HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2013/2014

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  O2O  1011121310111510111216111942
2  De Oldehove  1012101011111018151417111856
3  MTB Hoogeveen  98111212111113161416111846
4  Ravenshorst Nijverdal  81091311101112121314111626
5  Damcombinatie Fryslân  7108711131111127121113-2
6  Huizum  1098998101412111211104
  DIOS Achterhoek  9991071281215111011104
8  Harderwijk  51099910127111013119-10
9  Dammers Uit Oost  1027896813141215119-12
10  EDC Enschede  9548885961313114-44
11  OG Drachten  8667139910879113-36
12  Twentes Eerste  4346881075711113-74

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 22-02-2014     De Oldehove  -   Ravenshorst Nijverdal  
10
-
10
 Jan Algra (1313) - Harrie Hoonhorst (1042) 2-06Partij
 Jan van Dijk (1354) - Bill Neven (1320) 1-14Partij  
 Douwe Kootstra (1177) - Artem Ivanov (1506) 0-22Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1342) - Marinus Morsink (1236) 1-18Partij
 Tjalling Goedemoed (1412) - Michel Koop (1233) 1-13Partij
 Nick de la Fonteyne (1108) - Gerrit Boom (1365) 0-27Partij
 Oege Dijkstra (1277) - Herman Damman (1159) 2-010Partij
 René Wijpkema (1208) - Paul Everloo (1122) 2-09Partij  
 Bernard Post (1125) - Rienk van Marle (1295) 0-25Partij  
 Jappie de Vries (1163) - Ronny Koop (1040) 1-11Partij
   Huizum  -   Dammers Uit Oost  
14
-
6
 Jan Adema (1230) - Niek Smeitink (1255) 1-15
 Anton Schotanus (1335) - Tim Vermeulen (1170) 2-08Partij
 Johan Teake Dekker (1361) - niet opgekomen  2-01R
 Erwin Heslinga (1217) - Ralf Richters (1066) 1-110
 Rein van der Pal (1414) - Gerrit Wassink (1299) 2-09Partij
 Hans van Dijk (993) - Jochem Zweerink (1357) 0-27Partij
 Anne Piet Kooistra (1236) - Harry Graaskamp (1129) 2-03Partij
 Sietse Nagel (1172) - Dinant Spieker (1300) 1-16Partij
 Jacob de Vries (1175) - Simon Wiersma (957) 2-02Partij
 Tjalling van den Bosch (1177) - Henk Hoekman (1267) 1-14
   O2O  -   MTB Hoogeveen  
11
-
9
 Johan Bastiaannet (1355) - Nick Waterink (1150) 1-13Partij
 Peter van Heun (1285) - Zainal Palmans (1350) 1-110
 Johan Capelle (1268) - Gert Bosker (1200) 2-05
 Johan Smits (1166) - Maarten Wichgers (1195) 2-06
 Roep Bhawanibhiek (1191) - Paul Thio (1230) 0-24
 Krijn ter Braake (1352) - Bé Eggens (1264) 1-12Partij
 Pieter Hildering (1140) - Marcel Corba (1255) 1-18Partij
 Frank Pasman (1109) - Michel Stempher (1294) 0-29Partij
 Rob Geurtsen (1303) - Joël Palmans (1240) 2-07
 Jean Marc Ndjofang (1514) - Rick Hakvoort (1209) 1-11Partij  
   EDC Enschede  -   DIOS Achterhoek  
5
-
15
 Juri Geisenblas (1191) - Arnoud de Greef (1250) 1-14Partij
 Emmanuel Merins  - Chris Jurriëns (1194) 1-12Partij  
 Igor Chartoriyski (1307) - Frits Zegelink (1205) 1-15Partij
 Raphaël Zdoroviak (1193) - Erik ten Hagen (1127) 0-27Partij
 Gino Schirinzi (1214) - Marcel Knipper (1306) 0-23Partij  
 Han Borgman (1176) - Jan Dallinga (1234) 0-210Partij
 Piet Karregat (1253) - Ben Smeenk (1341) 0-21Partij
 Mattijs Meulenbeld (1119) - Bert van Oosterom (1156) 1-18Partij
 Luit Haan (978) - Han Seinhorst (1240) 0-29Partij
 Jonathan Wilbrink (954) - Ap van Ingen (1162) 1-16Partij
   Harderwijk  -   Twentes Eerste  
13
-
7
 Jan van der Star (1084) - Wytze Sytsma (1327) 0-26Partij
 Joras Ferwerda (1071) - Gerrit Kruger (855) 2-03Partij
 Wout Mensink (1060) - Egbert van Hattem (1177) 2-07Partij
 Niek Kuijvenhoven (1340) - Geert Engels (605) 2-01Partij
 Kees de Jong (1246) - Lambert-Jan Koops (1229) 1-18Partij
 Ruurd Wuestman (1179) - Jeroen Paalman (962) 2-05Partij
 Ton Eekelschot (1068) - Gerrit Draaisma (1106) 2-02Partij
 Gerwin van der Meer (1171) - Jeroen Goudt (1346) 0-29Partij  
 Bert Foppen (1111) - Jan Koopman (957) 1-14Partij  
 Jan Hendrik Kok (1226) - André Nijmeijer (1084) 1-110Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   OG Drachten  
7
-
13
 Hans Zondervan (1243) - Iskander Al Sarayfi (1074) 2-0Partij
 Taeke Kooistra (1299) - Jeroen Cremers (1112) 1-1
 Bastiaan Hollander (1289) - Jan Hoogterp (1240) 1-1Partij
 Siep Buurke (1252) - Kerst Hoekstra (1050) 1-1
 Sjoerd Huitema (1289) - Henk Jonker (1026) 1-1
 Bert Oegema (982) - Gabriël Heerema (1365) 0-2Partij
 Douwe Edelenbos (1244) - Marcel de Vries (1082) 1-1Partij
 Durk de Vries (1063) - Harmen Jonker (994) 0-2
 Piet Leijenaar (1083) - Sipke Doller (1191) 0-2
 Arnold Wiegersma (925) - Wopke de Vries (1064) 0-2Partij