HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Warffum  ....8....9..232
  SSS Kampen  ....8......9232
3  Bezint Eer Gij Begint  ............10124
4  Het Noorden 2  88..........220
5  Winschoten  ........8....110
  DCH Heerenveen 2  ........8....110
7  HDC Hoogeveen 4  7............10-2
8  Huizum Fryslân CT  ..76........20-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 03-10-2020     Warffum  -   Het Noorden 2  
8
-
8
 Anko Sterenberg (736) - Henk Stroetinga (1163) 0-24Partij
 Geert Ploegman (812) - Johan Rademaker (1023) 0-22Partij
 Peter Hoeksema (1129) - Yneke Goerres (890) 2-08Partij
 Nico Werkman (1201) - Folkert Eerdmans (857) 2-06Partij  
 Herman Mulder (1102) - Bob van der Mark (981) 2-05Partij
 Gezinus Bottema (880) - Jacob Ganzevoort (857) 2-07Partij  
 Rudolf Schwab (708) - Alyne Goerres  0-23Partij
 Joost Meijer (805) - Marinus Damkat (919) 0-21Partij
   SSS Kampen  -   Huizum Fryslân CT  
9
-
7
 Antoine Koster (1164) - Jan Sloot (732) 2-03Partij  
 Nico Lugthart (1203) - Harm Terpstra (952) 2-01Partij
 Geert van der Molen (988) - Theo Wolthers (851) 2-02Partij
 Harwin Reuvekamp (925) - Arnold Wiegersma (1002) 0-28Partij
 Jan van der Kolk (951) - Fedde van der Laan (743) 0-25Partij
 Bart Jonker (970) - Bram Scholma (923) 0-26Partij
 Johan Wezenberg (926) - Engel Vrouwe (681) 1-17Partij
 Harm Kist (885) - Bart Adema (768) 2-04Partij
   Winschoten  -   DCH Heerenveen 2  
8
-
8
 Marchinus Mulder (889) - Anne Dekker (1019) 0-24Partij  
 Katrinus Posthumus (1200) - Martin Boersbroek (992) 2-02Partij
 Jan Aeilkema (964) - Wim van der Molen (1066) 2-03Partij
 Geert Lubberink (985) - Marten Zijlstra (965) 1-16Partij
 Janick Lanting (877) - Jelle Jongsma (933) 1-15Partij
 Johan Tuenter (914) - Iepie Poepjes-Koopman (963) 1-18Partij
 Ben Haan (1003) - Riekele Veldstra (982) 1-17Partij
 Jan Starke (881) - Eake Roosma (905) 0-21Partij