HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  MTB Hoogeveen  1014..1412111515151418101976
2  Het Noorden  101211911181311..1415101748
3  Damcombinatie Fryslân  6811..11131316131214101634
4  Ravenshorst Nijverdal  ..99119151012161314101336
5  Dammers Uit Oost  611..91191013151215101322
6  Harderwijk  8991191211101912..101120
7  Hijken DTC 2  9275118..11141110109-24
8  Huizum  57710109..9131213108-10
9  DIOS Achterhoek  594871091115..14107-16
10  De Oldehove  5..74516751110103-78
11  DCH Heerenveen  66878898..915102-32
12  OG Drachten  25665..1076105102-76

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 10
za 13-02-2016     De Oldehove  -   DCH Heerenveen  
11
-
9
 Jan Algra (1327) - Peter Veltman (1199) 2-04Partij
 Nick de la Fonteyne (1084) - Tjipke Smedinga (1160) 0-21Partij  
 Oege Dijkstra (1296) - Peter Achterstraat (1102) 2-08Partij
 Bob Nuys (1062) - Johan Teake Dekker (1342) 1-17Partij  
 Douwe Kootstra (1167) - Oscar Veltman (1141) 2-09Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (967) - Gerben de Wit (1210) 0-26Partij  
 Piet Tuik (1219) - Anne Dekker (1063) 1-13Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1189) - Sjoerd Koopman (1274) 0-22Partij
 Bernard Post (1146) - Aize Plantinga (1084) 2-05Partij
 Hylke Dykstra (954) - Tabe de Vries (903) 1-110Partij
   DIOS Achterhoek  -   Ravenshorst Nijverdal  
8
-
12
 Dimitri Druzinin (1296) - Bill Neven (1316) 2-08Partij  
 Erik ten Hagen (1229) - Rienk van Marle (1269) 2-04Partij
 Arnoud de Greef (1250) - Artem Ivanov (1516) 0-21Partij
 Han Seinhorst (1201) - Ronny Koop (1091) 1-13Partij
 Theo Stoverinck (1092) - Harrie Hoonhorst (1047) 1-12Partij
 Ap van Ingen (1142) - Gerrit Boom (1346) 0-26Partij
 Harry Vos (1098) - Michel Koop (1239) 0-25Partij
 Jan Dallinga (1248) - Marinus Morsink (1255) 1-17Partij
 Bert van Oosterom (1171) - Herman Damman (1167) 1-110Partij
 Jay Amatmoestar (1078) - Paul Everloo (1131) 0-29Partij
   MTB Hoogeveen  -   Damcombinatie Fryslân  
14
-
6
 Zainal Palmans (1356) - Taeke Kooistra (1319) 2-09Partij
 Maarten Wichgers (1192) - Wytze Sytsma (1314) 1-17Partij
 Joël Palmans (1242) - Hans Zondervan (1228) 2-03Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1367) - Douwe Edelenbos (1213) 2-02Partij
 Antoine Koster (1151) - Piet Leijenaar (1069) 0-210Partij
 Nick Waterink (1246) - Bastiaan Hollander (1299) 2-08Partij  
 Rick Hakvoort (1242) - Gerlof Kolk (1378) 2-01Partij  
 Maikel Palmans (1361) - Sjoerd Huitema (1270) 1-15Partij
 Michel Stempher (1325) - Tjalling Goedemoed (1389) 1-14Partij  
 Natalia Sadowska (1314) - Willem Leijenaar (1263) 1-16Partij  
   Dammers Uit Oost  -   OG Drachten  
15
-
5
 Bert Woolschot (1194) - Henk Jonker (1090) 1-110Partij
 Niek Smeitink (1270) - Jan Hoogterp (1228) 1-19Partij
 Tim Vermeulen (1182) - Iskander Al Sarayfi (1097) 2-05Partij
 Coen Donders (1199) - Gabriël Heerema (1389) 0-28Partij  
 Gerhard van Kampen (1248) - Wopke de Vries (1093) 2-04Partij  
 Mario Daamen (1152) - Richard Koot (1179) 1-16Partij
 Jan Masselink (1160) - Eake Roosma (946) 2-07Partij
 Jochem Zweerink (1341) - Anne Veenstra (813) 2-03Partij
 Henk Hoekman (1261) - niet opgekomen  2-01R
 Gerrit Wassink (1305) - niet opgekomen  2-02R
   Harderwijk  -   Hijken DTC 2  
12
-
8
 Ruurd Wuestman (1165) - Jaap Knipper (1104) 0-21Partij
 Kees de Jong (1233) - Herm Jan Brascamp (1117) 2-05Partij
 Niek Kuijvenhoven (1367) - Kor de Groot (1131) 2-07Partij
 Henry Offenga (1191) - Bert Dollekamp (1208) 2-03Partij
 Jan van der Star (1130) - Siep Buurke (1245) 1-110Partij
 Fred Elgersma (1181) - Jan Mente Drent (1345) 0-28Partij
 Joras Ferwerda (1097) - Berend Plijter (1076) 2-02Partij
 Jan Hendrik Kok (1179) - Henk Kalk (1243) 1-14Partij
 Ton Eekelschot (1061) - Rik Smit (1094) 0-26Partij
 Gerwin van der Meer (1156) - Benjo Verberkt (1175) 2-09Partij
   Huizum  -   Het Noorden  
7
-
13
 Jan Adema (1255) - Jan van Meggelen (1273) 1-110Partij
 Rein van der Pal (1419) - Albert Kamps (1103) 2-08Partij  
 Anton Schotanus (1234) - Martin Dolfing (1523) 0-28Partij  
 Anne Piet Kooistra (1248) - Michiel Kroesbergen (1421) 0-22Partij
 Jan Bosselaar (1078) - Henk Stroetinga (1142) 1-17Partij
 Bart Visser (1136) - Martijn de Jong (1270) 0-29Partij
 Sietse Nagel (1158) - Nick Hoving (1346) 1-14Partij
 Tjalling van den Bosch (1172) - Johan Rademaker (1022) 0-21Partij  
 Hans van Dijk (989) - Gedion van Eiken  1-13Partij
 Marten Martens (1012) - Bert de Jong (1156) 1-16Partij