HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  DES Lunteren  1210141191312161517161119145
2  Damcombinatie Fryslân  8101113121512151614151119141
3  DV VBI Huissen 2  1010911131412121211111118125
4  DIOS Achterhoek  69119111412141215111116124
5  Het Noorden  9791113109131110131112115
6  Huizum  118797911131213141112114
7  Harderwijk  756610111112913111111101
8  Hijken DTC 2  888811996111111118100
9  DCH Heerenveen  45867781411141011794
10  Nijverdal  5488981199121011593
11  O2O 2  369510779681311383
12  ADG  459976991010711285

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
za 29-02-2020     Harderwijk  -   Damcombinatie Fryslân  
5
-
15
 Egbert van Hattem (1174) - Jappie de Vries (1191) 1-14Partij
 Henry Offenga (1184) - Taeke Kooistra (1296) 0-23Partij
 Kees de Jong (1222) - Gerlof Kolk (1380) 1-15Partij
 Gerwin van der Meer (1178) - Bastiaan Hollander (1311) 1-19Partij
 Niek Kuijvenhoven (1353) - Hans Zondervan (1231) 1-17Partij
 Jan Hendrik Kok (1210) - Oege Dijkstra (1264) 0-26Partij
 Ruurd Wuestman (1192) - Sjoerd Huitema (1287) 1-18Partij
 Wout Foppen (805) - Jan Algra (1285) 0-22Partij
 Jan Willem Hoeve (1186) - Douwe Edelenbos (1261) 0-210Partij
 Fred Elgersma (1145) - Willem Leijenaar (1269) 0-21Partij
   ADG  -   DIOS Achterhoek  
9
-
11
 Jan de Ruiter (1204) - Erik ten Hagen (1272) 0-24Partij  
 Wim Martin (1078) - Cor Westerveld (1210) 0-25Partij
 Cees Strooper (1331) - Ap van Ingen (1122) 2-03Partij
 Marcel Everloo (1053) - Arnoud de Greef (1259) 1-18Partij  
 Gerrit de Bruijn (1232) - Bert van Oosterom (1096) 2-01Partij
 Ton van der Ploeg (971) - Alexander Presman (1449) 0-22Partij  
 Frits Stuger (993) - Allard van Tongeren (899) 2-06Partij
 Harry de Waard (1163) - Theo Stoverinck (1096) 2-09Partij  
 Nico Kruijswijk (1041) - Dimitri Druzinin (1308) 0-27Partij  
 Bryan Brank (1059) - Han Seinhorst (1256) 0-210Partij  
   Nijverdal  -   Huizum  
8
-
12
 Bill Neven (1290) - Anton Schotanus (1279) 1-1Partij
 Rienk van Marle (1330) - Jan Adema (1237) 2-0Partij  
 Ronald Sempel (830) - Rein van der Pal (1431) 0-2Partij
 Jan Boender  - Erwin Heslinga (1305) 0-2Partij
 Artem Ivanov (1509) - Gauke Dirk Nijholt (845) 2-0Partij  
 Michel Koop (1223) - Anne Piet Kooistra (1242) 1-1Partij
 Herman Damman (1159) - Piet Bouma (1181) 0-2Partij
 Marinus Morsink (1250) - Sietse Nagel (1117) 0-2Partij  
 Ronny Koop (1114) - Tjalling van den Bosch (1183) 1-1Partij
 Harrie Hoonhorst (1036) - Jacob de Vries (1189) 1-1Partij
   O2O 2  -   Hijken DTC 2  
9
-
11
 Bob Out (932) - Jacob Okken (1374) 0-22Partij
 Gerrit Tigchelaar (1082) - Henk Kalk (1280) 1-15Partij
 Sjoerd Hoekstra (1023) - Siep Buurke (1228) 0-24Partij
 Huub Kroes (958) - Jaap Knipper (1124) 1-17Partij
 Wiebo Drost (1232) - Berend Plijter (1092) 2-010Partij
 Frank Zwerver (896) - Rik Smit (1110) 0-23Partij
 Ricardo Bona (1030) - Jan Mente Drent (1316) 1-16Partij
 Hans van den Heuvel (1149) - Kor de Groot (1129) 2-09Partij  
 Paul Lohuis (1124) - Harry de Groot (1174) 2-08Partij
 niet opgekomen  - Bert Dollekamp (1182) 0-21R
   DES Lunteren  -   Het Noorden  
11
-
9
 Ronald van de Beek (1211) - Michiel Kroesbergen (1465) 0-21Partij  
 Stijn Overeem (1282) - Bert de Jong (1121) 1-19Partij
 Paul Wijninga (1230) - Owen Donkers (1146) 2-03Partij
 Peter Hoogteijling (1329) - Jakob Pronk (1169) 1-14Partij
 Arjan van Galen (1249) - Floris Tol (1098) 1-16Partij
 Erwin van Hierden (1363) - Jan van Meggelen (1313) 1-18Partij
 Arwin Lammers (1201) - Danny Staal (1364) 1-110Partij
 Laura Timmerman (1187) - Martijn de Jong (1289) 1-17Partij
 Mark Sanders (1229) - René Wijpkema (1256) 1-15Partij
 Arjen Timmer (1307) - Tamar Visser (912) 2-02Partij
   DCH Heerenveen  -   DV VBI Huissen 2  
8
-
12
 Oscar Veltman (1173) - Dirk Joosten (1273) 0-25Partij
 Tjipke Smedinga (1202) - Emiel Leijser (1261) 2-03Partij
 Sjoerd Koopman (1256) - Marcel Janssen (1302) 0-210Partij
 Johan Teake Dekker (1343) - Willem Hoek (1243) 1-14Partij  
 Sipke Doller (1190) - Geert Berends (1236) 1-12Partij
 Wim van der Molen (1084) - Theo Berends (1240) 1-11Partij
 Rinus Veenstra (1157) - Jo Weijman (1171) 1-17Partij
 Henk Hosper (1108) - Remco Vredenberg (1147) 1-18Partij  
 Aize Plantinga (1069) - Rob Schrooten (1208) 0-26Partij
 Johnny Modderman (1056) - Jan van Loenen Jr. (1233) 1-19Partij