HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV Wageningen  1112141117101515161514112180
2  TDV  911161113131014121312111948
3  RDC Rijnsburg  898121313118111312111416
4  DC Dordrecht  6412811131111712121114-6
5  Heijmans Excelsior  99812810915111416111122
6  Van Stigt Thans 2  377912101213129111111-10
7  Micone  1077710101281113101110-10
8  DV VBI Huissen 2  5109911881291313119-6
9  Harderwijk  5612957128101213119-22
10  Lent  489139891110813117-16
11  Gooi & Eemland  57786117781210115-44
12  Constant Charlois Rotterdam  6888491077710112-52

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     Harderwijk  -   DV VBI Huissen 2  
8
-
12
 Kees de Jong (1228) - Ralf Veenings (1198) 0-28Partij
 Jan van der Star (1110) - Emiel Leijser (1235) 1-16Partij
 Jan Hendrik Kok (1212) - Rob Schrooten (1188) 1-110Partij
 Joras Ferwerda (1089) - Fred de Koning (1341) 0-23Partij
 Ruurd Wuestman (1177) - Marcel Janssen (1297) 0-29Partij
 Fred Elgersma (1183) - Theo Berends (1260) 1-15Partij
 Gerwin van der Meer (1153) - Geert Berends (1298) 2-04Partij
 Niek Kuijvenhoven (1352) - Dirk Joosten (1150) 2-01Partij
 René Schaafsma (1170) - Willem Hoek (1248) 0-27Partij
 Bert Foppen (1117) - Remco Vredenberg (1110) 1-12Partij
   DC Dordrecht  -   RDC Rijnsburg  
12
-
8
 Arie van de Weteringh Azn. (1378) - Steven den Hollander (1158) 1-11Partij
 Shammie Kasnadi  - Cor van Dusseldorp (1460) 1-19Partij
 Nico Knoops (1271) - Richard Kromhout (1338) 1-15Partij
 Randy Horne (1141) - Richard Meijer (1294) 0-26Partij
 Rob van Eijk (1275) - Rinus Kromhout (1084) 1-110Partij
 Ton van Bokhoven (1167) - Thomas Wielaard (1257) 2-07Partij
 Job Arts (1196) - Arjen de Mooij (1320) 1-14Partij
 Anton Kosior (1295) - Marco de Leeuw (799) 1-12Partij
 Pim Arts (1197) - Laura Andriessen (1047) 2-03Partij
 Gerrit Ritmeester (1079) - Denise van Dam (1026) 2-08Partij
   Micone  -   Lent  
11
-
9
 Laura Timmerman (1070) - Gert van Willigen (1213) 1-110
 Evert Dollekamp (1293) - Thijs Gerritsen (1313) 1-16
 Luud Ector (1030) - Roland de Rijke (1176) 0-27
 Bryan Wollaert (1182) - Rob Everts (994) 2-05
 Toine Brouwers (1411) - Albert Eggink (1059) 2-04
 Wil Maas (1058) - Marco van Bronswijk (1186) 1-11
 Ad de Hoon (1228) - Joop Geurts (1180) 0-29
 Toby Hage (1361) - Joppe Lemmen (1098) 2-08
 Harry Verdoolaege (1125) - Jan Jacobs (1127) 1-13
 Herman Meyer (1297) - Stef Migchelbrink (1022) 1-12
   Gooi & Eemland  -   Van Stigt Thans 2  
11
-
9
 Fred van Amersfoort (1042) - Gerrit van Mastrigt (1213) 0-23Partij
 Alex Ketelaars (1260) - Tiny Mous (1170) 1-17Partij
 Klaas Bor (1296) - Edwin Torn (1189) 2-01Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1138) - Hans Lansbergen (1210) 0-22Partij  
 Erik Maijenburg (1180) - Henk de Witt (1301) 2-05Partij
 Max Hanssens (1130) - Michiel Torn (1061) 1-19Partij
 Jelmer Martens (1159) - Ton Burgerhout (1281) 0-24Partij
 Dick Beking (1143) - Guido van den Berg (1238) 1-110Partij
 Kennedy Krishnadath (932) - Peter Lansbergen (1045) 2-06Partij
 Leo van der Laan (1190) - Agita Marterere (1180) 2-08Partij
   Heijmans Excelsior  -   TDV  
9
-
11
 Wim van der Kooij (1357) - Sebastien Duplouy (1240) 0-2
 Macodou N`Diaye (1498) - Martijn de Leeuw (1278) 2-0Partij
 Frank Teer (1336) - Kees van Bakel (1162) 2-0
 Mari van Ballegooijen (1299) - Jasper Daems (1309) 1-1Partij
 Ron Entken (1172) - Toine Vermeer (1175) 1-1
 Adri Vermeulen (1215) - Boris Darry (1106) 1-1
 Andrew Tjon A Ong (1372) - Stijn Kindt (1044) 2-0Partij
 Hein Wilsens (1128) - Hein De Cokere (1219) 0-2
 Harry Doomernik (1085) - Wil van den Braak (1335) 0-2
 Soender Kalpoe (1145) - Thijs van den Broek (1300) 0-2Partij
   Constant Charlois Rotterdam  -   WSDV Wageningen  
6
-
14
 Mehmet Yöney (1224) - Jan Groenendijk (1349) 0-22Partij
 Radjes Balkaran (1222) - Ester van Muijen (1122) 1-13Partij
 Ramdew Jahani (1197) - Jannes Kromhout (1222) 0-26
 Francis Tholel (1222) - Matthias de Kruijf (1297) 1-15Partij
 Ashok Bhajan (1158) - Mark Sanders (1239) 1-110
 Ratan Ganeshie (934) - Johan Sterrenburg (1347) 0-24Partij
 Radjinder Jharap (1181) - Gerben van Steenbergen (1221) 1-19
 Soelinder Jagram (1106) - Rik Keurentjes (1424) 1-17Partij
 Jaap Riesenkamp (1219) - Marcel Monteba (1310) 1-18Partij
 René den Haan (936) - Heike Verheul (1253) 0-21