HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Damcombinatie Fryslân  ......12....13..14....3618
2  Dammers Uit Oost  ....11....1211........368
3  Nijverdal  ..............915..163420
4  Het Noorden  ..9....11........12..344
5  Witte van Moort 2  8............12..11..342
6  DCH Heerenveen  ......9..10........163310
7  DV VBI Huissen 2  ..8......10........1133-2
8  Gooi & Eemland  79..............11..32-6
  EDC Enschede  ....11..8......8....32-6
10  DIOS Achterhoek  6..5..........12....32-14
11  O2O 2  ......89....9......30-8
12  OG Drachten  ....4....49........30-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 13-10-2018     OG Drachten  -   DV VBI Huissen 2  
9
-
11
 Peter Boonstra (1174) - Emiel Leijser (1266) 0-22Partij
 Wopke de Vries (1197) - Theo Berends (1227) 2-05Partij
 Gabriël Heerema (1395) - Marcel Janssen (1299) 1-17Partij
 Henk Jonker (1085) - Dirk Joosten (1267) 0-29Partij
 Jan Hoogterp (1211) - Geert Berends (1263) 2-01Partij
 Iskander Al Sarayfi (1108) - Remco Vredenberg (1163) 2-010Partij
 Rudolf Smedinga (1182) - Rob Schrooten (1189) 1-18Partij
 Harmen Jonker (1004) - Jo Weijman (1162) 1-16Partij
 Jorrit Ensing (921) - Martijn Weijers (989) 0-24Partij
 Anne Veenstra (802) - Willem Hoek (1253) 0-23Partij
   DCH Heerenveen  -   Het Noorden  
9
-
11
 Sjoerd Koopman (1267) - Jakob Pronk (1161) 1-110Partij
 Rein van der Pal (1443) - Michiel Kroesbergen (1439) 1-16Partij
 Gerben de Wit (1235) - Gedion van Eiken (1063) 1-19Partij
 Peter Veltman (1203) - Danny Staal (1328) 0-24Partij
 Johan Teake Dekker (1341) - Bert de Jong (1128) 1-13Partij
 Tjipke Smedinga (1211) - Henk Stroetinga (1168) 1-17Partij
 Hendrik Veenstra (1202) - Floris Tol (1054) 2-02Partij
 Waylon Poot (1215) - Martijn de Jong (1272) 1-15Partij
 Sipke Doller (1185) - René Wijpkema (1230) 1-11Partij
 Oscar Veltman (1153) - Jan van Meggelen (1293) 0-28Partij
   Dammers Uit Oost  -   Gooi & Eemland  
11
-
9
 Henk Hoekman (1283) - Cor de Jong (1250) 1-17Partij
 Jochem Zweerink (1370) - Gerhard de Graaf (1155) 1-15Partij
 Gep Leeflang (1290) - Jelmer Martens (1122) 2-02Partij
 Tim Hendriksen (1156) - Peter Frans Koops (1136) 0-28Partij
 Leopold Sekongo (1344) - Dick Beking (1128) 1-14Partij
 Bert Woolschot (1180) - Wim Muijs (1144) 0-210Partij
 Harry Graaskamp (1138) - Menko van Dijk (1153) 1-11Partij
 Dinant Spieker (1306) - Leo van der Laan (1165) 1-19Partij
 Coen Donders (1162) - Anne Wouda (895) 2-03Partij
 Gerrit Wassink (1310) - Bert Roest (1028) 2-06Partij
   O2O 2  -   Witte van Moort 2  
9
-
11
 Kenny Kroon (1145) - Gerwin Mollink (1146) 1-15Partij
 Wiebo Drost (1235) - Eddie Hilberink (1241) 1-110Partij
 Roep Bhawanibhiek (1197) - Theo Leoné (1162) 2-07Partij
 Hans van den Heuvel (1130) - Mitchel Mensinga (1241) 1-13Partij
 Sjoerd Hoekstra (1028) - Tomasz Miksa (1277) 0-26Partij
 Paul Lohuis (1122) - Bert Drent (660) 2-02Partij
 Huub Kroes (968) - Bert Nieboer (863) 1-19Partij
 John Stins (1090) - Alex Noppers (1064) 1-14Partij
 Frank Zwerver (904) - Niek Kloppenburg (1243) 0-28Partij
 Bob Out (927) - Jeffrey Steen (1066) 0-21Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   DIOS Achterhoek  
14
-
6
 Bastiaan Hollander (1317) - Arnoud de Greef (1229) 1-17Partij
 Gerlof Kolk (1376) - Erik ten Hagen (1265) 1-12Partij
 Douwe Edelenbos (1251) - Allard van Tongeren (932) 2-01Partij
 Willem Leijenaar (1252) - Bert van Oosterom (1116) 2-09Partij
 Oege Dijkstra (1277) - Gert Wisselink (1013) 1-14Partij
 Wytze Sytsma (1323) - Theo Stoverinck (1104) 2-03Partij
 Jan Algra (1298) - Alexander Presman (1450) 0-25Partij
 Sjoerd Huitema (1306) - Gerard Korten (1072) 2-010Partij
 Taeke Kooistra (1242) - Han Seinhorst (1232) 1-18Partij
 Jappie de Vries (1198) - Jan Dallinga (1228) 2-06Partij
   EDC Enschede  -   Nijverdal  
11
-
9
 Gino Schirinzi (1154) - Bill Neven (1305) 2-010Partij
 Marieke Altena (959) - Gerrit Boom (1344) 0-28Partij
 Gerhard Kleinsman (1002) - Ronny Koop (1114) 1-15Partij
 Raphaël Zdoroviak (1189) - Artem Ivanov (1512) 0-22Partij
 Luit Haan (984) - Michel Koop (1232) 1-16Partij
 Igor Chartoriyski (1322) - Paul Everloo (1173) 2-04Partij
 Jeroen Goudt (1307) - Harrie Hoonhorst (1051) 2-03Partij
 Mattijs Meulenbeld (1147) - Herman Damman (1145) 0-27Partij
 Juri Geisenblas (1158) - Rienk van Marle (1317) 1-19Partij
 Han Borgman (1155) - Erik Eikenaar (947) 2-01Partij