HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Damcombinatie Fryslân  ..............1516..143645
2  Huizum  ....11......13......133637
  DV VBI Huissen 2  ........1114......12..3637
4  DES Lunteren  ..9..14..........12..3435
5  DIOS Achterhoek  ......6........12..153433
6  Het Noorden  ....9....1013........3332
7  Harderwijk  ....6....10..11......3327
8  DCH Heerenveen  ..7......7......14..3228
9  ADG  5..........9..10....3124
10  Nijverdal  4......8......10....3122
11  Hijken DTC 2  ....88......6......3022
12  O2O 2  67....5............3018

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 09-11-2019     Het Noorden  -   Harderwijk  
10
-
10
 Floris Tol (1098) - Gert-Jan Hoeve (1203) 1-19Partij
 Gedion van Eiken (1119) - Kees de Jong (1222) 1-16Partij  
 Jan van Meggelen (1313) - Jaap van de Werfhorst (1116) 1-14Partij
 Owen Donkers (1146) - Joras Ferwerda (1110) 1-15Partij
 Jakob Pronk (1169) - Jan Willem Hoeve (1186) 0-210Partij
 Tamar Visser (912) - Niek Kuijvenhoven (1353) 0-21Partij
 Martijn de Jong (1289) - Ruurd Wuestman (1192) 2-02Partij
 Yneke Goerres (806) - Jan Hendrik Kok (1210) 1-18Partij
 René Wijpkema (1256) - Gerwin van der Meer (1178) 2-03Partij
 Bert de Jong (1121) - Fred Elgersma (1145) 1-17Partij
   Hijken DTC 2  -   DV VBI Huissen 2  
8
-
12
 Henk Kalk (1280) - Marcel Janssen (1302) 1-12Partij
 Jacob Okken (1374) - Rob Schrooten (1208) 1-16Partij
 Rik Smit (1110) - Willem Hoek (1243) 0-29Partij
 Harry de Groot (1174) - Theo Berends (1240) 1-110Partij  
 Bert Dollekamp (1182) - Geert Berends (1236) 1-13Partij
 Siep Buurke (1228) - Jan van Loenen Jr. (1233) 1-11Partij
 Jaap Knipper (1124) - Dirk Joosten (1273) 0-25Partij
 Kor de Groot (1129) - Jo Weijman (1171) 1-18Partij
 Berend Plijter (1092) - Emiel Leijser (1261) 0-24Partij
 Jan Mente Drent (1316) - Remco Vredenberg (1147) 2-07Partij
   Huizum  -   DCH Heerenveen  
13
-
7
 Jan Adema (1237) - Johan Teake Dekker (1343) 0-25Partij  
 Anton Schotanus (1279) - Sipke Doller (1190) 2-02Partij
 Erwin Heslinga (1305) - Henk Hosper (1108) 1-17Partij
 Rein van der Pal (1431) - Sjoerd Koopman (1256) 2-04Partij  
 Anne Piet Kooistra (1242) - Anne Dekker (1036) 2-08Partij
 Waylon Poot (1235) - Aize Plantinga (1069) 1-110Partij
 Piet Bouma (1181) - Wim van der Molen (1084) 1-16Partij  
 Bart Visser (1146) - Tjipke Smedinga (1202) 0-29Partij
 Jacob de Vries (1189) - Johnny Modderman (1056) 2-03Partij  
 Tjalling van den Bosch (1183) - Jelte Veld (1037) 2-01Partij
   DIOS Achterhoek  -   DES Lunteren  
6
-
14
 Han Seinhorst (1256) - Arwin Lammers (1201) 1-17Partij
 Alexander Presman (1449) - Peter Hoogteijling (1329) 1-15Partij
 Cor Westerveld (1210) - Henk Klarenbeek (1406) 0-22Partij
 Bert van Oosterom (1096) - Stijn Overeem (1282) 0-24Partij
 Arnoud de Greef (1259) - Erwin van Hierden (1363) 1-18Partij  
 Theo Stoverinck (1096) - Paul Wijninga (1230) 0-210Partij
 Erik ten Hagen (1272) - Arjen Timmer (1307) 0-29Partij
 Ove Verdel  - Mark Sanders (1229) 1-11Partij
 Dimitri Druzinin (1308) - Harmjan Lammers (1307) 2-03Partij
 Ap van Ingen (1122) - Laura Timmerman (1187) 0-26Partij
   Damcombinatie Fryslân  -   O2O 2  
14
-
6
 Gerlof Kolk (1380) - Frank Zwerver (896) 2-04Partij
 Piet Tuik (1204) - Huub Kroes (958) 1-16Partij  
 Sjoerd Huitema (1287) - Hans van den Heuvel (1149) 1-110Partij
 Oege Dijkstra (1264) - Wiebo Drost (1232) 1-13Partij
 Jappie de Vries (1191) - Kenny Kroon (1135) 0-27Partij
 Taeke Kooistra (1296) - Ricardo Bona (1030) 2-05Partij
 Willem Leijenaar (1269) - Paul Lohuis (1124) 1-18Partij
 Douwe Edelenbos (1261) - Gerrit Tigchelaar (1082) 2-09Partij
 Jan Algra (1285) - Thijmen Stobbe (1139) 2-01Partij
 Hans Zondervan (1231) - niet opgekomen  2-02R
   ADG  -   Nijverdal  
10
-
10
 Nico Kruijswijk (1041) - Bill Neven (1290) 1-19Partij
 Hans Mulder (1098) - Artem Ivanov (1509) 0-22Partij
 Bryan Brank (1059) - Jan Boender  2-03Partij
 Rutger Koetsier (1322) - Herman Damman (1159) 1-17Partij
 Ton Bollebakker (1231) - Harrie Hoonhorst (1036) 2-08Partij
 Wim Martin (1078) - Marinus Morsink (1250) 0-26Partij
 Frits Stuger (993) - Michel Koop (1223) 0-210Partij
 Gerrit de Bruijn (1232) - Vaidas Stasytis (1299) 0-24Partij
 Harry de Waard (1163) - Ronny Koop (1114) 2-01Partij  
 Jan de Ruiter (1204) - Aard Brinkman (856) 2-05Partij