HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren  12..14..139..1512161781456
2  Damcombinatie Fryslân  810..13....151612151481346
3  DV VBI Huissen 2  ..109111413..121211..81324
4  DIOS Achterhoek  6..119..11141212..1581220
5  Het Noorden  ..7911101313..913..8910
6  Harderwijk  7..6..1011..911111389-4
7  Huizum  11..797913..11..13880
8  DCH Heerenveen  ..5..67..71114101487-12
9  Nijverdal  5488..11..9..101285-26
10  Hijken DTC 2  888811996......82-26
11  ADG  459..79..1010..782-38
12  O2O 2  36..5..7768..1382-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 8
za 18-01-2020     DES Lunteren  -   Harderwijk  
13
-
7
 Mark Sanders (1229) - Gerwin van der Meer (1178) 0-28Partij
 Henk Klarenbeek (1406) - Niek Kuijvenhoven (1353) 1-13Partij
 Harmjan Lammers (1307) - Kees de Jong (1222) 1-19Partij
 Erwin van Hierden (1363) - Jan Hendrik Kok (1210) 2-02Partij
 Laura Timmerman (1187) - Jaap van de Werfhorst (1116) 2-06Partij
 Arwin Lammers (1201) - Joras Ferwerda (1110) 1-110Partij
 Stijn Overeem (1282) - Egbert van Hattem (1174) 2-04Partij  
 Peter Hoogteijling (1329) - Jan Willem Hoeve (1186) 2-01Partij
 Paul Wijninga (1230) - Fred Elgersma (1145) 1-15Partij
 Arjen Timmer (1307) - Ruurd Wuestman (1192) 1-17Partij
   DCH Heerenveen  -   O2O 2  
14
-
6
 Sipke Doller (1190) - Frank Zwerver (896) 1-16Partij
 Oscar Veltman (1173) - Wiebo Drost (1232) 1-13Partij
 Johan Teake Dekker (1343) - Huub Kroes (958) 2-04Partij  
 Tjipke Smedinga (1202) - Kenny Kroon (1135) 2-02Partij
 Sjoerd Koopman (1256) - Hans van den Heuvel (1149) 0-210Partij  
 Wim van der Molen (1084) - Gerrit Tigchelaar (1082) 1-19Partij  
 Aize Plantinga (1069) - Paul Lohuis (1124) 2-07Partij  
 Peter Veltman (1197) - Bob Out (932) 1-15Partij
 Johnny Modderman (1056) - Ricardo Bona (1030) 2-08Partij
 Martin Boersbroek (1023) - niet opgekomen  2-01R
   DV VBI Huissen 2  -   Nijverdal  
12
-
8
 Rob Schrooten (1208) - Rienk van Marle (1330) 0-27Partij
 Geert Berends (1236) - Harrie Hoonhorst (1036) 2-04Partij
 Remco Vredenberg (1147) - Michel Koop (1223) 0-26Partij
 Marcel Janssen (1302) - Ype Feenstra (701) 2-02Partij
 Dirk Joosten (1273) - Artem Ivanov (1509) 1-110Partij
 Jan van Loenen Jr. (1233) - Bill Neven (1290) 1-18Partij
 Theo Berends (1240) - Ronny Koop (1114) 2-05Partij  
 Emiel Leijser (1261) - Herman Damman (1159) 2-01Partij
 Willem Hoek (1243) - Marinus Morsink (1250) 1-19Partij
 Jo Weijman (1171) - Paul Everloo (1167) 1-13Partij
   Het Noorden  -   ADG  
13
-
7
 Danny Staal (1364) - Cees Strooper (1331) 2-07Partij  
 Floris Tol (1098) - Nico Kruijswijk (1041) 2-09Partij  
 Henk Stroetinga (1159) - Ton Bollebakker (1231) 1-11Partij
 Gedion van Eiken (1119) - Wim Martin (1078) 2-04Partij  
 Jan van Meggelen (1313) - Bryan Brank (1059) 1-13Partij
 Bert de Jong (1121) - Jan de Ruiter (1204) 0-22Partij
 Owen Donkers (1146) - Frits Stuger (993) 1-16Partij
 Tamar Visser (912) - Marcel Everloo (1053) 2-05Partij
 Martijn de Jong (1289) - Harry de Waard (1163) 1-110Partij
 Jakob Pronk (1169) - Ton van der Ploeg (971) 1-18Partij
   Hijken DTC 2  -   Damcombinatie Fryslân  
8
-
12
 Berend Plijter (1092) - Hans Zondervan (1231) 1-15Partij
 Siep Buurke (1228) - Douwe Edelenbos (1261) 1-16Partij
 Bert Dollekamp (1182) - Wytze Sytsma (1325) 1-14Partij
 Jan Mente Drent (1316) - Bastiaan Hollander (1311) 1-17Partij
 Harry de Groot (1174) - Jappie de Vries (1191) 0-28Partij
 Jaap Knipper (1124) - Taeke Kooistra (1296) 0-21Partij
 Henk Kalk (1280) - Willem Leijenaar (1269) 1-13Partij  
 Jacob Okken (1374) - Oege Dijkstra (1264) 1-19Partij
 Rik Smit (1110) - Jan Algra (1285) 1-12Partij
 Rob Knevel (1068) - Sjoerd Huitema (1287) 1-110Partij
   Huizum  -   DIOS Achterhoek  
9
-
11
 Jan Adema (1237) - Frits Zegelink (1223) 1-14Partij
 Anton Schotanus (1279) - Alexander Presman (1449) 0-21Partij  
 Erwin Heslinga (1305) - Han Seinhorst (1256) 1-12Partij
 Anne Piet Kooistra (1242) - Erik ten Hagen (1272) 1-19Partij  
 Sietse Nagel (1117) - Ap van Ingen (1122) 2-07Partij  
 Jacob de Vries (1189) - Bert van Oosterom (1096) 1-18Partij
 Waylon Poot (1235) - Theo Stoverinck (1096) 2-010Partij
 Piet Bouma (1181) - Dimitri Druzinin (1308) 0-26Partij  
 Bart Visser (1146) - Cor Westerveld (1210) 1-15Partij
 Tjalling van den Bosch (1183) - Arnoud de Greef (1259) 0-23Partij