HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  2e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456WePuBs
1  Bezint Eer Gij Begint  ........10124
2  Warffum  ......9..122
3  SSS Kampen  ....8....110
  Het Noorden 2  ....8....110
5  HDC Hoogeveen 4  ..7......10-2
6  Huizum Fryslân CT  6........10-4

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 19-09-2020     Huizum Fryslân CT  -   Bezint Eer Gij Begint  
6
-
10
 Harm Terpstra (952) - Sietse Bronger (974) 1-13Partij
 Gauke Dirk Nijholt (853) - Jan Peters (920) 2-08Partij  
 Theo Wolthers (851) - Hylke Dykstra (1018) 2-06Partij  
 Bart Adema (768) - Pieter Dijkstra (981) 0-27Partij
 Fedde van der Laan (743) - Alex Hoekstra (904) 0-25Partij
 Jan Sloot (732) - Eeltje Terpstra (917) 0-21Partij
 Engel Vrouwe (681) - Sjoerd Schaaf (805) 0-22Partij
 Ton Bouwkamp (632) - Ruurd Winkel (816) 1-14Partij
   Het Noorden 2  -   SSS Kampen  
8
-
8
 Bert de Jong (1134) - Nico Lugthart (1203) 2-08Partij
 Owen Donkers (1124) - Henk Kamminga (993) 1-17Partij
 Johan Rademaker (1023) - Piet Dijkstra (957) 2-05Partij
 Folkert Eerdmans (857) - Johan Wezenberg (926) 1-13Partij
 Jacob Ganzevoort (857) - Harwin Reuvekamp (925) 0-24Partij
 Marinus Damkat (919) - Harm Kist (885) 2-06Partij
 Anand Dalaj (652) - Yaïr Eysbroek  0-21Partij
 Alyne Goerres  - Yulia Bintsarovska  0-22Partij
   HDC Hoogeveen 4  -   Warffum  
7
-
9
 Elise Schouten  - Gezinus Bottema (880) 2-02Partij
 Siebe Kortleven (603) - Nico Werkman (1201) 1-16Partij
 Wilmer Oostindjer (751) - Herman Mulder (1102) 0-25Partij
 Bart Jan Kortleven (737) - Peter Hoeksema (1129) 0-24Partij
 Charell Schuller (635) - Wim Dirks (998) 0-28Partij
 Nick Bolks (705) - Fenno Werkman (910) 1-13Partij  
 Sytze Spijker (859) - Geert Ploegman (812) 1-17Partij  
 Mart Slim  - Eddy Groenhagen (606) 2-01Partij