HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  Samen Sterk  ............14....182432
2  O2O  ..............11..122423
3  Heijmans Excelsior  ....11..............1211
4  De Waarddammers  ....9....13........2222
5  SNA  ........9......11..2220
  Ons Genoegen Utrecht  ........119........2220
7  DIOS/Eureka  ......7..11........2218
  CEMA/De Vaste Zet  6..............12..2218
9  RDC Rijnsburg  ..9................109
10  IJmuiden  ........9....8....2017
11  WSDV 2  28................2010

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 02-10-2021     De Waarddammers  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 André Droog (1347) - Andrew Tjon A Ong (1324) 1-110Partij  
 Anton Kosior (1277) - Ad de Hoon (1196) 1-18Partij  
 Shammie Kasnadi (1237) - Eduard Autar (1365) 1-11Partij
 Rik Verboon (1331) - Ashok Bhajan (1223) 1-12Partij
 Peter Hartog (1207) - Adri Vermeulen (1234) 1-17Partij  
 Arie van de Weteringh Azn. (1382) - René van Oosterhout (1129) 1-19Partij
 Wim Kalis (1368) - Frank Teer (1319) 0-26Partij  
 Peter de Hek (1261) - Ron Entken (1166) 2-04Partij  
 Arie van Genderen (1101) - Mari van Ballegooijen (1239) 0-23Partij  
 Theo de Swart (1329) - Harry Kolk (1216) 1-15Partij
   O2O  -   WSDV 2  
12
-
8
 Marco de Koning (1192) - Fred Ivens (1317) 1-12Partij
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Wouter van Beek (1214) 2-03Partij  
 Rob Geurtsen (1306) - Arie Janssen van Doorn (1155) 2-05Partij
 Radjinder Jharap (1221) - Hans Dammingh (1113) 1-16Partij  
 Johan Wiering (1371) - Derk Kleinrensink (1110) 1-19Partij  
 Peter van Heun (1309) - Simon Oosting (1086) 2-010Partij  
 Johan Capelle (1254) - Cor Langeveld (1085) 1-17Partij
 Hans van den Heuvel (1174) - Frans van der Veer (953) 1-18Partij
 Kenny Kroon (1143) - Jaap Vink (1072) 0-21Partij
 Frank Pasman (1084) - Henk Hoksbergen (1040) 1-14Partij  
   Samen Sterk  -   CEMA/De Vaste Zet  
14
-
6
 Ali Fthalla (1287) - Erwin Heunen (1302) 1-11Partij
 Micha van Tol (1210) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 1-19Partij
 Arjen de Mooij (1289) - Patrick Casaril (1228) 1-17Partij  
 Wouter Morssink (1292) - André Maertzdorf (1121) 2-05Partij
 Martin de Jong (1168) - Wiel Maertzdorf (1168) 1-110Partij
 Jo Fijen (1179) - Dieter van Gortel (998) 1-12Partij
 Steven den Hollander (1290) - Clemens Crucius (1044) 2-03Partij  
 Martijn van der Klis (1282) - Krzysztof Juszczak (1069) 2-06Partij
 Richard Treur (1154) - Tomi Maturin Nyamsi (1298) 2-04Partij
 Ruud de Kooter (1185) - Martijn van Gortel (1232) 1-18Partij  
   IJmuiden  -   SNA  
9
-
11
 Willem Winter (1220) - Vitalia Doumesh (1266) 1-16Partij
 Jesse Bos (1317) - René Emmaneel (1057) 2-01Partij
 Kees Pippel (1309) - Luuk Terweijden (1048) 2-02Partij
 Conall Sleutel (1097) - Vic Voskuil (1159) 0-210Partij
 Cees van der Vlis (1085) - Erik van Kampen (1184) 1-19Partij
 Martin van Dijk (1306) - Theo Tesselaar (1211) 1-14Partij
 Krijn ter Braake (1301) - Jan Groeneweg (1132) 1-15Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Ivo de Jong (1355) 0-27Partij
 Bram van Bakel (1072) - Daan van Os (1076) 0-23Partij  
 Max Doornbosch (1003) - Guido Verhagen (1251) 1-18Partij  
   Ons Genoegen Utrecht  -   DIOS/Eureka  
9
-
11
 Arne van Mourik (1271) - Theo Schippers (1305) 1-11Partij
 Alfons Ottink (1311) - Brion Koullen (1307) 1-13Partij
 Cock van Wijk (1211) - Rudi Claes (1239) 2-07Partij  
 Auke Zijlstra (1175) - Hubert de Baetselier (1071) 0-210Partij
 Hensley Nepomuceno (976) - Tom Swelsen (1177) 0-28Partij
 Jan Ongolesono (1086) - Bram Kole jr. (1004) 1-12Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Mark Werrebrouck (998) 0-26Partij  
 Radjendrenath Kalloe (1011) - Jasper Kole (938) 2-05Partij
 Lucien Farzan (992) - Melvin Koullen (842) 1-14Partij
 Gerard Morsink (968) - Eddy Zijlstra (1110) 1-19Partij