HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  De Waarddammers  9....13..111715131171289
2  Heijmans Excelsior  11..8..13..12..131761074
3  O2O  ....9..913111210127976
4  SNA  ..121110..1199....6762
5  Samen Sterk  7....10149..915187782
6  CEMA/De Vaste Zet  ..711..6129....116656
7  IJmuiden  9..79118..1412..7670
8  RDC Rijnsburg  38911..11......96451
9  Ons Genoegen Utrecht  5..81111..6..9..6450
10  DIOS/Eureka  7710..5..8..11..6348
11  WSDV 2  938..29..11....6242

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 7
za 19-03-2022     Samen Sterk  -   De Waarddammers  
7
-
13
 Ali Fthalla (1287) - Rik Verboon (1331) 1-17Partij  
 Martijn van der Klis (1282) - Theo de Swart (1329) 1-18Partij
 Jo Fijen (1179) - Wim Kalis (1368) 0-210Partij
 Martin de Jong (1168) - Shammie Kasnadi (1237) 1-11Partij
 Ruud de Kooter (1185) - Peter de Hek (1261) 1-18Partij
 Steven den Hollander (1290) - André Droog (1347) 1-13Partij  
 Arjen de Mooij (1289) - Peter Hartog (1207) 1-15Partij  
 Micha van Tol (1210) - Arie van de Weteringh Azn. (1382) 1-16Partij
 Wim Zwinkels (605) - Anton Kosior (1277) 0-24Partij
 Eelco Kuipers (811) - Thijs Verboon (1259) 0-22Partij
   IJmuiden  -   O2O  
7
-
13
 Kees Pippel (1309) - Radjinder Jharap (1221) 2-09Partij  
 Krijn ter Braake (1301) - Kenny Kroon (1143) 2-07Partij
 Martin van Dijk (1306) - Marco de Koning (1192) 1-18Partij  
 Jesse Bos (1317) - Rob Geurtsen (1306) 1-16Partij
 Stijn Tuijtel (1283) - Johan Wiering (1371) 0-25Partij
 Jacqueline Schouten (1046) - Peter van Heun (1309) 0-210Partij  
 Cees van der Vlis (1085) - Roep Bhawanibhiek (1214) 0-24Partij  
 Willem Winter (1220) - Johan Capelle (1254) 1-13Partij  
 Conall Sleutel (1097) - Johan Bastiaannet (1377) 0-22Partij  
 Bram van Bakel (1072) - John Stins (1084) 0-21Partij
   DIOS/Eureka  -   Heijmans Excelsior  
7
-
13
 Olga Kamychleeva (1367) - Eduard Autar (1365) 1-14Partij
 Brion Koullen (1307) - Ashok Bhajan (1223) 1-12Partij
 Theo Schippers (1305) - Mari van Ballegooijen (1239) 0-21Partij  
 Rudi Claes (1239) - Ad de Hoon (1196) 1-15Partij  
 Hubert de Baetselier (1071) - René van Oosterhout (1129) 1-13Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Adri Vermeulen (1234) 1-18Partij  
 Tom Swelsen (1177) - Frank Teer (1319) 1-17Partij
 Melvin Koullen (842) - Andrew Tjon A Ong (1324) 0-26Partij
 Jasper Kole (938) - Radj Balak (1122) 0-29Partij  
 Eddy Zijlstra (1110) - Ron Entken (1166) 1-110Partij  
   SNA  -   RDC Rijnsburg  
9
-
11
 Luuk Terweijden (1048) - Thomas Wielaard (1272) 0-22Partij
 Vitalia Doumesh (1266) - Jan van der Star (1233) 1-17Partij
 Theo Tesselaar (1211) - Eric Hogewoning (1149) 2-06Partij
 Vic Voskuil (1159) - Richard Meijer (1287) 0-23Partij
 René Emmaneel (1057) - Cor van Dusseldorp (1443) 0-24Partij
 Ivo de Jong (1355) - Arno Kooloos (1058) 2-010Partij  
 Mike Koopmanschap (1344) - Arie Schoneveld (1067) 2-05Partij
 Daan van Os (1076) - Richard Kromhout (1366) 0-21Partij
 Erik van Kampen (1184) - Casper Vroegop (1043) 1-19Partij
 Jan Groeneweg (1132) - Rinus Kromhout (1059) 1-18Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   WSDV 2  
11
-
9
 Ronald Schalley (1306) - niet opgekomen  2-01R
 Martijn van Gortel (1232) - niet opgekomen  2-02R
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) - Darya Tkachenko (1310) 1-18Partij
 André Maertzdorf (1121) - Derk Kleinrensink (1110) 1-17Partij
 Erwin Heunen (1302) - Arie Janssen van Doorn (1155) 0-23Partij
 Tomi Maturin Nyamsi (1298) - Hans Dammingh (1113) 1-19Partij  
 Ewa Schalley-Minkina (1256) - Simon Oosting (1086) 1-15Partij  
 Patrick Casaril (1228) - Jaap Vink (1072) 1-110Partij
 Clemens Crucius (1044) - Fred Ivens (1317) 0-24Partij  
 Wiel Maertzdorf (1168) - Henk Hoksbergen (1040) 2-06Partij