HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Het Noorden  ....12......18..15....3630
2  MTB Hoogeveen  ..............15..14153628
3  Dammers Uit Oost  ..........9..13..12..348
4  Damcombinatie Fryslân  8....1113............344
  Harderwijk  ......9..11......12..344
6  Huizum  ......7..10....13....330
  Ravenshorst Nijverdal  ....11..910..........330
8  Hijken DTC 2  2..............10..1433-8
9  DIOS Achterhoek  ..57..............1532-6
10  OG Drachten  5........7..10......31-16
11  DCH Heerenveen  ..68..8............30-16
12  De Oldehove  ..5..........65....30-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 3
za 17-10-2015     MTB Hoogeveen  -   De Oldehove  
15
-
5
 Maikel Palmans (1361) - Oege Dijkstra (1296) 1-17Partij
 Rick Hakvoort (1242) - Jan Algra (1327) 2-04Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1367) - Hylke Dykstra (954) 1-110Partij  
 Zainal Palmans (1356) - Bernard Post (1146) 2-01Partij
 Nick Waterink (1246) - Douwe Kootstra (1167) 0-28Partij
 Peter Schuitema (1316) - Theo Wolthers (804) 2-05Partij
 Michel Stempher (1325) - Geoffrey de la Fonteyne (967) 2-03Partij
 Joël Palmans (1242) - Engel Vrouwe  2-09Partij
 Antoine Koster (1151) - Lucas Huitema (829) 2-06Partij  
 Maarten Wichgers (1192) - Nick de la Fonteyne (1084) 1-12Partij
   Dammers Uit Oost  -   DIOS Achterhoek  
13
-
7
 Gerrit Wassink (1305) - Arnoud de Greef (1250) 1-14Partij
 Lambert-Jan Koops (1210) - Theo Stoverinck (1092) 2-02Partij
 Dinant Spieker (1296) - Gerben te Raa (1101) 2-05Partij
 Jan Masselink (1160) - Erik ten Hagen (1229) 1-17Partij
 Gerhard van Kampen (1248) - Han Seinhorst (1201) 1-11Partij
 Niek Smeitink (1270) - Marcel Knipper (1310) 1-13Partij
 Henk Hoekman (1261) - Jan Dallinga (1248) 1-110Partij
 Coen Donders (1199) - Dimitri Druzinin (1296) 1-19Partij
 Jochem Zweerink (1341) - Gerard Korten (1097) 2-06Partij
 Tim Hendriksen (1113) - Ap van Ingen (1142) 1-18Partij
   Harderwijk  -   DCH Heerenveen  
12
-
8
 Ruurd Wuestman (1165) - Sjoerd Koopman (1274) 1-11Partij
 Jan Hendrik Kok (1179) - Oscar Veltman (1141) 2-05Partij  
 Gerwin van der Meer (1156) - Peter Veltman (1199) 1-13Partij
 Niek Kuijvenhoven (1367) - Peter Achterstraat (1102) 1-110Partij
 Kees de Jong (1233) - Henk Hosper (1141) 1-17Partij
 Jan van der Star (1130) - Tjipke Smedinga (1160) 2-06Partij
 Wout Mensink (1069) - Frederik Veltman (1117) 0-29Partij
 Fred Elgersma (1181) - Johnny Modderman (1079) 2-04Partij
 Jaap van de Werfhorst (1049) - Aize Plantinga (1084) 1-18Partij
 Ton Eekelschot (1061) - Anne Dekker (1063) 1-12Partij
   Huizum  -   Ravenshorst Nijverdal  
10
-
10
 Katrinus Posthumus (1193) - Ronny Koop (1091) 0-24Partij
 Rein van der Pal (1419) - Gerrit Boom (1346) 1-13Partij
 Jacob de Vries (1158) - John Drees (844) 2-06Partij
 Anton Schotanus (1234) - Ronald Sempel (811) 2-09Partij
 Jan Adema (1255) - Rienk van Marle (1269) 1-12Partij  
 Hans van Dijk (989) - Artem Ivanov (1516) 0-21Partij
 Marten Martens (1012) - Michel Koop (1239) 0-25Partij
 Anne Piet Kooistra (1248) - Paul Everloo (1131) 1-17Partij  
 Tjalling van den Bosch (1172) - Harrie Hoonhorst (1047) 2-08Partij
 Sietse Nagel (1158) - Marinus Morsink (1255) 1-110Partij
   Het Noorden  -   Damcombinatie Fryslân  
12
-
8
 Henk Stroetinga (1142) - Wytze Sytsma (1314) 1-110Partij  
 Martin Dolfing (1523) - Bastiaan Hollander (1299) 2-05Partij  
 Michiel Kroesbergen (1421) - Gerlof Kolk (1378) 1-13Partij  
 Nick Hoving (1346) - Piet Leijenaar (1069) 2-02Partij  
 Paul Wijninga (1230) - Hans Zondervan (1228) 0-21Partij  
 Bert de Jong (1156) - Tjalling Goedemoed (1389) 1-17Partij  
 Jan van Meggelen (1273) - Willem Leijenaar (1263) 1-16Partij
 Albert Kamps (1103) - Douwe Edelenbos (1213) 0-28Partij  
 Danny Staal (1324) - Taeke Kooistra (1319) 2-09Partij  
 Martijn de Jong (1270) - Sjoerd Huitema (1270) 2-04Partij
   Hijken DTC 2  -   OG Drachten  
10
-
10
 Rik Smit (1094) - Richard Koot (1179) 0-25Partij  
 Henk Kalk (1243) - Wopke de Vries (1093) 1-16Partij  
 Benjo Verberkt (1175) - Sipke Doller (1192) 0-24Partij  
 Siep Buurke (1245) - Jan Hoogterp (1228) 1-13Partij
 Herm Jan Brascamp (1117) - Jeroen Cremers (1116) 0-22Partij
 Kor de Groot (1131) - Henk Jonker (1090) 2-07Partij
 Jaap Knipper (1104) - Iskander Al Sarayfi (1097) 2-01Partij
 Berend Plijter (1076) - Gabriël Heerema (1389) 1-19Partij  
 Harry de Groot (1144) - Eake Roosma (946) 2-08Partij
 Bert Dollekamp (1208) - Germ Kooi (892) 1-110Partij