HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Damlust Gouda  111313101114139151614111958
2  Micone  91481410121314131212111742
3  TDV  76111411121316111011111724
4  Lent  7129119121615101212111530
5  DV VBI Huissen 2  1066912111416111212111518
6  RDC Rijnsburg  91091181291113101211128
7  Heijmans Excelsior  6888981014121111119-10
8  Constant Charlois Rotterdam  7774611101061413118-30
9  Den Haag  116454961012146117-46
10  Van Stigt Thans 2  579109781481610116-14
11  GDC Gorinchem  48108810966411114-52
12  DC Dordrecht  6898889714109113-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2013     Damlust Gouda  -   Micone  
11
-
9
 Ruud Kloosterman (1270) - Toine Brouwers (1395) 0-26
 Erno Prosman (1561) - Joeri Hezemans (1231) 2-01
 Erik Hoogendoorn (1283) - Evert Dollekamp (1301) 1-13
 Martijn van IJzendoorn (1365) - Laura Timmerman (1079) 2-07Partij  
 Friso Fennema (1319) - Bryan Wollaert (1189) 1-18Partij
 Peter van Eck (1254) - Toby Hage (1356) 2-04
 Martijn van der Klis (1268) - Peter Schellekens (1228) 1-110
 Harry Clasquin (1201) - Ad de Hoon (1215) 1-12
 Teun van de Krol (1349) - Herman Meyer (1298) 1-19
 André Venema (1232) - Eddy Budé (1332) 0-25
   Den Haag  -   RDC Rijnsburg  
9
-
11
 Frans van Eenennaam (1111) - Cor van Dusseldorp (1428) 0-24Partij  
 Jeroen Kos (1328) - Richard Meijer (1255) 2-010Partij
 Fred Ivens (1376) - Steven den Hollander (1115) 2-01Partij
 Frans Teijn (1080) - Richard Kromhout (1355) 0-22Partij
 Hein van Dee (1108) - Arjen de Mooij (1326) 0-23Partij  
 Bas Baksoellah (1007) - Denise van Dam (1025) 0-25
 Gerard de Groot (1249) - Thomas Wielaard (1257) 1-19
 Hans Giphart (1186) - Laura Andriessen (1070) 2-07
 Roy Bidesi (1124) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1015) 1-16
 Piet Lodder (1159) - Eric Jan van Reenen (1191) 1-18
   Lent  -   DV VBI Huissen 2  
11
-
9
 Roland de Rijke (1166) - Geert Berends (1322) 1-18Partij
 Thijs Gerritsen (1282) - Dirk Joosten (1120) 1-13Partij
 Joppe Lemmen (1064) - Pepijn van den Brink (1194) 1-15Partij
 Jasper Lemmen (1474) - Willem Hoek (1255) 2-06Partij
 Gert van Willigen (1191) - Marcel Janssen (1312) 1-110Partij
 Eep van Manen (1135) - Coen Donders (1174) 1-11Partij
 Gerald Willemsen (1096) - Emiel Leijser (1204) 0-24Partij
 Edgar Hartman (1225) - Rob Schrooten (1189) 1-17Partij
 Jan Jacobs (1146) - Remco Vredenberg (1088) 1-19Partij
 Marco van Bronswijk (1164) - Theo Berends (1244) 2-02Partij  
   Constant Charlois Rotterdam  -   GDC Gorinchem  
14
-
6
 Eduard Autar (1370) - Theo de Swart (1355) 1-17
 Roep Bhawanibhiek (1172) - Theo Voorspuij (1304) 1-16
 Pertap Malahé (1183) - Rik Verboon (1221) 2-04Partij  
 Daouda Soumah (1282) - Arthur de Swart (1129) 2-05Partij
 Ashok Bhajan (1147) - Henk Houweling (1174) 1-18
 Radjinder Jharap (1167) - Marienes van Genderen (1128) 1-19
 Francis Tholel (1269) - Ernst de Heer (962) 1-110
 Radjes Balkaran (1239) - Gerry Verhoeven (1065) 1-12
 Jaap Riesenkamp (1236) - Albert van de Berg (997) 2-03
 Mehmet Yöney (1219) - Pelle Sterk (1146) 2-01
   DC Dordrecht  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 Joop Roedolph (1143) - Harry Kolk (1268) 1-19
 Ton van Bokhoven (1169) - Ron Entken (1163) 1-18
 Bert Baars (902) - Mari van Ballegooijen (1305) 0-25
 Randy Horne (1146) - Frank Teer (1338) 0-21
 Fred Roedolph (1153) - Soender Kalpoe (1134) 1-12
 Job Arts (1015) - Wim van der Kooij (1347) 2-06
 Kees van Dijk (923) - Gijs voor de Poorte (1078) 1-17
 Nico Knoops (1289) - Harry Doomernik (1100) 1-14
 Pim Arts (1123) - Radj Balak (1115) 1-110
 Anton Kosior (1310) - Adri Vermeulen (1229) 1-13
   TDV  -   Van Stigt Thans 2  
11
-
9
 Alex Mathijsen (1335) - Ton Burgerhout (1292) 1-19
 Hein De Cokere (1204) - Guido van den Berg (1205) 1-18
 Anton van Berkel (1451) - Edwin Torn (1210) 2-01
 Chris Korsten (1202) - Wim Vrijland (1258) 1-12
 Jasper Daems (1311) - Gerrit van Mastrigt (1222) 1-13
 Sarah Rijgersberg (1140) - Adri van Huet (1154) 2-010
 Martijn de Leeuw (1266) - Michiel Torn (1062) 2-05
 Kees van Bakel (1191) - Kees Romijn (1236) 0-27
 Toine Vermeer (1177) - Agita Marterere (1192) 1-14
 Arthur Hanssens (1198) - Dirk van Schaik Sr. (1052) 0-26