HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2022/2023

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Dammers Uit Oost  ..........14......12..2426
2  DV VBI Huissen 2  ..............12....132425
3  Lent  ......11....13........2424
4  Heijmans Excelsior  ........11....10......2321
5  WSDV 2  ....9..............122221
6  Samen Sterk  ......9........11....2220
7  Gooi & Eemland  6..............13....2219
8  Den Haag  ....7............11..2218
9  DIOS/Eureka  ..8..10..............2118
10  Ons Genoegen Utrecht  ..........97........2016
11  RDC Rijnsburg  6............9......2015
  CEMA/De Vaste Zet  ..7....8............2015

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 01-10-2022     Den Haag  -   RDC Rijnsburg  
11
-
9
 Bé Eggens (1190) - Richard Kromhout (1329) 0-21Partij
 Nico Leemberg (1124) - Marco de Leeuw (1158) 0-210Partij
 Hans den Engelsman (1289) - Eric Hogewoning (1145) 2-09Partij
 Pertap Malahé (1151) - Richard Meijer (1287) 1-18Partij
 Frans van Eenennaam (1093) - Eric van `t Hof (777) 2-06Partij
 Patrick Stork (1275) - Jan van der Star (1286) 2-04Partij
 Radjes Balkaran (1240) - Casper Vroegop (1015) 2-03Partij
 Arwien Bhagwandas  - Thomas Wielaard (1270) 0-27Partij
 Herman Vroom (1138) - Rinus Kromhout (1055) 2-05Partij
 Hein van Dee (1063) - Arie Schoneveld (1034) 0-22Partij  
   WSDV 2  -   Lent  
9
-
11
 Luise Gabbert (1056) - Gert van Willigen (1237) 1-1
 Arie Janssen van Doorn (1162) - Rob Everts (1005) 1-1
 Marie Gabbert (1016) - Maarten Nas (1292) 0-2Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (1115) - Thijs Gerritsen (1306) 0-2
 Marcel Monteba (1325) - Steven Wijker (1430) 1-1Partij
 Darya Tkachenko (1278) - Eep van Manen (1135) 2-0
 Fred Ivens (1307) - Marco van Bronswijk (1210) 1-1
 Wouter van Beek (1220) - Gerold Kosman (1139) 1-1
 Derk Kleinrensink (1127) - Remco van Zelst (1244) 1-1
 Simon Oosting (1077) - Joop Geurts (1183) 1-1
   DV VBI Huissen 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Joost Hendriksen (1310) - Martijn van Gortel (1228) 2-06Partij
 Dirk Joosten (1318) - Patrick Casaril (1226) 1-18Partij
 Willem Hoek (1248) - Tomi Maturin Nyamsi (1248) 1-17Partij
 Remco Vredenberg (1176) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1308) 1-15Partij
 Jan van Loenen Jr. (1236) - Erwin Heunen (1290) 1-14Partij
 Marcel Janssen (1308) - Ewa Schalley-Minkina (1249) 0-21Partij
 Geert van Aalten (1371) - Bert Verton (1061) 2-09Partij
 Theo Berends (1257) - Wiel Maertzdorf (1173) 1-110Partij
 Emiel Leijser (1251) - André Maertzdorf (1119) 2-03Partij
 Fleur Kruysmulder (1117) - Martin van der Hout (1036) 2-02Partij
   Heijmans Excelsior  -   DIOS/Eureka  
10
-
10
 Olga Fedorovich (1400) - Jasper Kole (905) 1-110Partij  
 Mari van Ballegooijen (1261) - Hubert de Baetselier (1080) 0-24Partij
 Andrew Tjon A Ong (1342) - Theo Schippers (1287) 2-02Partij
 Adri Vermeulen (1216) - Melvin Koullen (1079) 1-13Partij
 Pieter Wijn (1225) - Olga Kamychleeva (1365) 0-29Partij  
 Ad de Hoon (1188) - Brion Koullen (1322) 1-16Partij
 René van Oosterhout (1136) - Rudi Claes (1245) 1-15Partij
 Radj Balak (1126) - Tom Swelsen (1213) 2-08Partij
 Ron Entken (1168) - Mark Werrebrouck (1011) 2-01Partij
 Frank Reijkers (1010) - Eddy Zijlstra (1109) 0-27Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   Samen Sterk  
9
-
11
 Arne van Mourik (1280) - Arjen de Mooij (1287) 1-18Partij  
 Alfons Ottink (1317) - Micha van Tol (1220) 2-04Partij
 Cock van Wijk (1242) - Wouter Morssink (1303) 1-13Partij
 Auke Zijlstra (1166) - Bastiaan de Gunst (940) 1-19Partij
 Lucien Farzan (1059) - Steven den Hollander (1294) 0-21Partij  
 Wim Vlooswijk (1069) - Peter Slagter  1-16Partij
 Peter Kolkman (1000) - Eelco Kuipers (901) 2-010Partij
 Hensley Nepomuceno (954) - Raymond van Es (1119) 0-27Partij
 Toys Sheoratan (1166) - Martin de Jong (1173) 0-22Partij
 Gerard Morsink (987) - Martien Out (1152) 1-15Partij
   Dammers Uit Oost  -   Gooi & Eemland  
14
-
6
 Tom Rinner (1179) - Leo van der Laan (1131) 1-110Partij
 Gerhard van Kampen (1249) - Jelmer Martens (1132) 1-12Partij
 Dinant Spieker (1303) - Kyrylo Ivanov (1269) 0-27Partij
 Leopold Sekongo (1359) - Bertus de Harder (1207) 2-05Partij
 Hans Rinner (1179) - Peter Frans Koops (1073) 1-16Partij
 Henk Hoekman (1277) - Anne Wouda (916) 2-01Partij
 Lambert-Jan Koops (1237) - Henk Vogelenzang de Jong (1075) 2-08Partij
 Gep Leeflang (1282) - Gerard Benning (987) 2-03Partij
 Bert Woolschot (1149) - Fred Voorn  2-04Partij
 Jochem Zweerink (1384) - Bert Roest (1025) 1-19Partij