HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  Samen Sterk  ....1014....15....184757
2  Heijmans Excelsior  ..11............12173640
3  De Waarddammers  ..9........131517..4654
4  SNA  10......1111..9....4541
5  CEMA/De Vaste Zet  6......1211........3429
6  IJmuiden  ......98..1214....4443
7  O2O  ......99......11124441
8  DIOS/Eureka  5..7....8..11....4231
  Ons Genoegen Utrecht  ....511..6..9....4231
10  RDC Rijnsburg  ..83......9......3020
11  WSDV 2  23........8......3013

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 4
za 30-10-2021     De Waarddammers  -   RDC Rijnsburg  
17
-
3
 Arie van de Weteringh Azn. (1382) - Jan van der Star (1233) 1-19Partij  
 Wim Kalis (1368) - Thomas Wielaard (1272) 2-01Partij
 Theo de Swart (1329) - Casper Vroegop (1043) 2-03Partij  
 Rik Verboon (1331) - Richard Meijer (1287) 2-02Partij
 Shammie Kasnadi (1237) - Arno Kooloos (1058) 2-05Partij
 Anton Kosior (1277) - Arie Schoneveld (1067) 2-08Partij
 André Droog (1347) - Gera Hol (989) 2-04Partij
 Peter de Hek (1261) - Richard Kromhout (1366) 1-16Partij
 Peter Hartog (1207) - Rinus Kromhout (1059) 2-010Partij
 Pieter Trapman Sr. (1160) - Eric Hogewoning (1149) 1-17Partij
   Heijmans Excelsior  -   WSDV 2  
17
-
3
 Adri Vermeulen (1234) - Fred Ivens (1317) 0-25Partij  
 Frank Teer (1319) - Wouter van Beek (1214) 2-04Partij
 Andrew Tjon A Ong (1324) - Derk Kleinrensink (1110) 2-09Partij
 Mari van Ballegooijen (1239) - Hans Dammingh (1113) 2-01Partij
 Radj Balak (1122) - Simon Oosting (1086) 2-03Partij
 Eduard Autar (1365) - Hans Kromhout (1058) 2-07Partij
 Ashok Bhajan (1223) - Jaap Vink (1072) 2-08Partij
 Pieter Wijn (1241) - Frans van der Veer (953) 2-06Partij
 René van Oosterhout (1129) - Arie Janssen van Doorn (1155) 1-12Partij
 Ad de Hoon (1196) - Henk Hoksbergen (1040) 2-010Partij  
   O2O  -   SNA  
9
-
11
 Jan Pieter Drost (1302) - Vic Voskuil (1159) 0-25Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Vitalia Doumesh (1266) 2-02Partij
 Marco de Koning (1192) - Ivo de Jong (1355) 1-16Partij  
 Frank Pasman (1084) - Mike Koopmanschap (1344) 0-210Partij  
 Kenny Kroon (1143) - Theo Tesselaar (1211) 1-13Partij
 Rob Geurtsen (1306) - René Emmaneel (1057) 0-24Partij
 Johan Capelle (1254) - Guido Verhagen (1251) 1-17Partij
 Johan Wiering (1371) - Jan Groeneweg (1132) 1-19Partij  
 Radjinder Jharap (1221) - Daan van Os (1076) 1-11Partij  
 Peter van Heun (1309) - Erik van Kampen (1184) 2-08Partij
   Samen Sterk  -   DIOS/Eureka  
15
-
5
 Martijn van der Klis (1282) - Tom Swelsen (1177) 1-14Partij
 Wouter Morssink (1292) - Melvin Koullen (842) 2-08Partij
 Steven den Hollander (1290) - Eddy Zijlstra (1110) 2-02Partij
 Micha van Tol (1210) - Hubert de Baetselier (1071) 1-15Partij
 Richard Treur (1154) - Mark Werrebrouck (998) 2-06Partij  
 Raymond van Es (1112) - Theo Schippers (1305) 1-11Partij
 Arjen de Mooij (1289) - Olga Kamychleeva (1367) 2-09Partij  
 Martin de Jong (1168) - Bram Kole jr. (1004) 2-07Partij  
 Ali Fthalla (1287) - Brion Koullen (1307) 0-22Partij  
 Jo Fijen (1179) - Jasper Kole (938) 2-010Partij  
   IJmuiden  -   Ons Genoegen Utrecht  
14
-
6
 Martin van Dijk (1306) - Arne van Mourik (1271) 1-19Partij
 Jesse Bos (1317) - Alfons Ottink (1311) 2-01Partij  
 Stijn Tuytel (1283) - Cock van Wijk (1211) 2-06Partij  
 Kees Pippel (1309) - Toys Sheoratan (1173) 2-05Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Auke Zijlstra (1175) 1-17Partij
 Conall Sleutel (1097) - Jan Ongolesono (1086) 1-13Partij
 Krijn ter Braake (1301) - Peter Kolkman (1007) 2-08Partij
 Willem Winter (1220) - Radjendrenath Kalloe (1011) 2-02Partij  
 Cees van der Vlis (1085) - Lucien Farzan (992) 0-210Partij
 Bram van Bakel (1072) - Gerard Morsink (968) 1-14Partij