HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  MTB Hoogeveen  ........14..15....15144836
2  Het Noorden  ..12......11..1815....4832
3  Damcombinatie Fryslân  ..81113......13......4610
4  Harderwijk  ....9....1110......12454
  Huizum  ....7....10....13..12454
6  Dammers Uit Oost  6........913......12440
7  Ravenshorst Nijverdal  ..9..91011..........43-2
8  DIOS Achterhoek  5....10..7......15..43-6
9  Hijken DTC 2  ..27..........1014..43-14
10  OG Drachten  ..5....7......1010..42-16
11  De Oldehove  5............5610..41-28
12  DCH Heerenveen  6....888..........40-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 4
za 31-10-2015     De Oldehove  -   OG Drachten  
10
-
10
 Oege Dijkstra (1296) - Sipke Doller (1192) 1-17Partij
 Jan Algra (1327) - Richard Koot (1179) 2-09Partij
 Bob Nuys (1062) - Henk Jonker (1090) 1-14Partij
 Bernard Post (1146) - Wopke de Vries (1093) 1-110Partij
 Piet Tuik (1219) - Iskander Al Sarayfi (1097) 1-18Partij
 Nick de la Fonteyne (1084) - Gabriël Heerema (1389) 0-23Partij
 Theo Wolthers (804) - Jeroen Cremers (1116) 0-22Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (967) - Eake Roosma (946) 2-05Partij
 Lucas Huitema (829) - Jan Hoogterp (1228) 0-21Partij
 Hylke Dykstra (954) - Germ Kooi (892) 2-06Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   Hijken DTC 2  
13
-
7
 Tjalling Goedemoed (1389) - Siep Buurke (1245) 2-06Partij
 Willem Leijenaar (1263) - Henk Kalk (1243) 0-210Partij
 Gerlof Kolk (1378) - Bert Dollekamp (1208) 2-07Partij
 Taeke Kooistra (1319) - Benjo Verberkt (1175) 1-12Partij
 Bastiaan Hollander (1299) - Kor de Groot (1131) 2-05Partij
 Hans Zondervan (1228) - Herm Jan Brascamp (1117) 1-19Partij
 Douwe Edelenbos (1213) - Jaap Knipper (1104) 2-01Partij
 Sjoerd Huitema (1270) - Rik Smit (1094) 1-13Partij
 Piet Leijenaar (1069) - Berend Plijter (1076) 2-04Partij
 Douwe Douma (887) - Rob Knevel (1041) 0-28Partij
   Ravenshorst Nijverdal  -   Het Noorden  
9
-
11
 Artem Ivanov (1516) - Bert de Jong (1156) 2-04Partij
 Ronny Koop (1091) - Gedion van Eiken  2-02Partij
 Ronald Sempel (811) - Michiel Kroesbergen (1421) 0-21Partij
 Harrie Hoonhorst (1047) - Henk Stroetinga (1142) 1-17Partij
 Bill Neven (1316) - Martin Dolfing (1523) 0-23Partij
 Rienk van Marle (1269) - Martijn de Jong (1270) 1-19Partij
 Paul Everloo (1131) - Nick Hoving (1346) 0-25Partij
 Gerrit Boom (1346) - Jan van Meggelen (1273) 1-18Partij
 Marinus Morsink (1255) - Johan Rademaker (1022) 1-110Partij
 Michel Koop (1239) - Albert Kamps (1103) 1-16Partij
   DCH Heerenveen  -   Huizum  
8
-
12
 Peter Achterstraat (1102) - Jan Adema (1255) 1-18Partij
 Tjipke Smedinga (1160) - Anton Schotanus (1234) 1-110Partij
 Oscar Veltman (1141) - Jan Bosselaar (1078) 1-14Partij
 Sjoerd Koopman (1274) - Bart Visser (1136) 1-16Partij
 Sjoerd Hofman (1095) - Erwin Heslinga (1282) 0-23Partij
 Wim van der Molen (1083) - Hans van Dijk (989) 1-15Partij
 Anne Dekker (1063) - Rein van der Pal (1419) 0-27Partij
 Peter Veltman (1199) - Anne Piet Kooistra (1248) 2-01Partij
 Aize Plantinga (1084) - Tjalling van den Bosch (1172) 0-22Partij
 Tabe de Vries (903) - Sietse Nagel (1158) 1-18Partij
   DIOS Achterhoek  -   Harderwijk  
10
-
10
 Erik ten Hagen (1229) - René Schaafsma (1164) 2-010Partij
 Ap van Ingen (1142) - Niek Kuijvenhoven (1367) 0-27Partij
 Han Seinhorst (1201) - Henry Offenga (1191) 1-14Partij
 Marcel Knipper (1310) - Ton Eekelschot (1061) 2-02Partij
 Dimitri Druzinin (1296) - Ruurd Wuestman (1165) 0-23Partij
 Harry Vos (1098) - Joras Ferwerda (1097) 1-16Partij
 Ben Smeenk (1343) - Fred Elgersma (1181) 1-11Partij
 Theo Stoverinck (1092) - Jan Hendrik Kok (1179) 1-18Partij
 Jan Dallinga (1248) - Kees de Jong (1233) 1-19Partij
 Arnoud de Greef (1250) - Gerwin van der Meer (1156) 1-15Partij
   MTB Hoogeveen  -   Dammers Uit Oost  
14
-
6
 Michel Stempher (1325) - Jochem Zweerink (1341) 2-03Partij
 Antoine Koster (1151) - Coen Donders (1199) 1-110Partij
 Natalia Sadowska (1314) - Tim Vermeulen (1182) 2-05Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1367) - Niek Smeitink (1270) 1-19Partij
 Nick Waterink (1246) - Henk Hoekman (1261) 1-18Partij
 Maarten Wichgers (1192) - Dinant Spieker (1296) 1-14Partij
 Joël Palmans (1242) - Lambert-Jan Koops (1210) 1-17Partij
 Zainal Palmans (1356) - Harry Graaskamp (1108) 2-02Partij
 Maikel Palmans (1361) - Gerrit Wassink (1305) 2-06Partij
 Rick Hakvoort (1242) - Bert Woolschot (1194) 1-11Partij