HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Het Noorden  ..............18..15..2426
2  MTB Hoogeveen  ............15..14....2418
3  Damcombinatie Fryslân  ......11..13..........248
4  Dammers Uit Oost  ........9......12....222
5  Harderwijk  ....9..11............220
  Ravenshorst Nijverdal  ......119............220
  Huizum  ....7............13..220
  DIOS Achterhoek  ..5................15220
9  Hijken DTC 2  2..................1422-8
10  DCH Heerenveen  ..6..8..............20-12
11  OG Drachten  5..........7........20-16
12  De Oldehove  ..............56....20-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 2
za 03-10-2015     De Oldehove  -   Hijken DTC 2  
6
-
14
 Douwe Kootstra (1167) - Rik Smit (1094) 1-16Partij
 Nick de la Fonteyne (1084) - Bert Dollekamp (1208) 0-23Partij
 Oege Dijkstra (1296) - Siep Buurke (1245) 1-18Partij
 Jan Algra (1327) - Henk Kalk (1243) 1-15Partij
 Bernard Post (1146) - Herm Jan Brascamp (1117) 1-14Partij
 Hylke Dykstra (954) - Jan Mente Drent (1345) 0-22Partij
 Lucas Huitema (829) - Kor de Groot (1131) 0-27Partij
 Bob Nuys (1062) - Benjo Verberkt (1175) 1-110Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (967) - Jaap Knipper (1104) 1-19Partij
 Theo Wolthers (804) - Berend Plijter (1076) 0-21Partij
   OG Drachten  -   Het Noorden  
5
-
15
 Gabriël Heerema (1389) - Bert de Jong (1156) 1-110Partij
 Jan Hoogterp (1228) - Henk Stroetinga (1142) 1-16Partij
 Sipke Doller (1192) - Martijn de Jong (1270) 0-22Partij
 Richard Koot (1179) - Jan van Meggelen (1273) 0-28Partij
 Jeroen Cremers (1116) - Martin Dolfing (1523) 0-23Partij
 Wopke de Vries (1093) - Johan Rademaker (1022) 1-11Partij
 Iskander Al Sarayfi (1097) - Paul Wijninga (1230) 1-15Partij
 Henk Jonker (1090) - Albert Kamps (1103) 1-17Partij
 Eake Roosma (946) - Nick Hoving (1346) 0-29Partij
 Pieter Tuinstra (773) - Michiel Kroesbergen (1421) 0-24Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   Huizum  
13
-
7
 Willem Leijenaar (1263) - Sietse Nagel (1158) 2-03Partij
 Taeke Kooistra (1319) - Marten Martens (1012) 2-04Partij
 Douwe Edelenbos (1213) - Bart Visser (1136) 2-08Partij
 Tjalling Goedemoed (1389) - Jan Adema (1255) 1-11Partij
 Bastiaan Hollander (1299) - Anton Schotanus (1234) 1-19Partij
 Hans Zondervan (1228) - Anne Piet Kooistra (1248) 1-15Partij
 Piet Leijenaar (1069) - Rein van der Pal (1419) 0-210Partij
 Bert Oegema (994) - Jan Bosselaar (1078) 2-07Partij
 Tjalling Oegema (1074) - Hans van Dijk (989) 1-12Partij
 Durk de Vries (1064) - Tjalling van den Bosch (1172) 1-16Partij
   Ravenshorst Nijverdal  -   Harderwijk  
9
-
11
 Ronny Koop (1091) - Jan van der Star (1130) 1-15Partij
 Rienk van Marle (1269) - Kees de Jong (1233) 2-010Partij
 Ronald Sempel (811) - Jan Hendrik Kok (1179) 0-22Partij
 Ype Feenstra (710) - Gerwin van der Meer (1156) 0-21Partij
 Artem Ivanov (1516) - Henry Offenga (1191) 2-04Partij
 Harrie Hoonhorst (1047) - Ruurd Wuestman (1165) 1-19Partij
 Valery Kudriavcev (1361) - Niek Kuijvenhoven (1367) 0-27Partij
 Michel Koop (1239) - René Schaafsma (1164) 1-13Partij
 Gerrit Boom (1346) - Joras Ferwerda (1097) 0-26Partij
 Marinus Morsink (1255) - Fred Elgersma (1181) 2-08Partij
   DCH Heerenveen  -   Dammers Uit Oost  
8
-
12
 Gerben de Wit (1210) - Henk Hoekman (1261) 1-19Partij
 Peter Veltman (1199) - Jochem Zweerink (1341) 2-03Partij
 Tjipke Smedinga (1160) - Coen Donders (1199) 2-04Partij
 Anne Dekker (1063) - Gerrit Wassink (1305) 0-25Partij
 Oscar Veltman (1141) - Bert Woolschot (1194) 2-010Partij
 Frederik Veltman (1117) - Tim Vermeulen (1182) 1-12Partij
 Aize Plantinga (1084) - Niek Smeitink (1270) 0-21Partij
 Henk Hosper (1141) - Lambert-Jan Koops (1210) 0-27Partij
 Rinus Veenstra (1172) - Dinant Spieker (1296) 0-26Partij
 Peter Achterstraat (1102) - Jan Masselink (1160) 0-28Partij
   DIOS Achterhoek  -   MTB Hoogeveen  
5
-
15
 Han Seinhorst (1201) - Maikel Palmans (1361) 1-19Partij
 Erik ten Hagen (1229) - Nick Waterink (1246) 1-18Partij
 Marcel Knipper (1310) - Michel Stempher (1325) 1-15Partij
 Bert van Oosterom (1171) - Maarten Wichgers (1192) 0-22Partij
 Arnoud de Greef (1250) - Rick Hakvoort (1242) 0-21Partij
 Theo Stoverinck (1092) - Joël Palmans (1242) 1-110Partij
 Jan Dallinga (1248) - Klaas Hendrik Leijenaar (1367) 0-26Partij
 Jay Amatmoestar (1078) - Antoine Koster (1151) 0-27Partij
 Ben Smeenk (1343) - Zainal Palmans (1356) 1-13Partij
 Ap van Ingen (1142) - Natalia Sadowska (1314) 0-24Partij