HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  DES Lunteren  121014..13916121517161017134
2  Damcombinatie Fryslân  8101113..1215121614151017126
3  DV VBI Huissen 2  10109111413..121211111016113
4  DIOS Achterhoek  69119141114121215..1014113
5  Het Noorden  ..791110131391110131012106
6  Harderwijk  7..661011121191311101196
7  Huizum  11879791311..13141010102
8  DCH Heerenveen  45..67871411141010786
9  Hijken DTC 2  88881199611..1110689
10  Nijverdal  5488911..99121010585
11  O2O 2  369510776..81310374
12  ADG  459..79610910710276

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 10
za 15-02-2020     DCH Heerenveen  -   Harderwijk  
8
-
12
 Sipke Doller (1190) - Ruurd Wuestman (1192) 1-16Partij  
 Oscar Veltman (1173) - René Schaafsma (1148) 0-22Partij
 Aize Plantinga (1069) - Jan Willem Hoeve (1186) 0-29Partij  
 Johan Teake Dekker (1343) - Kees de Jong (1222) 2-04Partij  
 Sjoerd Koopman (1256) - Henry Offenga (1184) 1-110Partij
 Wim van der Molen (1084) - Gerwin van der Meer (1178) 1-17Partij
 Tjipke Smedinga (1202) - Fred Elgersma (1145) 2-03Partij
 Henk Hosper (1108) - Gert-Jan Hoeve (1203) 0-25Partij
 Johnny Modderman (1056) - Egbert van Hattem (1174) 1-18Partij
 Martin Boersbroek (1023) - Jan Hendrik Kok (1210) 0-21Partij
   DV VBI Huissen 2  -   DES Lunteren  
10
-
10
 Geert Berends (1236) - Henk Klarenbeek (1406) 0-26Partij
 Emiel Leijser (1261) - Erwin van Hierden (1363) 1-12Partij
 Dirk Joosten (1273) - Peter Hoogteijling (1329) 0-24Partij
 Rob Schrooten (1208) - Arjen Timmer (1307) 2-010Partij
 Jan van Loenen Jr. (1233) - Harmjan Lammers (1307) 1-13Partij
 Jo Weijman (1171) - Stijn Overeem (1282) 1-17Partij
 Theo Berends (1240) - Paul Wijninga (1230) 1-15Partij
 Willem Hoek (1243) - Mark Sanders (1229) 2-09Partij
 Remco Vredenberg (1147) - Ronald van de Beek (1211) 1-11Partij
 Marcel Janssen (1302) - Arwin Lammers (1201) 1-18Partij
   Het Noorden  -   O2O 2  
10
-
10
 Gedion van Eiken (1119) - Jan Pieter Drost (1293) 0-25Partij  
 Martijn de Jong (1289) - Frank Zwerver (896) 2-03Partij  
 Jan van Meggelen (1313) - Wiebo Drost (1232) 1-110Partij
 Floris Tol (1098) - Huub Kroes (958) 1-14Partij
 René Wijpkema (1256) - Kenny Kroon (1135) 2-08Partij  
 Tamar Visser (912) - Bob Out (932) 1-11Partij
 Jakob Pronk (1169) - Ricardo Bona (1030) 1-19Partij  
 Yneke Goerres (806) - Hans van den Heuvel (1149) 0-27Partij  
 Bert de Jong (1121) - Gerrit Tigchelaar (1082) 2-06Partij
 Owen Donkers (1146) - Paul Lohuis (1124) 0-22Partij
   Hijken DTC 2  -   Nijverdal  
11
-
9
 Jan Mente Drent (1316) - Rienk van Marle (1330) 0-210Partij  
 Rik Smit (1110) - Harrie Hoonhorst (1036) 1-19Partij
 Jaap Knipper (1124) - Artem Ivanov (1509) 0-21Partij
 Jacob Okken (1374) - Bill Neven (1290) 1-14Partij
 Hans van der Laan (1078) - Michel Koop (1223) 1-13Partij
 Siep Buurke (1228) - Herman Damman (1159) 2-05Partij
 Berend Plijter (1092) - Ronald Sempel (830) 2-02Partij
 Bert Dollekamp (1182) - Marinus Morsink (1250) 1-16Partij
 Jan Ekke de Vries (1364) - Ronny Koop (1114) 1-17Partij
 Harry de Groot (1174) - Paul Everloo (1167) 2-08Partij
   Huizum  -   ADG  
14
-
6
 Waylon Poot (1235) - Bryan Brank (1059) 2-03Partij  
 Jan Adema (1237) - Marcel Everloo (1053) 1-14Partij  
 Anton Schotanus (1279) - Gerrit de Bruijn (1232) 2-01Partij
 Erwin Heslinga (1305) - Nico Kruijswijk (1041) 1-17Partij  
 Rein van der Pal (1431) - Cees Strooper (1331) 1-16Partij  
 Piet Bouma (1181) - Ton Bollebakker (1231) 1-110Partij  
 Anne Piet Kooistra (1242) - Harry de Waard (1163) 1-18Partij  
 Tjalling van den Bosch (1183) - Jan de Ruiter (1204) 2-09Partij  
 Jacob de Vries (1189) - Frits Stuger (993) 2-05Partij
 Bart Visser (1146) - Wim Martin (1078) 1-12Partij
   DIOS Achterhoek  -   Damcombinatie Fryslân  
9
-
11
 Han Seinhorst (1256) - Gerlof Kolk (1380) 0-29Partij
 Bert van Oosterom (1096) - Hans Zondervan (1231) 2-03Partij  
 Alexander Presman (1449) - Wytze Sytsma (1325) 1-15Partij  
 Cor Westerveld (1210) - Bastiaan Hollander (1311) 0-28Partij
 Ap van Ingen (1122) - Jan Algra (1285) 0-21Partij
 Erik ten Hagen (1272) - Sjoerd Huitema (1287) 2-06Partij
 Frits Zegelink (1223) - Willem Leijenaar (1269) 1-17Partij
 Arnoud de Greef (1259) - Douwe Edelenbos (1261) 1-110Partij  
 Theo Stoverinck (1096) - Jappie de Vries (1191) 1-12Partij
 Dimitri Druzinin (1308) - Taeke Kooistra (1296) 1-14Partij