HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  MTB Hoogeveen  1014121214151511151418112180
2  Het Noorden  101211119131118171415111962
3  Damcombinatie Fryslân  68111111131613131214111836
4  Ravenshorst Nijverdal  899911101215161314111332
5  Harderwijk  899119111012191213111326
6  Dammers Uit Oost  611991110139151215111320
7  Huizum  577109109141312131110-2
8  DIOS Achterhoek  5948107119151314119-10
9  Hijken DTC 2  9275811611141110119-32
10  De Oldehove  5374157561110113-92
11  DCH Heerenveen  668788879915112-38
12  OG Drachten  2566757610105112-82

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 11
za 27-02-2016     Het Noorden  -   De Oldehove  
17
-
3
 Martijn de Jong (1270) - Jan Algra (1327) 1-110Partij
 Martin Dolfing (1523) - Oege Dijkstra (1296) 2-09Partij
 Bert de Jong (1156) - Piet Tuik (1219) 1-17Partij
 Albert Kamps (1103) - Bernard Post (1146) 2-06Partij
 Michiel Kroesbergen (1421) - Hylke Dykstra (954) 2-03Partij
 Johan Rademaker (1022) - Bob Nuys (1062) 1-18Partij
 Gedion van Eiken  - Theo Wolthers (804) 2-05Partij
 Floris Tol (780) - Lucas Huitema (829) 2-04Partij
 Jan van Meggelen (1273) - niet opgekomen  2-01R
 Nick Hoving (1346) - niet opgekomen  2-02R
   Hijken DTC 2  -   Huizum  
6
-
14
 Hans van der Laan (1065) - Jan Adema (1255) 0-28Partij
 Kor de Groot (1131) - Anton Schotanus (1234) 1-12Partij
 Herm Jan Brascamp (1117) - Jan Bosselaar (1078) 1-14Partij
 Harry de Groot (1144) - Anne Piet Kooistra (1248) 1-16Partij
 Benjo Verberkt (1175) - Rein van der Pal (1419) 0-25Partij
 Siep Buurke (1245) - Marten Martens (1012) 1-19Partij
 Bert Dollekamp (1208) - Bart Visser (1136) 1-17Partij
 Berend Plijter (1076) - Sietse Nagel (1158) 0-23Partij
 Jaap Knipper (1104) - Tjalling van den Bosch (1172) 0-21Partij
 Rik Smit (1094) - Hans van Dijk (989) 1-110Partij
   OG Drachten  -   Harderwijk  
7
-
13
 Jan Hoogterp (1228) - Jan van der Star (1130) 2-03Partij
 Gabriël Heerema (1389) - Kees de Jong (1233) 2-09Partij
 Iskander Al Sarayfi (1097) - Jaap van de Werfhorst (1049) 0-22Partij
 Sipke Doller (1192) - René Schaafsma (1164) 0-25Partij
 Wopke de Vries (1093) - Niek Kuijvenhoven (1367) 1-17Partij
 Henk Jonker (1090) - Ruurd Wuestman (1165) 1-110Partij
 Eake Roosma (946) - Joras Ferwerda (1097) 0-24Partij
 Anne Veenstra (813) - Gerwin van der Meer (1156) 0-21Partij
 Pieter Tuinstra (773) - Jan Hendrik Kok (1179) 0-26Partij
 Germ Kooi (892) - Ton Eekelschot (1061) 1-18Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   Dammers Uit Oost  
11
-
9
 Bastiaan Hollander (1299) - Henk Hoekman (1261) 2-010Partij
 Tjalling Goedemoed (1389) - Jochem Zweerink (1341) 1-19Partij
 Gerlof Kolk (1378) - Gerrit Wassink (1305) 1-16Partij
 Willem Leijenaar (1263) - Niek Smeitink (1270) 1-12Partij
 Sjoerd Huitema (1270) - Jan Masselink (1160) 1-17Partij
 Piet Leijenaar (1069) - Dinant Spieker (1296) 0-23Partij
 Douwe Douma (887) - Ralf Richters (1086) 1-14Partij
 Taeke Kooistra (1319) - Tim Hendriksen (1113) 2-01Partij
 Douwe Edelenbos (1213) - Bert Woolschot (1194) 1-18Partij
 Hans Zondervan (1228) - Coen Donders (1199) 1-15Partij
   Ravenshorst Nijverdal  -   MTB Hoogeveen  
8
-
12
 Ronny Koop (1091) - Nick Waterink (1246) 0-24Partij
 Bill Neven (1316) - Michel Stempher (1325) 1-15Partij
 Bertus Machielsen (765) - Rick Hakvoort (1242) 0-21Partij
 Rienk van Marle (1269) - Wouter Sosef  1-13Partij
 John Drees (844) - Maikel Palmans (1361) 0-28Partij
 Michel Koop (1239) - Maarten Wichgers (1192) 1-16Partij
 Marinus Morsink (1255) - Joël Palmans (1242) 2-07Partij
 Herman Damman (1167) - Zainal Palmans (1356) 0-22Partij
 Gerrit Boom (1346) - Klaas Hendrik Leijenaar (1367) 1-19Partij
 Harrie Hoonhorst (1047) - Antoine Koster (1151) 2-010Partij
   DCH Heerenveen  -   DIOS Achterhoek  
7
-
13
 Sjoerd Koopman (1274) - Erik ten Hagen (1229) 0-27Partij
 Oscar Veltman (1141) - Marcel Knipper (1310) 0-28Partij
 Johan Teake Dekker (1342) - Dimitri Druzinin (1296) 1-11Partij
 Peter Achterstraat (1102) - Han Seinhorst (1201) 1-19Partij
 Gerben de Wit (1210) - Jan Dallinga (1248) 1-12Partij
 Peter Veltman (1199) - Bert van Oosterom (1171) 1-110Partij
 Anne Dekker (1063) - Frits Zegelink (1217) 1-16Partij
 Henk Hosper (1141) - Arnoud de Greef (1250) 1-14Partij
 Tjipke Smedinga (1160) - Ap van Ingen (1142) 1-13Partij
 Frederik Veltman (1117) - Ben Smeenk (1343) 0-25Partij