HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  CTD Arnhem  111091011131311101414111732
2  Dammers Uit Oost  9991110141312121711111534
3  MTB Hoogeveen  1011915711139111114111522
4  WSDV  11111171210101091114111512
5  DES Lunteren  10951361111101112111114-2
6  Huizum  910138148811121213111316
7  Ravenshorst Nijverdal  769109128121212111111-4
8  O2O  777109121212111181111-8
9  IJmuiden  981110109881410131190
10  DIOS Achterhoek  10891198896914115-18
11  Het Noorden  63998889101111115-36
12  Zaanstreek  696697912769112-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2013     Ravenshorst Nijverdal  -   Dammers Uit Oost  
6
-
14
 Rienk van Marle (1284) - Björn Winkel (1212) 1-19Partij
 Michel Koop (1207) - Niek Smeitink (1248) 1-16
 Bill Neven (1321) - Dinant Spieker (1300) 0-24
 Harrie Hoonhorst (1036) - Jochem Zweerink (1382) 0-28
 Artem Ivanov (1461) - Mario Daamen (1124) 1-17
 Gerrit Boom (1366) - Henk Hoekman (1264) 1-110
 Herman Damman (1157) - Nina Hoekman-Jankovskaja (1336) 0-23
 Marinus Morsink (1241) - Maarten Linssen (1360) 1-12Partij
 Erik Eikenaar (975) - Tim Vermeulen (1088) 1-11
 Ronny Koop (1067) - Bert Woolschot (1217) 0-25
   Huizum  -   Zaanstreek  
13
-
7
 Jan Adema (1233) - Barbara Graas (1045) 1-17
 Katrinus Posthumus (1227) - Vitalia Doumesh (1220) 1-12
 Anne Piet Kooistra (1222) - Losseni Savané (1180) 1-16Partij
 Sietse Nagel (1190) - Paul van der Lem (1193) 2-09Partij
 Rein van der Pal (1379) - Piet Smit (1131) 2-01Partij
 Anton Schotanus (1318) - Paul Teer (1182) 1-110
 Johan Teake Dekker (1356) - Ruud Groot (1134) 1-15
 Piet Bouma (1215) - Piet Bakelaar (1075) 1-13Partij
 Tjalling van den Bosch (1188) - Daan van Os (1136) 1-18
 Jacob de Vries (1162) - Wout Rijs (1150) 2-04Partij
   DIOS Achterhoek  -   O2O  
9
-
11
 Chris Jurriëns (1175) - Frank Pasman (1090) 0-21
 Marcel Knipper (1302) - Peter van Heun (1283) 1-13
 Ben Smeenk (1326) - Johan Capelle (1317) 2-04
 Frits Zegelink (1204) - Johan Wiering (1416) 0-25Partij
 Han Seinhorst (1260) - Johan Smits (1152) 1-110
 Bert van Oosterom (1153) - Krijn ter Braake (1319) 1-17Partij
 Gerben te Raa (1087) - Rob Geurtsen (1313) 0-22
 Jan Dallinga (1254) - Gerrit Tigchelaar (1136) 2-09
 Erik ten Hagen (1092) - Hans van den Heuvel (1138) 1-16Partij
 Arnoud de Greef (1276) - Pieter Hildering (1145) 1-18
   CTD Arnhem  -   MTB Hoogeveen  
10
-
10
 Bart Terwel (1321) - Nick Waterink (1241) 2-07Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1259) - Zainal Palmans (1333) 0-22Partij
 Hin Wong (1324) - Maikel Palmans (1341) 1-14Partij
 Rik Twilhaar (1298) - Peter Schuitema (1307) 1-15Partij
 Gaetano Nahar (1312) - Alexander Slot (1081) 2-01Partij
 Willem van den Berg (1170) - Paul Thio (1235) 0-29Partij
 Leo Aliar (1227) - Gert Bosker (1205) 1-110Partij
 Robert Sall (1167) - Maarten Wichgers (1185) 1-18Partij
 Erik van de Weerdhof (1253) - Peter Boonstra (1213) 1-16Partij
 René Vos (1288) - Joël Palmans (1237) 1-13Partij
   WSDV  -   Het Noorden  
11
-
9
 Matthias de Kruijf (1327) - Danny Staal (1323) 1-11
 Gerben van Steenbergen (1089) - Martijn de Jong (1305) 1-19Partij
 Jannes Kromhout (1123) - Paul Wijninga (1257) 1-16Partij
 Johan Sterrenburg (1357) - Heike Verheul (1143) 1-110
 Mark Sanders (1229) - Maarten Kolsloot (1120) 1-18Partij
 Ester van Muijen (1073) - Bert de Jong (1132) 0-25
 Henk Kleinrensink (1187) - Henk Stroetinga (1157) 1-13
 Arie Janssen van Doorn (1217) - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (981) 2-02
 Jesse van Beek (1261) - Johan Rademaker (1033) 2-07
 Ap van Ingen (1170) - Alex van Prinsenbeek (1257) 1-14Partij
   IJmuiden  -   DES Lunteren  
10
-
10
 Willem Winter (1216) - Arno Bos (1050) 2-03Partij
 Joop Wind (1118) - Jacco Bos (1145) 2-010Partij
 Martin van Dijk (1247) - Harmjan Lammers (1287) 0-28Partij
 Jesse Bos (1279) - Ronald van de Beek (1210) 2-02Partij
 Conall Sleutel (1029) - Aldert van Eck (1219) 1-17
 Kees Pippel (1337) - Arjen Timmer (1287) 1-15Partij
 Rick Hartman (779) - Jaap van Hierden Jr. (1161) 0-21
 Stijn Tuytel (1270) - René Alderliesten (1251) 2-09Partij
 Harry van der Vossen (1059) - Marcel Monteba (1332) 0-24Partij
 Feroz Amirkhan (1197) - Erwin van Hierden (1358) 0-26Partij