HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Roden/Leek  14141012111313131716101966
2  Bezint Eer Gij Begint  6101211121211131316101732
3  Fortuin Dokkum  610121561514131318101544
4  Prov. Gronings Tiental  1088911111011111410126
5  Damcombinatie Fryslân 2  895111311814111110122
6  Het Noorden 2  981497715121314101016
7  Huizum 3  78599131261012107-18
8  Warffum  796101258101012107-22
9  DCH Heerenveen 2  77796814101014106-16
10  Troch Tinken Sterk  37799710101015105-26
11  OG Drachten 2  4426968865100-84

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     Damcombinatie Fryslân 2  -   DCH Heerenveen 2  
14
-
6
 Abe Reitsma (759) - Ulbe Koopman (1033) 1-14
 Douwe Edelenbos (1268) - Klaas Mondria (877) 2-01Partij  
 Danny Ruiter (966) - Jan de Vos (1000) 1-18
 Koop de Vries (856) - Pieter de Vries (921) 1-110
 Bert Oegema (911) - Gerard Weinans  2-07
 Lolke Huitema (1036) - Tabe de Vries (925) 2-05
 Wilco Terpstra (800) - Hessel Postma  0-26
 Harm Terpstra (941) - Jan van de Vegt (825) 2-03
 Tjalling Oegema (1046) - Andries Oord (814) 2-09
 Tjeerd Jaasma (892) - Sjoerd van der Molen (694) 1-11
   Het Noorden 2  -   Troch Tinken Sterk  
13
-
7
 Jan Aeilkema (927) - Anton van der Ploeg (1004) 1-16Partij
 Marcin Czeladzinski (1025) - Rein van der Wal (1152) 0-28Partij
 Albert Kamps (1401) - Karel de Bruin (914) 2-04Partij
 Bob van der Mark (1003) - Haye Wittermans (998) 1-17Partij
 Ben Haan (948) - Sietse Jonker (878) 2-08Partij
 Jakob Pronk (1184) - Gerrit Terpstra (980) 1-110Partij
 Jacob Ganzevoort (914) - Ype Kroodsma (881) 1-13Partij
 Wouter Wolff (614) - Jan Hoogsteen (819) 1-12Partij
 Henk van den Berg (842) - Pieter Rauwerda (824) 2-01Partij
 Marinus Damkat (900) - Jan Kunnen (819) 2-05Partij  
   Prov. Gronings Tiental  -   Bezint Eer Gij Begint  
8
-
12
 John Thimister (1184) - Reinout Sloot (1147) 2-0
 Johan Zijlstra (1117) - Pieter Dijkstra (967) 1-1
 Sietze Rozema (1057) - Geoffrey de la Fonteyne (995) 0-2
 Kor Sikkema (1011) - Jelte Veld (1081) 1-1
 Koos Prak (963) - Jan Peters (1015) 1-1
 Peter Helwerda (966) - Cor Buma (993) 2-0
 Joop de Vries (1069) - Bouke van der Werff (962) 0-2
 Johannes Bultena (949) - Sjoerd Schaaf (867) 0-2
 Hans van der Veen (935) - Ruurd Winkel (885) 1-1
 Jacques Galliard (901) - Klaas Koopman (952) 0-2
   Roden/Leek  -   Fortuin Dokkum  
14
-
6
 Dick Holtman (964) - Arend Dijkstra (988) 1-17
 Jaap Huizinga (1070) - Henk Bosgraaf (1036) 1-15
 Lieuwe Riddersma (1013) - Bouwe Ringnalda (972) 2-06
 Fokke Smid (956) - Alex Hoekstra (889) 1-11
 Gerrit Lieffering (1071) - Durk Douma (1032) 1-110
 Jouke de Haan (1065) - Jetze Hoogterp (1055) 1-19
 Eric van Sonderen (1282) - Willem Nuveld (1074) 2-03
 Roel de Vries (1138) - Dirk Albert Zijlstra (1015) 2-04
 Rob Helwerda (1044) - Binne Brouwer (1074) 1-18
 Bert Begeman (1103) - Minze Osinga (1036) 2-02
   Warffum  -   OG Drachten 2  
12
-
8
 Berend Keizer (1139) - Kerst Hoekstra (1032) 1-110
 Nico Werkman (1193) - Jaap Tuinenga (840) 2-05
 Peter Hoeksema (1155) - Pieter Tuinstra (702) 2-09
 Herman Mulder (1107) - Jorn Kruit  2-01
 Geert Ploegman (785) - Robin Hoekstra (677) 2-08
 Eddy Groenhagen (678) - Jesse de Boer (782) 0-24
 Rudolf Schwab (684) - Rika van Leeuwen (634) 2-03Partij
 Joop van der Heide (747) - Germ Kooi (875) 0-26
 Garmt Nijborg (742) - Marten Veening (855) 1-17
 Niko Sikkema (501) - Anne Veenstra (863) 0-22