HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  MTB Hoogeveen  ..10..141211151514181591768
2  Damcombinatie Fryslân  ..811..1113131612141391642
3  Het Noorden  10121191118..111415..91542
4  Ravenshorst Nijverdal  ..991191510..13141691132
5  Dammers Uit Oost  6..119119101312..1591112
6  Harderwijk  899119..111012..199916
7  Hijken DTC 2  972511....1111101499-20
8  Huizum  57..10109..912131398-4
9  DIOS Achterhoek  549..710911..141597-12
10  DCH Heerenveen  68678898..15..92-30
11  OG Drachten  2656....107651092-66
12  De Oldehove  57..451675..1091-80

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 9
za 30-01-2016     Huizum  -   De Oldehove  
13
-
7
 Jan Adema (1255) - Theo Wolthers (804) 2-02Partij
 Rein van der Pal (1419) - Douwe Kootstra (1167) 2-08Partij
 Anton Schotanus (1234) - Nick de la Fonteyne (1084) 1-17Partij
 Jan Bosselaar (1078) - Bob Nuys (1062) 1-16Partij
 Bart Visser (1136) - Oege Dijkstra (1296) 1-14Partij
 Sietse Nagel (1158) - Bernard Post (1146) 1-110Partij
 Tjalling van den Bosch (1172) - Munkhtuya Nasanbayar (1189) 2-01Partij
 Hans van Dijk (989) - Hylke Dykstra (954) 1-13Partij
 Marten Martens (1012) - Geoffrey de la Fonteyne (967) 1-15Partij
 Anne Piet Kooistra (1248) - Jan Algra (1327) 1-19Partij
   Het Noorden  -   Harderwijk  
11
-
9
 Johan Rademaker (1022) - Jan Hendrik Kok (1179) 0-24Partij
 Albert Kamps (1103) - Joras Ferwerda (1097) 2-06Partij
 Floris Tol (780) - René Schaafsma (1164) 1-12Partij
 Bert de Jong (1156) - Ruurd Wuestman (1165) 0-210Partij
 Gedion van Eiken  - Ton Eekelschot (1061) 2-07Partij
 Jan van Meggelen (1273) - Gerwin van der Meer (1156) 0-28Partij
 Martijn de Jong (1270) - Fred Elgersma (1181) 2-05Partij
 Nick Hoving (1346) - Kees de Jong (1233) 1-13Partij
 Michiel Kroesbergen (1421) - Jan van der Star (1130) 2-09Partij
 Martin Dolfing (1523) - Niek Kuijvenhoven (1367) 1-11Partij
   Hijken DTC 2  -   Dammers Uit Oost  
11
-
9
 Jan Mente Drent (1345) - Coen Donders (1199) 2-010Partij
 Henk Kalk (1243) - Dinant Spieker (1296) 1-18Partij
 Rik Smit (1094) - Jochem Zweerink (1341) 0-24Partij
 Siep Buurke (1245) - Lambert-Jan Koops (1210) 2-01Partij
 Herm Jan Brascamp (1117) - Niek Smeitink (1270) 2-02Partij
 Jaap Knipper (1104) - Tim Vermeulen (1182) 1-15Partij
 Benjo Verberkt (1175) - Harry Graaskamp (1108) 1-13Partij
 Berend Plijter (1076) - Bert Woolschot (1194) 1-19Partij
 Bert Dollekamp (1208) - Henk Hoekman (1261) 1-16Partij
 Rob Knevel (1041) - Gerrit Wassink (1305) 0-27Partij
   OG Drachten  -   MTB Hoogeveen  
2
-
18
 Jeroen Cremers (1116) - Antoine Koster (1151) 1-16Partij
 Henk Jonker (1090) - Rick Hakvoort (1242) 0-22Partij
 Gabriël Heerema (1389) - Klaas Hendrik Leijenaar (1367) 0-210Partij
 Jan Hoogterp (1228) - Joël Palmans (1242) 0-28Partij
 Iskander Al Sarayfi (1097) - Nick Waterink (1246) 0-24Partij
 Wopke de Vries (1093) - Maikel Palmans (1361) 0-29Partij
 Piet van der Laan (711) - Zainal Palmans (1356) 0-25Partij
 Pieter Tuinstra (773) - Maarten Wichgers (1192) 0-27Partij
 Richard Koot (1179) - Wouter Sosef  1-13Partij
 Anne Veenstra (813) - Michel Stempher (1325) 0-21Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   DIOS Achterhoek  
16
-
4
 Gerlof Kolk (1378) - Dimitri Druzinin (1296) 2-02Partij
 Wytze Sytsma (1314) - Jaap Vos (918) 2-03Partij
 Bastiaan Hollander (1299) - Bert van Oosterom (1171) 2-04Partij
 Taeke Kooistra (1319) - Harry Vos (1098) 2-01Partij
 Willem Leijenaar (1263) - Ap van Ingen (1142) 1-15Partij
 Tjalling Goedemoed (1389) - Han Seinhorst (1201) 2-010Partij
 Hans Zondervan (1228) - Arnoud de Greef (1250) 2-07Partij
 Sjoerd Huitema (1270) - Theo Stoverinck (1092) 2-09Partij
 Piet Leijenaar (1069) - Erik ten Hagen (1229) 0-26Partij
 Douwe Edelenbos (1213) - Jay Amatmoestar (1078) 1-18Partij
   Ravenshorst Nijverdal  -   DCH Heerenveen  
13
-
7
 Bill Neven (1316) - Johan Teake Dekker (1342) 1-16Partij
 Rienk van Marle (1269) - Sjoerd Koopman (1274) 1-18Partij
 Artem Ivanov (1516) - Peter Veltman (1199) 2-03Partij
 Gerrit Boom (1346) - Gerben de Wit (1210) 1-15Partij
 Ronny Koop (1091) - Tjipke Smedinga (1160) 2-02Partij
 Michel Koop (1239) - Peter Achterstraat (1102) 1-11Partij
 Marinus Morsink (1255) - Aize Plantinga (1084) 1-17Partij
 Herman Damman (1167) - Anne Dekker (1063) 1-110Partij
 Paul Everloo (1131) - Iepie Poepjes-Koopman (960) 1-19Partij
 Harrie Hoonhorst (1047) - Andries Oord (822) 2-04Partij