HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  MTB Hoogeveen  ....14..121515....151461250
2  Het Noorden  ..12..11..11..1815..1461242
3  Damcombinatie Fryslân  ..8....11..13131413..61024
4  Dammers Uit Oost  6....91113......15126812
5  Ravenshorst Nijverdal  ..9..119..101514....6716
6  Harderwijk  8..991110........1265-2
7  DIOS Achterhoek  59..7..1011....15..65-6
8  Huizum  5..7..10..9..13..1265-8
9  Hijken DTC 2  ..27..5......10141165-22
10  OG Drachten  ..56..6....71010..62-32
11  De Oldehove  5..75....5..610..61-44
12  DCH Heerenveen  66..8..8..89....60-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 6
za 12-12-2015     De Oldehove  -   Damcombinatie Fryslân  
7
-
13
 Bob Nuys (1062) - Gerlof Kolk (1378) 0-2Partij
 Piet Tuik (1219) - Hans Zondervan (1228) 0-2Partij
 Bernard Post (1146) - Tjalling Goedemoed (1389) 0-2Partij
 Oege Dijkstra (1296) - Willem Leijenaar (1263) 2-0Partij
 Nick de la Fonteyne (1084) - Sjoerd Huitema (1270) 1-1Partij
 Jan Algra (1327) - Douwe Edelenbos (1213) 2-0Partij
 Theo Wolthers (804) - Taeke Kooistra (1319) 0-2Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (967) - Albert van Keimpema (846) 0-2Partij
 Hylke Dykstra (954) - Soerish Badal  1-1Partij
 Lucas Huitema (829) - Piet Leijenaar (1069) 1-1Partij
   Ravenshorst Nijverdal  -   OG Drachten  
14
-
6
 Bill Neven (1316) - Iskander Al Sarayfi (1097) 2-07Partij
 Artem Ivanov (1516) - Jan Hoogterp (1228) 1-13Partij
 Gerrit Boom (1346) - Jeroen Cremers (1116) 2-09Partij
 Harrie Hoonhorst (1047) - Gabriël Heerema (1389) 0-21Partij
 Ronny Koop (1091) - Sipke Doller (1192) 1-14Partij
 Rienk van Marle (1269) - Henk Jonker (1090) 2-010Partij
 Marinus Morsink (1255) - Richard Koot (1179) 1-16Partij
 Michel Koop (1239) - Wopke de Vries (1093) 1-18Partij
 Paul Everloo (1131) - Eake Roosma (946) 2-05Partij
 Herman Damman (1167) - Pieter Tuinstra (773) 2-02Partij
   DCH Heerenveen  -   Hijken DTC 2  
9
-
11
 Peter Achterstraat (1102) - Bert Dollekamp (1208) 0-24Partij
 Oscar Veltman (1141) - Herm Jan Brascamp (1117) 2-07Partij
 Johan Teake Dekker (1342) - Kor de Groot (1131) 1-18Partij
 Sjoerd Koopman (1274) - Jaap Knipper (1104) 2-01Partij
 Gerben de Wit (1210) - Benjo Verberkt (1175) 1-19Partij
 Peter Veltman (1199) - Rik Smit (1094) 0-23Partij
 Anne Dekker (1063) - Siep Buurke (1245) 0-22Partij
 Aize Plantinga (1084) - Jan Mente Drent (1345) 1-110Partij
 Tjipke Smedinga (1160) - Berend Plijter (1076) 2-06Partij
 Frederik Veltman (1117) - Henk Kalk (1243) 0-25Partij
   DIOS Achterhoek  -   Het Noorden  
9
-
11
 Frits Zegelink (1217) - Nick Hoving (1346) 0-27Partij
 Erik ten Hagen (1229) - Albert Kamps (1103) 2-04Partij
 Ap van Ingen (1142) - Michiel Kroesbergen (1421) 1-110Partij
 Theo Stoverinck (1092) - Henk Stroetinga (1142) 1-15Partij
 Bert van Oosterom (1171) - Gedion van Eiken  0-21Partij
 Marcel Knipper (1310) - Johan Rademaker (1022) 2-03Partij
 Ben Smeenk (1343) - Martin Dolfing (1523) 0-22Partij
 Han Seinhorst (1201) - Jan van Meggelen (1273) 1-19Partij
 Arnoud de Greef (1250) - Martijn de Jong (1270) 0-28Partij
 Jan Dallinga (1248) - Bert de Jong (1156) 2-06Partij
   MTB Hoogeveen  -   Huizum  
15
-
5
 Maikel Palmans (1361) - Tjalling van den Bosch (1172) 1-13Partij
 Antoine Koster (1151) - Jan T. Terpstra (1003) 2-010Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1367) - Hans van Dijk (989) 2-04Partij
 Joël Palmans (1242) - Meinze Feenstra (991) 2-08Partij
 Natalia Sadowska (1314) - Bart Visser (1136) 1-15Partij
 Michel Stempher (1325) - Jan Adema (1255) 1-12Partij
 Nick Waterink (1246) - Jan Bosselaar (1078) 2-06Partij
 Maarten Wichgers (1192) - Sietse Nagel (1158) 2-07Partij
 Rick Hakvoort (1242) - Marten Martens (1012) 1-11Partij
 Zainal Palmans (1356) - Anton Schotanus (1234) 1-19Partij
   Dammers Uit Oost  -   Harderwijk  
11
-
9
 Dinant Spieker (1296) - Ton Eekelschot (1061) 2-03Partij
 Mervin Hendriks (1016) - Jan van der Star (1130) 0-25Partij
 Coen Donders (1199) - Joras Ferwerda (1097) 1-110Partij
 Henk Hoekman (1261) - Jan Hendrik Kok (1179) 2-09Partij
 Niek Smeitink (1270) - Niek Kuijvenhoven (1367) 0-22Partij
 Bert Woolschot (1194) - Fred Elgersma (1181) 0-27Partij
 Jochem Zweerink (1341) - René Schaafsma (1164) 2-04Partij
 Gerrit Wassink (1305) - Ruurd Wuestman (1165) 1-16Partij
 Lambert-Jan Koops (1210) - Kees de Jong (1233) 1-11Partij
 Tim Vermeulen (1182) - Gerwin van der Meer (1156) 2-08Partij