HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WeA/BPuBp
1  Het Noorden 2  38981091411131410 1699
2  Damcombinatie Fryslân 2  1396136951113910 0.89 14.8994
3  Warffum  8711106821291110 0.8211 14.821184
4  Winschoten  7105101061111111210 0.8205 14.820593
5  DCH Heerenveen 2  836691114861410 1185
6  Bezint Eer Gij Begint  6101067119871010 1184
7  Troch Tinken Sterk  7781055100121210 -1 976
8  Roden/Leek 2  2705276119510 654
9  DCH Heerenveen 3  5545480591010 -1 555
10  HDC Hoogeveen 4  3375109477610 461
11  Warffum 2  27542641161010 457

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 02-04-2022     Winschoten  -   Bezint Eer Gij Begint  
10
-
6
 Geert Lubberink (981) - Hylke Dykstra (1011) 1-14Partij
 Janick Lanting (853) - Sietse Bronger (974) 2-06Partij
 Albert Kamps (1063) - Eeltje Terpstra (920) 2-01Partij
 Johan Tuenter (923) - Jan Peters (914) 0-28Partij  
 Jan Aeilkema (974) - Klaas Herder (905) 1-15Partij
 Ben Haan (1003) - Willem Lep (835) 1-12Partij
 Martin Viel (898) - Ruurd Winkel (814) 1-17Partij
 Johan Mulder (900) - Sjoerd Schaaf (808) 2-03Partij
   Roden/Leek 2  -   Warffum 2  
5
-
11
 Martijn Matthezing (720) - Hiltjo Haze (758) 0-22
 Henk van den Berg (837) - Wim Dirks (999) 1-1
 Pieter Dijkstra (831) - Anko Sterenberg (735) 0-2
 Lammert van der Sluis (862) - Gezinus Bottema (882) 1-1
 Jan Sikkens (805) - Rudolf Schwab (708) 0-2Partij
 Tom Huizinga (737) - Klaas Tillema (670) 2-08
 Bouke van Ek (746) - Joost Meijer (774) 1-1
 niet opgekomen  - Joop van der Heide (709) 0-21R
   Het Noorden 2  -   Warffum  
8
-
8
 Johan Rademaker (1029) - Nico Werkman (1198) 1-17Partij
 Yneke Goerres (890) - Peter Hoeksema (1132) 0-23Partij
 Henk Stroetinga (1164) - Geert Ploegman (811) 2-02Partij
 Sander Staal (942) - Herman Mulder (1106) 2-04Partij
 Renie Jas  - Johan Zijlstra (1091) 1-16Partij
 Bob van der Mark (978) - Fenno Werkman (906) 0-21Partij
 Folkert Eerdmans (857) - Geert Greven (925) 1-18Partij
 Edward Kuiper (904) - Jack Westerdijk (882) 1-15Partij
   Troch Tinken Sterk  -   DCH Heerenveen 3  
0.01
-
0.01
R
   Damcombinatie Fryslân 2  -   DCH Heerenveen 2  
13
-
3
 Erwin Heslinga (1288) - Anne Dekker (1024) 2-04Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1189) - Riekele Veldstra (982) 0-28Partij
 Nick de la Fonteyne (1130) - Sjouke Zijlstra (757) 2-02Partij
 Bernard Post (1135) - Bennie Liefting (720) 2-07Partij
 Theo Wolthers (855) - Eake Roosma (910) 1-15Partij
 Harm Terpstra (950) - Gerard Weinans (713) 2-03Partij
 Durk de Vries (1060) - Klaas Mondria (816) 2-06Partij
 Geoffrey de la Fonteyne (993) - niet opgekomen  2-01R