HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  Huizum 2  ..121413131111131616918119
2  De Vechtstreek Oosterveen  ..13121411121411132918102
3  Het Noorden 2  871110111411..1617913105
4  Winschoten  689121013121118141013113
5  DCH Heerenveen 2  761081511121014..91093
6  Bezint Eer Gij Begint  79910510..1211129885
7  Prov. Gronings Tiental  98679101111..129783
8  Troch Tinken Sterk  96988..91213149688
9  Warffum  79..9108981029472
10  MTB Hoogeveen 3  474269..71029351
11  DCH Heerenveen 3  4036..886009035

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 10
za 15-02-2020     DCH Heerenveen 2  -   Warffum  
10
-
10
 Marten Zijlstra (940) - Joop van der Heide (694) 1-18Partij  
 Anne Dekker (1036) - Peter Hoeksema (1123) 1-110Partij
 Peter Achterstraat (1094) - Nico Werkman (1201) 1-19Partij
 Ulbe Koopman (996) - Klaas Tillema (670) 2-03Partij
 Sjouke Zijlstra (755) - Wim Dirks (1009) 0-22Partij
 Riekele Veldstra (990) - Herman Mulder (1109) 0-27Partij
 Wim Berenpas (787) - Fenno Werkman (914) 0-25Partij
 Pieter de Vries (919) - Anko Sterenberg (747) 2-01Partij  
 Iepie Poepjes-Koopman (955) - Eddy Groenhagen (627) 2-06Partij  
 Bouke van der Werff (953) - Gezinus Bottema (894) 1-14Partij
   Het Noorden 2  -   MTB Hoogeveen 3  
16
-
4
 Johan Rademaker (1006) - Siebe Kortleven  2-02Partij  
 Bob van der Mark (967) - Roelof de Jonge (864) 1-19Partij
 Gerard Kramer (749) - Bé Brakels (825) 2-06Partij  
 Sander Staal (909) - Cor Darwinkel (834) 2-04Partij
 Folkert Eerdmans (747) - Geert Kleine (892) 2-01Partij
 Marinus Damkat (919) - Bart Jan Kortleven (610) 1-18Partij
 Jacob Ganzevoort (849) - Sytze Spijker  1-17Partij  
 Max Doornik (697) - Wilmer Oostindjer (754) 2-05Partij
 Suzanne Staal (825) - Gert Kortleven  1-110Partij  
 Anand Dalaj  - Elzo de Vries (725) 2-03Partij  
   Prov. Gronings Tiental  -   De Vechtstreek Oosterveen  
8
-
12
 Feiko Stoppels (871) - Gerrit Kruger (831) 2-01Partij  
 Koos Prak (979) - Katarzyna Ptak (973) 2-04
 Geert Greven (919) - Evert Schuttert (896) 1-12
 Johan Zijlstra (1111) - Jan Siegers (865) 0-210
 Rob van Heukelem (880) - Jan Nijmeijer (1175) 1-19
 Martin Stappershoef  - André Nijmeijer (1116) 0-23
 Jacques Galliard (915) - Gerrit Draaisma (1098) 0-26Partij  
 Jacob Reinders (743) - Johan van Aalderen (1091) 0-25
 Jack Westerdijk (919) - Jan Timmer (927) 2-07
 Hiltjo Haze  - Leo Peters (1020) 0-28
   Huizum 2  -   Troch Tinken Sterk  
11
-
9
 Meinze Feenstra (994) - Joop de Graaf (823) 1-13Partij
 Gauke Dirk Nijholt (845) - Pieter Dijkstra (833) 0-26Partij  
 Kerst Hoekstra (1085) - Karel de Bruin (955) 2-01Partij
 Marcel de Vries (1088) - Jan Hoogsteen (829) 2-02Partij
 Jan Bosselaar (1072) - Jan Kunnen (761) 1-15Partij
 Gerrit Reitsma (986) - Gerrit Terpstra (1047) 1-14Partij
 Hans van Dijk (965) - Steven Veenstra sr. (1002) 1-110Partij  
 Jan T. Terpstra (952) - Anton van der Ploeg (983) 1-17Partij
 Bram Scholma (914) - Ype Kroodsma (852) 2-09Partij  
 Fedde van der Laan (755) - Sietse Jonker (906) 0-28Partij
   Bezint Eer Gij Begint  -   Winschoten  
10
-
10
 Pieter Dijkstra (988) - Ben Haan (1019) 1-14
 Jan Peters (924) - Demi Peters (749) 0-28
 Sietse Bronger (992) - Marchinus Mulder (820) 2-03
 Hylke Dykstra (1018) - Johan Tuenter (864) 0-27Partij
 Alex Hoekstra (921) - Geert Lubberink (973) 0-29Partij
 Jeppe Bronger (921) - Janick Lanting  1-15
 Eeltje Terpstra (919) - Jilje Scheeringa  1-110
 Ruurd Winkel (828) - Martin Viel (901) 2-06
 Yke Miedema (749) - Jan Starke (829) 1-12Partij
 Klaas Koopman (902) - Dylano Stoter  2-01