HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Hijken DTC 3  ................14128
2  Huizum 2  ............13....126
  Troch Tinken Sterk  ..............13..126
4  Warffum  ........11........122
  DCH Heerenveen 3  ..........11......122
6  MTB Hoogeveen 3  ......9..........10-2
  Roden/Leek 2  ........9........10-2
8  Het Noorden 2  ..7..............10-6
  Damcombinatie Fryslân 3  ....7............10-6
10  Bezint Eer Gij Begint  6................10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 16-09-2017     Warffum  -   MTB Hoogeveen 3  
11
-
9
 Peter Hoeksema (1122) - Leon van der Lans (567) 2-08Partij
 Nico Werkman (1177) - Cor Darwinkel (835) 2-05Partij
 Wim Dirks (1035) - Alberto Waterink (820) 1-16Partij
 Gezinus Bottema (894) - Hans van Gijssel (841) 1-14Partij
 Anko Sterenberg (742) - Wout van Geest (804) 1-17
 Geert Ploegman (811) - Lisa Scholtens (767) 0-21Partij
 Rudolf Schwab (698) - Pascal Strijker (718) 1-110Partij
 Fenno Werkman (883) - Jasmijn Scholtens (547) 1-19Partij
 Klaas Tillema  - Eva Houtjes (686) 1-12Partij
 Joop van der Heide (730) - Bart Jan Kortleven  1-13Partij
   DCH Heerenveen 3  -   Roden/Leek 2  
11
-
9
 Geert Rozenberg (879) - Tom Huizinga (739) 1-18Partij
 Klaas Mondria (883) - Bert Begeman (1089) 0-22Partij
 Pieter de Vries (889) - Henk van den Berg (828) 2-05Partij
 Wim Riddersma (856) - Dick Holtman (1036) 0-26Partij
 Marten Zijlstra (970) - Evert Faber (989) 1-110Partij
 Sjouke Zijlstra (778) - Edward Kuiper (999) 0-23Partij
 Ultsje Hosper (830) - Herman Scholte (800) 1-19Partij
 Benno de Vries (886) - Martijn Matthezing  2-07Partij
 Bouke van der Werff (944) - Lodewijk de Hei (683) 2-04Partij
 Jan van de Vegt (811) - niet opgekomen  2-01R
   Troch Tinken Sterk  -   Damcombinatie Fryslân 3  
13
-
7
 Rein van der Wal (1077) - Sijtze Terpstra (857) 2-08Partij
 Karel de Bruin (952) - Theo Wolthers (832) 2-05Partij
 Steven Veenstra sr. (1012) - Wilco Terpstra (810) 1-14Partij
 Gerrit Terpstra (1026) - Bob Nuys (1056) 1-16Partij
 Cees Dijkstra (908) - Harm Terpstra (948) 1-110Partij
 Ype Kroodsma (853) - Jan Sloot (689) 2-03Partij
 Jan Kunnen (766) - Durk Douma (1006) 0-21Partij
 Joop de Graaf (861) - Dick Bekkema (722) 1-19Partij
 Douwe Hania (884) - Engel Vrouwe (759) 2-07Partij
 Symen Atsma (669) - Koop de Vries (777) 1-12Partij
   Het Noorden 2  -   Huizum 2  
7
-
13
 Johan Rademaker (1028) - Jan de Vos (1003) 1-14Partij
 Tamar Visser (863) - Marten Martens (996) 1-17Partij
 Suzanne Staal (828) - Meinze Feenstra (1002) 0-25Partij
 Elisabeth Kramer (781) - Jan Bosselaar (1067) 0-29Partij
 Yneke Goerres (663) - Bram Scholma (929) 1-110Partij
 Gerard Kramer (729) - Bart Adema (796) 1-18Partij
 Jacob Ganzevoort (860) - Gerrit Reitsma (1013) 2-02Partij
 Marinus Damkat (922) - Thijs Talsma (1022) 1-16Partij
 Sander Staal (778) - Fedde van der Laan (816) 0-23Partij
 Wouter Keitz  - Henk Veldhorst (954) 0-21Partij
   Hijken DTC 3  -   Bezint Eer Gij Begint  
14
-
6
 Kor de Groot (1119) - Pieter Dijkstra (951) 2-07Partij
 Harry Vosmeijer (1107) - Jan Peters (975) 1-15Partij
 Harry de Groot (1162) - Sietse Bronger (972) 1-110Partij
 Rob Knevel (1037) - Reinout Sloot (1121) 2-01Partij
 Wim Koopman (1026) - Roel Toering (904) 2-04Partij
 Henk Pruim (921) - Eeltje Terpstra (908) 1-18Partij
 Jacco Keizer (894) - Sjoerd Schaaf (840) 1-12Partij
 Leo Meloni (931) - Willem Lep (788) 1-13Partij
 Gerhard Dunning (796) - Sake Sloot (753) 1-19Partij
 Erik Beugels (839) - Yke Miedema (743) 2-06Partij