HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1995

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Mildam  11111012111514111314121121134
2  Warffum  911109131511161614141117138
3  Groningen 1  991212121511101516151117136
4  Witte van Moort 3  10108111199131312121114118
5  Pekelsma Nw Amsterdam  81189131016131012101113120
6  Bezint Eer Gij Begint  9789711111013911119105
7  Huizum 2  5551110912147816119102
8  Tamek Damkring  69911498129111111899
9  HS/Houten Klaas - Assen-Beilen  941077106813111211897
10  Roden  74571071311791111791
11  Delfzijl  6648811129911811692
12  OG Drachten  865810949891211388

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
za 11-03-1995     Huizum 2  -   Groningen 1  
5
-
15
 Gerlof Hoekstra (1162) - Jan Ekke de Vries (1202) 0-2
 Theo Kieffer (959) - Paul Germain (1278) 0-2
 Jacob Spoelstra (1151) - Alex van Prinsenbeek (1162) 1-1
 Erwin Heslinga  - Bert de Jong (1216) 1-1
 Oebele Hoekstra (1103) - Rein Halbersma  1-1
 Thijs Mulder (1160) - Klaas van der Laan (1035) 0-2
 Jan Bosselaar (1144) - Egbert Noorman (1117) 0-2
 Edzer van der Bosch (1040) - Douwe de Jong (1345) 0-2
 Jan T. Terpstra (998) - Jan van Boven (1195) 1-1
 Thijs Talsma (1037) - Johannes van der Veer (1209) 1-1
   Pekelsma Nw Amsterdam  -   Bezint Eer Gij Begint  
13
-
7
 Bert Kain (1254) - Reinout Sloot (1155) 2-0
 Jan van Loenen Jr. (1253) - Oege Dijkstra (1347) 1-1
 J. Schuring  - Dooitzen van den Berg (997) 0-2
 Henk Kuiper (1199) - Jelte Veld (1059) 1-1
 Otto Drenth (1168) - Pieter Dijkstra (1017) 1-1
 Teun Klein (1059) - Jan Hoekstra  2-0
 Arie Hoekstra  - Sjoerd Schaaf (981) 2-0
 Jan de Vries  - Marten Martens (1000) 1-1
 Wout van Geest (949) - Hans Zondervan  1-1
 Bé Eggens (1226) - Sanjay Schaaf  2-0
   OG Drachten  -   Warffum  
6
-
14
 Kor Dijk (1049) - Nico Werkman (1223) 2-02
 Jan Pander (1145) - Berend Keizer (1307) 1-16
 Jan Zandberg (1138) - Jan Mente Drent (1357) 0-29
 Lolke Douma  - Herman Mulder (1081) 0-23
 Jaap Elzinga (1029) - Berend Plijter (1100) 0-21
 Jaap Tuinenga  - Peter Hoeksema (1032) 1-110
 Marten Veening  - Andries Bron  0-27
 Jan van Leijen  - Lieuwe Riddersma (1084) 1-14
 Tabe de Vries (849) - Gezinus Bottema (873) 0-25
 Klaas Dijkstra  - Gerrit Drent (1024) 1-18
   Mildam  -   HS/Houten Klaas - Assen-Beilen  
11
-
9
 Tjipke Smedinga (1194) - Harm Hazenberg (922) 2-04
 Aize Plantinga (1121) - Roelof Tiegelaar (1026) 1-18
 Gerben de Wit (1233) - Jaap Akse (1121) 2-03
 Jan Hoogterp (1226) - Bram Rumahmory (1067) 1-12
 Johan Bulstra (1220) - Meint de Vries  1-19
 Klaas Koopman (1003) - Hobbe Akkerman (1044) 0-25
 Johannes Postma (1233) - Gert Bosker (1196) 1-110
 Anne Dekker (1120) - Henk Peters  1-17
 Wolter Sloothaak  - Hans van der Laan (1156) 1-16
 Rein van der Wal (1193) - Klaas Postema (1039) 1-11
   Delfzijl  -   Tamek Damkring  
9
-
11
 Rob van Heukelem (881) - Jan Kos (1049) 1-11
 Kor Sikkema (1076) - IJsbrand Haven (1215) 1-17
 Aldert Schaaphok  - Jan Wieringa (1052) 1-16
 Piet Klevering  - Lauran Rijk (968) 1-12
 Geert Greven  - Jacobus Blaas (1119) 0-23
 John Thimister (1147) - Jacob Poortinga (1139) 1-19
 Sietze Rozema (1105) - Alex Boxum  1-15
 Koos Prak  - Iepie Poepjes-Koopman (1019) 0-28
 Hans van Leeuwen  - Lykle Thijssen  1-14
 Johan Zijlstra  - Dik Glazenborg (1035) 2-010
   Roden  -   Witte van Moort 3  
7
-
13
 Harrie Gerding (1091) - Bart Ekkel (1223) 0-27
 Rieks Karst  - Johan van Dijk (1237) 0-26
 Evert Faber (861) - Gerrit Slot  1-110
 Rob Helwerda (1081) - Jan van Buiten (1090) 0-23
 Gerrit Lieffering (1016) - Marco Veneboer  0-28
 Jan Harm Alkema (1221) - Jaap van de Werfhorst (1119) 1-19
 Jaap Schaafsma (1002) - Gerwin Mollink  0-22
 Roel de Vries (1157) - Peter Visscher  2-05
 Jannes de Vries (988) - Albert Bakker  1-14
 Jan Kaper (1046) - Bertwin Letteboer (1024) 2-01