HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Samen Sterk  ......1410........183524
2  Heijmans Excelsior  ..11............12..246
3  De Waarddammers  ..9........1315....3414
4  O2O  ......9........1112344
5  CEMA/De Vaste Zet  6....11..12........34-2
6  SNA  10........11..9....330
7  IJmuiden  ........8912......32-2
8  DIOS/Eureka  ....7......811....32-8
9  Ons Genoegen Utrecht  ....5....11..9....32-10
10  RDC Rijnsburg  ..8..9............20-6
11  WSDV 2  2....8............20-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 16-10-2021     Ons Genoegen Utrecht  -   De Waarddammers  
5
-
15
 Arne van Mourik (1271) - Shammie Kasnadi (1237) 0-27Partij
 Alfons Ottink (1311) - Wim Kalis (1368) 1-14Partij
 Cock van Wijk (1211) - Theo de Swart (1329) 1-15Partij
 Toys Sheoratan (1173) - Fred Roedolph (1156) 0-23Partij
 Auke Zijlstra (1175) - Peter de Hek (1261) 0-28Partij
 Jan Ongolesono (1086) - Peter Hartog (1207) 2-06Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Anton Kosior (1277) 1-110Partij
 Radjendrenath Kalloe (1011) - Arie van de Weteringh Azn. (1382) 0-21Partij
 Lucien Farzan (992) - Rik Verboon (1331) 0-22Partij
 Gerard Morsink (968) - Wim Verschoor (1158) 0-29Partij
   DIOS/Eureka  -   IJmuiden  
8
-
12
 Hubert de Baetselier (1071) - Cees van der Vlis (1085) 1-18Partij
 Jasper Kole (938) - Jack van Buuren (1059) 0-23Partij
 Theo Schippers (1305) - Jacqueline Schouten (1046) 1-12Partij
 Brion Koullen (1307) - Kees Pippel (1309) 1-14Partij
 Olga Kamychleeva (1367) - Nicole Schouten (823) 2-05Partij
 Rudi Claes (1239) - Jesse Bos (1317) 0-27Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Martin van Dijk (1306) 0-29Partij  
 Tom Swelsen (1177) - Bram van Bakel (1072) 2-01Partij
 Eddy Zijlstra (1110) - Krijn ter Braake (1301) 0-26Partij
 Melvin Koullen (842) - Jan-Maarten Koorn (992) 1-110Partij
   SNA  -   Samen Sterk  
10
-
10
 Erik van Kampen (1184) - Jo Fijen (1179) 1-18Partij
 Vic Voskuil (1159) - Ruud de Kooter (1185) 1-19Partij
 Vitalia Doumesh (1266) - Richard Treur (1154) 1-110
 Jan Groeneweg (1132) - Martin de Jong (1168) 1-14Partij
 Mike Koopmanschap (1344) - Wouter Morssink (1292) 1-13Partij
 Theo Tesselaar (1211) - Arjen de Mooij (1289) 1-16Partij
 Ivo de Jong (1355) - Steven den Hollander (1290) 1-11Partij
 Luuk Terweijden (1048) - Eelco Kuipers (811) 1-12Partij  
 Guido Verhagen (1251) - Ali Fthalla (1287) 1-17Partij
 René Emmaneel (1057) - Micha van Tol (1210) 1-15Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   O2O  
11
-
9
 Martijn van Gortel (1232) - Peter van Heun (1309) 1-17Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) - Johan Wiering (1371) 1-13Partij  
 Erwin Heunen (1302) - Johan Capelle (1254) 1-12Partij
 Wiel Maertzdorf (1168) - John Stins (1084) 2-09Partij
 Ewa Schalley-Minkina (1256) - Kenny Kroon (1143) 1-14Partij  
 Ronald Schalley (1306) - Frank Pasman (1084) 2-05Partij  
 Tomi Maturin Nyamsi (1298) - Marco de Koning (1192) 1-18Partij  
 André Maertzdorf (1121) - Radjinder Jharap (1221) 1-110Partij
 Patrick Casaril (1228) - Rob Geurtsen (1306) 1-16Partij
 Marcel de Bie (1134) - Roep Bhawanibhiek (1214) 0-21Partij  
   RDC Rijnsburg  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Richard Kromhout (1366) - Eduard Autar (1365) 1-16Partij
 Jan van der Star (1233) - Pieter Wijn (1241) 1-13Partij
 Laura Andriessen (1042) - Frank Teer (1319) 1-15Partij  
 Cor van Dusseldorp (1443) - Ad de Hoon (1196) 2-09Partij  
 Richard Meijer (1287) - Adri Vermeulen (1234) 1-17Partij  
 Thomas Wielaard (1272) - Andrew Tjon A Ong (1324) 1-12Partij
 Marco de Leeuw (1140) - Mari van Ballegooijen (1239) 0-210Partij  
 Arie Schoneveld (1067) - Harry Kolk (1216) 1-18Partij  
 Arno Kooloos (1058) - Ashok Bhajan (1223) 0-24Partij  
 Casper Vroegop (1043) - René van Oosterhout (1129) 0-21Partij