HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  De Waarddammers  9..1213111313171511916114
2  Heijmans Excelsior  118....10131312121781396
3  SNA  ..12111011..13991181186
4  O2O  8..9141310911121291198
5  Samen Sterk  7..10691514..9188788
6  IJmuiden  9109711128..14..8780
7  DIOS/Eureka  77..1058..1411118773
8  CEMA/De Vaste Zet  77711612..9..118670
  RDC Rijnsburg  38119....6111398670
10  Ons Genoegen Utrecht  581181169..7..8465
11  WSDV 2  93982..9911..8260

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 9
za 05-02-2022     O2O  -   De Waarddammers  
8
-
12
 Gerrit Tigchelaar (1098) - Thijs Verboon (1259) 0-21Partij
 Hans van den Heuvel (1174) - Shammie Kasnadi (1237) 1-14Partij  
 Johan Wiering (1371) - Kees Brandwijk (1084) 2-09Partij  
 Jan Pieter Drost (1302) - Theo de Swart (1329) 1-12Partij  
 John Stins (1084) - Anton Kosior (1277) 0-28Partij
 Kenny Kroon (1143) - Wim Verschoor (1158) 1-110Partij
 Peter van Heun (1309) - Peter de Hek (1261) 1-16Partij
 Radjinder Jharap (1221) - Fred Roedolph (1156) 2-07Partij
 Rob Geurtsen (1306) - Wim Kalis (1368) 0-23Partij
 Roep Bhawanibhiek (1214) - Peter Hartog (1207) 0-25Partij  
   IJmuiden  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Krijn ter Braake (1301) - Mari van Ballegooijen (1239) 2-03Partij  
 Martin van Dijk (1306) - Eduard Autar (1365) 1-15Partij  
 Jesse Bos (1317) - Andrew Tjon A Ong (1324) 1-19Partij  
 Kees Pippel (1309) - Ashok Bhajan (1223) 2-04Partij  
 Stijn Tuijtel (1283) - Frank Teer (1319) 1-17Partij  
 Conall Sleutel (1097) - René van Oosterhout (1129) 1-16Partij  
 Jacqueline Schouten (1046) - Adri Vermeulen (1234) 0-28Partij  
 Cees van der Vlis (1085) - Ad de Hoon (1196) 0-21Partij  
 Max Doornbosch (1003) - Pieter Wijn (1241) 1-12Partij  
 Bram van Bakel (1072) - Ron Entken (1166) 1-110Partij  
   Ons Genoegen Utrecht  -   RDC Rijnsburg  
7
-
13
 Arne van Mourik (1271) - Jan van der Star (1233) 0-23Partij  
 Alfons Ottink (1311) - Cor van Dusseldorp (1443) 1-18Partij
 Cock van Wijk (1211) - Richard Kromhout (1366) 2-04Partij  
 Auke Zijlstra (1175) - Richard Meijer (1287) 0-22Partij
 Toys Sheoratan (1173) - Arno Kooloos (1058) 1-110Partij
 Peter Kolkman (1007) - Thomas Wielaard (1272) 0-21Partij
 Wim Vlooswijk (1079) - Laura Andriessen (1042) 1-16Partij
 Gerard Morsink (968) - Arie Schoneveld (1067) 1-19Partij
 Kennedy Krishnadath (968) - Rinus Kromhout (1059) 1-15Partij
 Peter Meijler (1122) - Marco de Leeuw (1140) 0-27Partij
   DIOS/Eureka  -   WSDV 2  
11
-
9
 Hubert de Baetselier (1071) - Jaap Vink (1072) 1-13Partij
 Olga Kamychleeva (1367) - Simon Oosting (1086) 2-08Partij
 Bram Kole jr. (1004) - Hans Dammingh (1113) 1-11Partij
 Rudi Claes (1239) - Hans Kromhout (1058) 1-15Partij
 Peter Swelsen (990) - Fred Ivens (1317) 1-14Partij
 Tom Swelsen (1177) - Wouter van Beek (1214) 1-12Partij
 Mark Werrebrouck (998) - Harry Otten (1159) 1-110Partij  
 Eddy Zijlstra (1110) - Arie Janssen van Doorn (1155) 2-09Partij  
 Melvin Koullen (842) - Derk Kleinrensink (1110) 1-16Partij  
 Jasper Kole (938) - Frans van der Veer (953) 0-27Partij
   SNA  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Theo Tesselaar (1211) - Patrick Casaril (1228) 1-12Partij
 Vitalia Doumesh (1266) - Tomi Maturin Nyamsi (1298) 2-09Partij  
 Ivo de Jong (1355) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1316) 1-11Partij  
 Guido Verhagen (1251) - Martin van der Hout (1026) 1-14Partij
 Mike Koopmanschap (1344) - Erwin Heunen (1302) 0-26Partij
 Luuk Terweijden (1048) - André Maertzdorf (1121) 2-010Partij
 Vic Voskuil (1159) - Wiel Maertzdorf (1168) 2-03Partij  
 Jan Groeneweg (1132) - Martijn van Gortel (1232) 1-17Partij  
 René Emmaneel (1057) - Dieter van Gortel (998) 1-18Partij
 Daan van Os (1076) - Clemens Crucius (1044) 2-05Partij