HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Dammers Uit Oost  1111128111510111615131119133
2  Damcombinatie Fryslân  981211131414121316141118136
3  Het Noorden  912911151012121214151117131
4  DV VBI Huissen 2  881110101010111312111114114
5  DCH Heerenveen  1299109129111412161113123
6  Gooi & Eemland  9751011710101112161111108
7  DIOS Achterhoek  5610108135101512131111107
8  Nijverdal  1068101110151079161110112
9  Witte van Moort 2  98899101010111210118106
10  O2O 2  4787695139111011589
11  EDC Enschede  546888811891111486
12  OG Drachten  765944741010911275

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2019     DIOS Achterhoek  -   OG Drachten  
13
-
7
 Arnoud de Greef (1229) - Anne Veenstra (802) 2-04Partij
 Han Seinhorst (1232) - Wopke de Vries (1197) 1-18Partij
 Erik ten Hagen (1265) - Gabriël Heerema (1395) 0-29Partij
 Dimitri Druzinin (1312) - Jan Hoogterp (1211) 2-05Partij
 Alexander Presman (1450) - Henk Jonker (1085) 2-07Partij
 Gerben te Raa (1147) - Peter Boonstra (1174) 0-210Partij
 Jay Amatmoestar (1035) - Jorrit Ensing (921) 0-26Partij
 Bert van Oosterom (1116) - niet opgekomen  2-01R
 Ap van Ingen (1144) - niet opgekomen  2-02R
 Theo Stoverinck (1104) - niet opgekomen  2-03R
   Witte van Moort 2  -   Nijverdal  
10
-
10
 Edwin Twiest (1349) - Rienk van Marle (1317) 1-13Partij
 René Schippers (1338) - Artem Ivanov (1512) 0-22Partij
 Niek Kloppenburg (1243) - Harrie Hoonhorst (1051) 2-06Partij
 Jan Schippers (1241) - Bill Neven (1305) 2-04Partij
 Mitchel Mensinga (1241) - Michel Koop (1232) 1-15Partij
 Eddie Hilberink (1241) - Paul Everloo (1173) 1-19Partij
 Theo Leoné (1162) - Gerrit Boom (1344) 1-110Partij
 Gerwin Mollink (1146) - Herman Damman (1145) 0-28Partij
 Jeffrey Steen (1066) - Marinus Morsink (1263) 1-17Partij
 Alex Noppers (1064) - Ronny Koop (1114) 1-11Partij
   Gooi & Eemland  -   EDC Enschede  
12
-
8
 Eric van Dusseldorp (1315) - Raphaël Zdoroviak (1189) 2-07Partij
 Cor de Jong (1250) - Jonathan Wilbrink (1100) 2-04Partij
 Bertus de Harder (1179) - Han Borgman (1155) 1-18Partij
 Leo van der Laan (1165) - Igor Chartoriyski (1322) 1-12Partij
 Peter Frans Koops (1136) - Jeroen Goudt (1307) 2-05Partij
 Menko van Dijk (1153) - Emmanuel Merins (1323) 0-21Partij
 Wim Muijs (1144) - Marieke Altena (959) 2-06Partij
 Dick Beking (1128) - Gino Schirinzi (1154) 1-110Partij
 Jelmer Martens (1122) - Juri Geisenblas (1158) 0-23Partij
 Maarten Kolsloot (1122) - Mattijs Meulenbeld (1147) 1-19Partij
   DV VBI Huissen 2  -   O2O 2  
13
-
7
 Emiel Leijser (1266) - Huub Kroes (968) 2-04Partij
 Marcel Janssen (1299) - Jan Pieter Drost (1291) 2-010Partij
 Willem Hoek (1253) - Erik Brunsman (1265) 1-15Partij
 Dirk Joosten (1267) - Wiebo Drost (1235) 2-09Partij
 Theo Berends (1227) - Hans van den Heuvel (1130) 1-18Partij
 Gerard Boogaars (1000) - Kenny Kroon (1145) 1-17Partij
 Jo Weijman (1162) - Thijmen Stobbe (1129) 1-13Partij
 Rob Schrooten (1189) - Paul Lohuis (1122) 1-16Partij
 Martijn Weijers (989) - John Stins (1090) 0-22Partij
 Geert Berends (1263) - niet opgekomen  2-01R
   DCH Heerenveen  -   Dammers Uit Oost  
12
-
8
 Rein van der Pal (1443) - Henk Hoekman (1283) 2-05Partij
 Johan Teake Dekker (1341) - Gep Leeflang (1290) 1-11Partij
 Sjoerd Koopman (1267) - Leopold Sekongo (1344) 0-26Partij
 Waylon Poot (1215) - Gerrit Wassink (1310) 2-07Partij
 Gerben de Wit (1235) - Dinant Spieker (1306) 1-18Partij
 Tjipke Smedinga (1211) - Harry Graaskamp (1138) 0-24Partij
 Hendrik Veenstra (1202) - Jochem Zweerink (1370) 2-09Partij
 Sipke Doller (1185) - Tim Hendriksen (1156) 1-13Partij
 Martin Boersbroek (1020) - Coen Donders (1162) 1-12Partij
 Oscar Veltman (1153) - Lambert-Jan Koops (1231) 2-010Partij
   Het Noorden  -   Damcombinatie Fryslân  
12
-
8
 Jan van Meggelen (1293) - Wytze Sytsma (1323) 1-110Partij
 Michiel Kroesbergen (1439) - Bastiaan Hollander (1317) 2-02Partij
 René Wijpkema (1230) - Hans Zondervan (1200) 1-14Partij
 Bert de Jong (1128) - Taeke Kooistra (1242) 0-25Partij
 Martijn de Jong (1272) - Jappie de Vries (1198) 2-07Partij
 Gedion van Eiken (1063) - Douwe Edelenbos (1251) 1-13Partij
 Danny Staal (1328) - Erwin Heslinga (1271) 2-01Partij
 Floris Tol (1054) - Oege Dijkstra (1277) 0-29Partij
 Owen Donkers (1133) - Jan Algra (1298) 1-16Partij
 Paul Wijninga (1229) - Munkhtuya Nasanbayar (1186) 2-08Partij