HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1994

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Fortuin Dokkum  1210121291510111416141118135
2  Warffum  810121012101191313161115124
3  Groningen 1  101099131013111310131114121
4  Pekelsma Nw Amsterdam  8811101291211913141113117
5  OG Drachten  8101110121168913131112111
6  Tamek Damkring  118788121091212151111112
7  DVK  5101011981111109121111106
8  HS/Houten Klaas - Assen-Beilen  109781410913711141110112
9  Bezint Eer Gij Begint  91199121197126141110109
10  Huizum 2  677111181013810131110104
11  Eensgezindheid  4710778119141016118103
12  Het Noorden 2  6476758667411066

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
za 12-03-1994     HS/Houten Klaas - Assen-Beilen  -   Huizum 2  
7
-
13
 Bram Rumahmory (1053) - Thijs Mulder (1146) 1-11
 Gert Bosker (1181) - Jacob Spoelstra (1162) 1-13
 Jaap Akse (1110) - Jan Adema (1275) 1-14
 Hans van der Laan (1161) - Jan Bosselaar (1143) 1-18
 Wim Los (1090) - Bob Nuys (1198) 1-15
 Hobbe Akkerman (1030) - Jan Koops (1011) 0-27
 Jan Alons  - Sipke Doller (1069) 0-22
 Meint de Vries  - Theo Kieffer (940) 1-19
 Wim Koopman (1021) - Jan T. Terpstra (982) 1-110
 Klaas Postema  - Anne Piet Kooistra  0-26
   Tamek Damkring  -   DVK  
12
-
8
 IJsbrand Haven (1231) - Harm Schurer (1022) 1-110
 Henk Boers (1109) - Han Braakhuis (1011) 1-16
 Jacobus Blaas (1121) - Albert Kamps (1101) 1-12
 Cor Koene (1170) - Albert Schuur (1038) 2-01
 Willem Meijer Jr.  - Hennie Hartog  2-08
 Jan Kos (1045) - Paul Germain (1288) 1-19
 Tiemen van Olst (1158) - Sjoerd Lautenbach  1-14
 Dik Glazenborg (1043) - Wim Baar (1103) 0-27
 Jan Wieringa (1071) - Egbert Noorman (1108) 1-13
 Lauran Rijk (998) - Ids Bulthuis  2-05
   Eensgezindheid  -   Fortuin Dokkum  
4
-
16
 Anne Dekker  - Rein van der Wal (1190) 0-210
 Johannes Folmer (1096) - Henk Dijkstra (1095) 0-25
 Gaele Stoker (1103) - Jetze Hoogterp (1170) 0-28
 Aize Plantinga (1145) - Jan Harm Alkema (1194) 0-21
 Sjouke Reekers (1005) - Douwe Kootstra (1186) 0-26
 Ulbe Koopman (1158) - Marijke Nicolai (1093) 1-13
 Sibbele Reekers (979) - Minze Osinga (1112) 1-19
 Klaas Lyklema (1078) - Roel de Vries (1157) 1-17
 Henk Lansbergen (1064) - Bouwe Ringnalda (1030) 1-14
 Ids Bruinsma (1066) - Wietse Nicolai (978) 0-22
   Groningen 1  -   Het Noorden 2  
13
-
7
 Douwe de Jong (1356) - Lydia Hagenbeek  1-18
 Jan Ekke de Vries (1196) - Johan Rademaker (941) 0-27
 Jan van Boven (1194) - Marinus Damkat (926) 1-15
 Bert de Jong (1218) - Gerwin Kolkman (915) 2-04
 Klaas van der Laan (1019) - Roelof Paapst (975) 1-13
 Theo van den Hoek (1263) - Feiko Stoppels (959) 2-01
 Hans van der Nap (1098) - Koos Schuurman  1-110
 Rein Halbersma  - Jacob Ganzevoort (944) 2-02
 Rob Everts  - Arend de Haan  2-09
 Jan Aeilkema (1155) - Bob van der Mark (975) 1-16
   Warffum  -   OG Drachten  
10
-
10
 Berend Plijter (1102) - Jan Hoogterp (1238) 1-19
 Herman Mulder (1089) - Jaap Tuinenga  2-08
 Gerrit Drent (1042) - Jan Zandberg (1107) 0-25
 Nico Werkman (1230) - Gerben de Wit (1255) 0-21
 Johan Berghuis  - Jan van Leijen  0-27
 Berend Keizer (1309) - Jan Pander (1134) 2-03
 Andries Bron  - Jaap Elzinga  1-110
 Lieuwe Riddersma  - Kor Dijk (1047) 1-12
 Jouke de Haan (1112) - Lolke Douma  1-14
 Peter Hoeksema (1025) - Tabe de Vries  2-06
   Bezint Eer Gij Begint  -   Pekelsma Nw Amsterdam  
9
-
11
 Pieter Dijkstra (1020) - Henk Kuiper (1210) 1-1
 Jan Hoekstra  - Bé Eggens (1230) 0-2
 Oege Dijkstra (1347) - Jan van Loenen Jr. (1219) 1-1
 Lubbert van den Berg (1106) - Arie Hoekstra  1-1
 Reinout Sloot (1161) - D. Smit  2-0
 Dooitzen van den Berg (1034) - Geert Lubberink (1103) 0-2
 Jelte Veld (1055) - Teun Klein (1029) 1-1
 Boele Land (1134) - J. Schuring  2-0
 Marten Martens (1005) - Bert Kain (1258) 0-2
 Fokko Halma  - Jan de Vries  1-1