HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Lelystad  ..12..161312....15191771468
2  DCH Heerenveen 2  ..714....141114..151471238
3  SSS Kampen  813..151010....1617..71038
4  Prov. Gronings Tiental  ..6....118..10121115796
5  Huizum 2  4..5..11812..11..1578-8
6  Troch Tinken Sterk  7..1099..121213....774
7  Warffum  86101212..814......770
8  Bezint Eer Gij Begint  ..9....881211811..76-6
9  Het Noorden 2  ..6..10..869..131475-8
10  Damcombinatie Fryslân 3  5..4897..12....1474-22
11  DCH Heerenveen 3  1539......97..1071-52
12  MTB Hoogeveen 3  36..55......661071-58

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 08-12-2018     Prov. Gronings Tiental  -   MTB Hoogeveen 3  
15
-
5
 Johan Zijlstra (1118) - Geert Kleine (867) 1-110Partij
 Jack Westerdijk (929) - Marcel Zwiers  2-04
 Jacques Galliard (903) - Hans van Gijssel (842) 2-06
 Kor Sikkema (968) - Wilmer Oostindjer (822) 2-05
 Jacob Reinders  - Cor Darwinkel (842) 0-29
 Feiko Stoppels (867) - Nick Bolks  2-01
 Hans van der Veen (890) - Johan Koetse (896) 2-08
 Hiltjo Haze  - Bé Brakels (878) 1-13
 Geert Greven (913) - Bart Jan Kortleven  1-17
 Erik Franssen (675) - Elzo de Vries  2-02
   Het Noorden 2  -   Bezint Eer Gij Begint  
9
-
11
 Marinus Damkat (899) - Reinout Sloot (1068) 0-27Partij
 Sander Staal (769) - Jan Peters (952) 1-15Partij
 Folkert Eerdmans  - Sietse Bronger (983) 0-22Partij
 Suzanne Staal (832) - Pieter Dijkstra (964) 0-210Partij
 Yneke Goerres (751) - Jeppe Bronger (953) 2-06Partij
 Eelke Jan Wierstra  - Alex Hoekstra (914) 2-09Partij
 Anand Dalaj  - Sjoerd Schaaf (856) 0-21Partij
 Johan Rademaker (1015) - Eeltje Terpstra (911) 0-28Partij
 Bob van der Mark (978) - Ruurd Winkel (828) 2-03Partij
 Jacob Ganzevoort (857) - Yke Miedema (744) 2-04Partij
   DCH Heerenveen 2  -   SSS Kampen  
7
-
13
 Aize Plantinga (1076) - Piet Dijkstra (981) 1-11Partij
 Wim van der Molen (1077) - Antoine Koster (1147) 0-26Partij
 Anne Dekker (1056) - Nico Lugthart (1213) 0-22Partij
 Johnny Modderman (1069) - Arie Heikoop (937) 1-14Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (971) - Wim Dekker (1104) 0-28Partij
 Geert van der Molen (953) - Harm Kist (897) 1-19Partij
 Marten Zijlstra (974) - Harwin Reuvekamp (932) 0-210Partij
 Jelte Veld (1059) - Henk Kamminga (982) 1-13Partij
 Martin Boersbroek (1020) - Herman Brink (740) 2-07Partij
 Ulbe Koopman (990) - Johan Wezenberg (919) 1-15Partij
   DCH Heerenveen 3  -   Lelystad  
1
-
19
 Tabe de Vries (855) - Huub Nollet (1196) 0-22Partij
 Wim Riddersma (893) - Sam Pryor (1038) 0-21Partij
 Geert Rozenberg (844) - Ricardo Tong Sang (1080) 0-27Partij
 Klaas Mondria (848) - Bert Zijlstra (1040) 1-110Partij
 Ultsje Hosper (827) - Wiebren de Vries (1012) 0-29Partij
 Sjouke Zijlstra (782) - Valentino Tjokro (1052) 0-23Partij
 Benno de Vries (867) - Cyril Sluisdom (1021) 0-24Partij
 Bouke van der Werff (959) - Boike Mathoera (963) 0-25Partij
 Bennie Liefting (746) - Wijnand Groen (900) 0-26Partij
 Sjoerd van der Molen (760) - Mark Hees (1040) 0-28Partij
   Warffum  -   Huizum 2  
12
-
8
 Nico Werkman (1180) - Henk Veldhorst (934) 2-03
 Gezinus Bottema (885) - Jan T. Terpstra (944) 0-24
 Peter Hoeksema (1114) - Bram Scholma (887) 2-09Partij
 Joop van der Heide (686) - Marten Martens (1000) 0-27
 Herman Mulder (1129) - Gerrit Reitsma (1011) 2-02
 Klaas Tillema (615) - Martin de Vries (712) 1-110
 Berend Keizer (1148) - Marcel de Vries (1077) 1-15Partij
 Rudolf Schwab (719) - Bart Adema (799) 1-16
 Wim Dirks (1011) - Fedde van der Laan (772) 2-01
 Geert Ploegman (800) - Thijs Talsma (1013) 1-18
   Troch Tinken Sterk  -   Damcombinatie Fryslân 3  
13
-
7
 Gerrit Terpstra (1035) - Geoffrey de la Fonteyne (981) 1-13Partij
 Steven Veenstra sr. (1001) - Hylke Dykstra (1001) 1-16Partij
 Anton van der Ploeg (973) - Durk Douma (999) 0-210Partij
 Karel de Bruin (935) - Douwe Douma (1005) 1-19Partij
 Cees Dijkstra (906) - Harm Terpstra (925) 2-04Partij
 Tsjidsger Veenstra (931) - Lucas Huitema (852) 2-02Partij
 Pieter Dijkstra (837) - Theo Wolthers (831) 1-18Partij
 Ype Kroodsma (847) - Jan Sloot (720) 1-17Partij
 Luitzen van der Heide (918) - Joost Veerman  2-05Partij
 Symen Atsma (670) - niet opgekomen  2-01R