HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  SNA  12991412141115141014111748
2  Micone  8181113111315128129111640
3  RDC Rijnsburg  112129111214812111011154
4  Heijmans Excelsior  119891110912141513111322
5  Constant Charlois Rotterdam  67111181391213141011138
6  Van Stigt Thans 2  899912111011171013111218
7  Den Haag  678107915131210121110-2
8  IJmuiden  956111110571310111110-24
9  DC Dordrecht  581288971381213118-14
10  Zaanstreek  612867387121113118-34
11  TDV 2  1089561010108913116-24
12  PWG s-Gravenpolder  61110710789777114-42

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     PWG s-Gravenpolder  -   Constant Charlois Rotterdam  
10
-
10
 Daaf Kasse (1289) - Eduard Autar (1371) 1-110Partij
 Aart Walraven (1216) - Ramdew Jahani (1188) 1-15Partij
 Arjo Kousemaker (1255) - Radjes Balkaran (1223) 0-21Partij  
 Niels Roelofsen (1112) - Daouda Soumah (1303) 1-19Partij
 Cees Rijk (1156) - Soelinder Jagram (1139) 1-12Partij
 Jos de Wild (1055) - Jaap Riesenkamp (1246) 1-16Partij
 Johnny de Leeuw (1348) - Radjinder Jharap (1168) 1-18Partij
 Danny de Jager (1052) - Ruud van Drunen (1130) 2-07Partij
 Ko Louwerse (1008) - Ashok Bhajan (1142) 2-03Partij
 Cor Boot (975) - Francis Tholel (1272) 0-24Partij
   Micone  -   SNA  
8
-
12
 Joeri Hezemans (1246) - Guido Verhagen (1222) 1-1
 Edgar Haagh (1227) - Mike Koopmanschap (1340) 1-19
 Toby Hage (1356) - Sander Spaans (1186) 1-1
 Salomon de Jong (1215) - Ivo de Jong (1317) 0-210
 Bryan Wollaert (1193) - Jan Groeneweg (1116) 1-1
 Ad de Hoon (1217) - Dave Bleeker (1138) 1-1
 Eddy Budé (1331) - Theo Tesselaar (1200) 1-1
 Toine Brouwers (1378) - Steven Wijker (1375) 0-2
 Peter Schellekens (1230) - Richard Mooser (1379) 1-1
 Peter Kort (1260) - Ritchie Wijnker (1125) 1-1
   Zaanstreek  -   Den Haag  
8
-
12
 Ruud Groot (1156) - Fred Ivens (1365) 0-29
 Peter Groot jr. (1219) - Frans Teijn (1115) 1-16
 Dik Vermeulen (1094) - Piet Lodder (1187) 2-01
 Paul Teer (1206) - Gerard de Groot (1226) 0-22
 Ruud Holkamp (1138) - Pertap Malahé (1219) 1-14
 Paul van der Lem (1213) - Hein van Dee (1103) 2-05
 Barbara Graas (1043) - Hans Giphart (1183) 1-18
 Jan de Ruiter (1183) - Jeroen Kos (1319) 0-23Partij
 Daan van Os (1140) - Wim Bremmer (1335) 0-27
 Vitalia Doumesh (1240) - Herman Vroom (1126) 1-110
   IJmuiden  -   DC Dordrecht  
7
-
13
 Conall Sleutel (982) - Fred Roedolph (1146) 1-19
 Jesse Bos (1273) - Pim Arts (823) 2-08
 Kees Pippel (1327) - Randy Horne (1148) 1-16Partij
 Martin van Dijk (1239) - Ton van Bokhoven (1155) 1-110
 Willem Winter (1204) - Nico Knoops (1279) 0-25
 Feroz Amirkhan (1197) - Rob van Eijk (1253) 1-17
 Cees van der Vlis (1114) - Jelle Groeneveld (1171) 1-16
 Rick Hartman (779) - André Droog (1357) 0-23
 Berrie Bottelier (767) - Anton Kosior (1288) 0-22
 Stella van Buuren (704) - Joop Roedolph (1147) 0-21
   RDC Rijnsburg  -   TDV 2  
11
-
9
 Steven den Hollander (1066) - Laura Timmerman (1035) 2-05Partij  
 Cor van Dusseldorp (1436) - Arthur Hanssens (1199) 2-03Partij
 Richard Meijer (1271) - Jos van der Wielen (1164) 1-19
 Eric Jan van Reenen (1195) - Frits van Tilborg (1091) 1-11
 Richard Kromhout (1351) - Sarah Rijgersberg (1110) 2-07Partij
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1030) - Antoine van Zandvoort (1126) 1-110
 Thomas Wielaard (1236) - Hein De Cokere (1165) 1-12
 Laura Andriessen (1062) - Toon Dielen (1113) 0-24
 Eric Hogewoning (1117) - Wil van den Braak (1340) 1-16
 Rinus Kromhout (1080) - Alexandra Betting (1000) 0-28
   Heijmans Excelsior  -   Van Stigt Thans 2  
11
-
9
 Mari van Ballegooijen (1292) - Ton Burgerhout (1273) 1-19
 Adri Vermeulen (1237) - Hans Lansbergen (1216) 1-15Partij
 Harry Kolk (1257) - Agita Marterere (1195) 2-01
 Frank Teer (1359) - Wim Vrijland (1233) 0-28Partij  
 René van Oosterhout (1078) - Gerrit van Mastrigt (1223) 1-16
 Jan van den Hooff (1197) - Guido van den Berg (1182) 1-12
 Wim van der Kooij (1386) - Edwin Torn (1171) 2-04
 Gijs voor de Poorte (1074) - Adri van Huet (1042) 0-23
 Harry Doomernik (1127) - Michiel Torn (1050) 1-17
 Soender Kalpoe (1155) - Dirk van Schaik Sr. (1065) 2-010