HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Hijken DTC 3  11..141216..121511..71442
2  Huizum 2  91213....13....10116916
3  Prov. Gronings Tiental  ..88......181112136820
4  Bezint Eer Gij Begint  6712........1313156812
5  Troch Tinken Sterk  8......81212813147810
6  DCH Heerenveen 3  4......1261011..1467-6
7  Het Noorden 2  ..7....814971312760
8  Warffum  8..2..81011....1165-20
9  Roden/Leek 2  5..9712913......64-10
10  Damcombinatie Fryslân 3  910877..7......61-24
11  MTB Hoogeveen 3  ..9756689....70-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 7
za 14-10-2017     Het Noorden 2  -   MTB Hoogeveen 3  
12
-
8
 Johan Rademaker (1028) - Bé Brakels (871) 2-01Partij
 Suzanne Staal (828) - Jan Bazuin (897) 1-19Partij  
 Elisabeth Kramer (781) - Geert Kleine (855) 1-18Partij
 Henk Stroetinga (1162) - Pascal Strijker (718) 2-07Partij  
 Jacob Ganzevoort (860) - Alberto Waterink (820) 1-12Partij
 Bob van der Mark (977) - Lisa Scholtens (767) 1-13Partij
 Sander Staal (778) - Jasmijn Scholtens (547) 1-15Partij
 Marinus Damkat (922) - Cor Darwinkel (835) 1-16Partij
 Gerard Kramer (729) - Wout van Geest (804) 2-04Partij
 Max Doornik (702) - Eva Kieskamp (686) 0-210Partij
za 16-12-2017     Hijken DTC 3  -   Troch Tinken Sterk  
12
-
8
 Harry de Groot (1162) - Karel de Bruin (952) 2-06Partij  
 Harry Vosmeijer (1107) - Jan Kunnen (766) 2-08Partij  
 Kor de Groot (1119) - Jan Hoogsteen (796) 2-05Partij  
 Rob Knevel (1037) - Sietse Jonker (880) 2-04Partij  
 Wim Koopman (1026) - Ype Kroodsma (853) 2-03Partij
 Leo Meloni (931) - Gerrit Terpstra (1026) 0-22Partij  
 Jacco Keizer (894) - Rein van der Wal (1077) 2-07Partij  
 Gerhard Dunning (796) - Anton van der Ploeg (961) 0-21Partij
 Roelof Tiegelaar (882) - Cees Dijkstra (908) 0-210Partij
 Erik Beugels (839) - Luitzen van der Heide (934) 0-29Partij  
   Prov. Gronings Tiental  -   Warffum  
18
-
2
 Koos Prak (1005) - Gezinus Bottema (894) 2-08Partij
 John Thimister (1208) - Rudolf Schwab (698) 2-06Partij
 Hans van der Veen (901) - Nico Werkman (1177) 1-110Partij
 Ronald Karmoen (915) - Geert Ploegman (811) 2-05Partij
 Johan Zijlstra (1119) - Anko Sterenberg (742) 2-04Partij
 Kor Sikkema (1003) - Klaas Tillema  2-02Partij
 Geert Greven (928) - Eddy Groenhagen (619) 2-01Partij
 Jack Westerdijk (852) - Wim Dirks (1035) 2-07Partij
 Sietze Rozema (1050) - Fenno Werkman (883) 1-13Partij
 Jacques Galliard (896) - Joop van der Heide (730) 2-09Partij
   Bezint Eer Gij Begint  -   Roden/Leek 2  
13
-
7
 Reinout Sloot (1121) - Dick Holtman (1036) 1-13Partij
 Pieter Dijkstra (951) - Evert Faber (989) 2-010Partij
 Sietse Bronger (972) - Henk van den Berg (828) 1-16Partij
 Jan Peters (975) - Edward Kuiper (999) 1-19Partij
 Jeppe Bronger (931) - Martijn Matthezing  2-01Partij
 Roel Toering (904) - Ekke de Jong  1-18Partij
 Eeltje Terpstra (908) - Pieter Dijkstra (836) 1-15Partij
 Sjoerd Schaaf (840) - Tom Huizinga (739) 1-14Partij
 Ruurd Winkel (805) - Herman Scholte (800) 1-17Partij
 Yke Miedema (743) - Lodewijk de Hei (683) 2-02Partij
   Huizum 2  -   Damcombinatie Fryslân 3  
10
-
10
 Marten Martens (996) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 0-26Partij
 Gerrit Reitsma (1013) - Piet Leijenaar (1091) 0-22Partij
 Thijs Talsma (1022) - Jan Sloot (689) 2-03Partij
 Jan Bosselaar (1067) - Sijtze Terpstra (857) 2-04Partij
 Bart Adema (796) - Hylke Dykstra (991) 1-17Partij
 Fedde van der Laan (816) - Lucas Huitema (803) 1-18Partij  
 Meinze Feenstra (1002) - Engel Vrouwe (759) 2-09Partij  
 Jan de Vos (1003) - Theo Wolthers (832) 0-210Partij
 Henk Veldhorst (954) - Durk Douma (1006) 1-11Partij
 Bram Scholma (929) - Harm Terpstra (948) 1-15Partij