HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Fortuin Dokkum  14101012141312151712101858
2  Bezint Eer Gij Begint  661511111214111313101624
3  De Oldehove 2  101413111061112814101420
4  Prov. Gronings Tiental  1057107121212111610124
5  Het Noorden 2  8971010141581418101028
6  DCH Heerenveen 2  69101310991013121092
7  Warffum  781486111011812109-10
8  Damcombinatie Fryslân 2  869851110141015108-8
9  Troch Tinken Sterk  59881210961114107-16
10  Roden/Leek 2  37129671210910106-30
11  OG Drachten 2  87642885610101-72

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2013     De Oldehove 2  -   Prov. Gronings Tiental  
13
-
7
 Gauke Dirk Nijholt (820) - Johan Zijlstra (1111) 1-19Partij
 Wijnand Ankersmit (998) - Erik Franssen (670) 2-04
 Bernard Post (1122) - Sietze Rozema (1054) 1-110
 Theo Wolthers (875) - Hans van der Veen (935) 1-15
 Piet Tuik (1196) - Kor Sikkema (1012) 2-08
 Nick de la Fonteyne (1055) - Peter Helwerda (964) 1-16
 Lucas Huitema (857) - Ronald Karmoen (917) 1-12
 Hylke Dykstra (1019) - Rob van Heukelem (917) 2-01
 Geoffrey de la Fonteyne (1019) - Joop de Vries (1063) 1-13
 Jilles van Kesteren (849) - Jacques Galliard (884) 1-17
   OG Drachten 2  -   Roden/Leek 2  
10
-
10
 Jesse de Boer (812) - Bert Honderd (1015) 1-18
 Germ Kooi (872) - Jouke de Haan (1062) 1-110
 Eake Roosma (930) - Jan Kuijer (901) 2-09
 Robin Hoekstra (715) - Feiko Stoppels (878) 1-12
 Marieke Altena (707) - Ilse Barf  2-07
 Jorn Kruit (703) - Evert Faber (1010) 1-16
 Anne Veenstra (837) - Harrie Gerding (968) 1-15
 Rika van Leeuwen (632) - Wim ten Damme (824) 0-21
 Robert de Boer  - Jannes de Vries (957) 0-23
 Willem Pol  - Hans Duijzer (848) 1-14
   Troch Tinken Sterk  -   Fortuin Dokkum  
5
-
15
 Jan Kunnen (797) - Jetze Hoogterp (1050) 0-27
 Karel de Bruin (930) - Henk Bosgraaf (1050) 1-15Partij
 Luitzen van der Heide (893) - Arend Dijkstra (1006) 0-24Partij
 Cees Dijkstra (907) - Bouwe Ringnalda (1030) 0-22
 Ype Kroodsma (869) - Dirk Albert Zijlstra (1026) 0-28
 Gerrit Terpstra (994) - Minze Osinga (1020) 0-21
 Anton van der Ploeg (984) - Willem Nuveld (1068) 0-23
 Steven Veenstra sr. (1031) - Binne Brouwer (1073) 2-06
 Rein van der Wal (1159) - Durk Douma (1033) 2-010Partij
 Symen Atsma (693) - Alex Hoekstra (894) 0-29
   Warffum  -   Het Noorden 2  
6
-
14
 Eddy Groenhagen (660) - Albert Kamps (1078) 0-27
 Geert Ploegman (801) - Henk Prak (1036) 0-28
 Peter Hoeksema (1153) - Peter Bakker (1118) 0-29Partij
 Nico Werkman (1200) - Wouter Wolff (671) 0-210
 Gezinus Bottema (879) - Bob van der Mark (988) 0-24
 Berend Keizer (1116) - Marcin Czeladzinski (1025) 2-02
 Rudolf Schwab (687) - Gerco Lubberink (619) 2-01
 Herman Mulder (1115) - Jacob Ganzevoort (914) 2-05
 Garmt Nijborg (692) - Geert Lubberink (961) 0-26
 Reint Prins (852) - Marinus Damkat (908) 0-23
   DCH Heerenveen 2  -   Bezint Eer Gij Begint  
9
-
11
 Klaas Mondria (855) - Pieter Dijkstra (935) 1-1
 Wim Riddersma (862) - Jan Peters (1029) 1-1
 Ulbe Koopman (1032) - Reinout Sloot (1153) 0-2
 Henk Hosper (1149) - Jelte Veld (1078) 0-2
 Pieter de Vries (958) - Bouke van der Werff (981) 2-0
 Martin Boersbroek (1017) - Cor Buma (980) 1-1
 Jan de Vos (1011) - Sjoerd Schaaf (842) 2-0
 Geert Rozenberg (882) - Roel Toering (960) 1-1
 Jan van de Vegt (806) - Klaas Koopman (958) 1-1
 Sjoerd van der Molen (715) - Ruurd Winkel (876) 0-2