-Jhi Wu (1074) - Jeroen Schokker (945) 1-18Partij
 Theo Berends (1241) - Bennie Hessing Sr. (957) 2-01Partij
   Dammers Uit Oost  -   TDV  
11
-
9
 Niek Smeitink (1258) - Martijn de Leeuw (1259) 1-12Partij
 Wouter Ludwig (1398) - Jasper Daems (1317) 1-17Partij
 Henk Hoekman (1250) - Ruud Kloosterman (1270) 2-09Partij
 Bert Woolschot (1166) - Karlijn Overes (1146) 1-13Partij
 Björn Winkel (1185) - Toine Vermeer (1160) 1-11Partij
 Gerrit Wassink (1304) - Harry Clasquin (1203) 1-15Partij
 Friso Fennema (1317) - Alex Mathijsen (1339) 1-18Partij
 Nina Hoekman-Jankovskaja (1314) - Anton van Berkel (1463) 1-16Partij
 Dinant Spieker (1295) - Chris Korsten (1201) 1-110Partij
 Jochem Zweerink (1389) - Kees van Bakel (1200) 1-14Partij
   CTD Arnhem  -   WSDV  
11
-
9
 Willem van den Berg (1169) - Henk Kleinrensink (1191) 0-27Partij
 Rik Twilhaar (1281) - Derk Kleinrensink (1205) 2-01Partij
 Leo Aliar (1224) - Arie Janssen van Doorn (1170) 1-110Partij
 Erik van de Weerdhof (1263) - Mark Sanders (1225) 1-13Partij
 Bart Terwel (1325) - Ap van Ingen (1161) 2-09Partij  
 Sander Neutel (1156) - Johan Sterrenburg (1365) 0-22Partij
 Maarten Linssen (1334) - Matthias de Kruijf (1243) 1-18Partij  
 Ruud Palmer (1301) - Jesse van Beek (1174) 0-24Partij  
 Ferry Kemperman (1310) - Jannes Kromhout (1109) 2-05Partij
 René Vos (1264) - Jan Groenendijk (1190) 2-06Partij