HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DC Dordrecht  ....................151210
2  Micone  ................13....126
  RDC Rijnsburg  ..................13..126
4  Van Stigt Thans 2  ..............12......124
  Heijmans Excelsior  ............12........124
6  DES Lunteren  ..........11..........122
7  IJmuiden  ..........9..........10-2
8  Rivieren Dammers  ........8............10-4
  DV VBI Huissen 2  ......8..............10-4
10  CEMA/De Vaste Zet  ..7..................10-6
  Lent  ....7................10-6
12  PSV Dammen  5....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 1
za 19-09-2015     Micone  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Bryan Wollaert (1180) - Pierre Lacroix (1249) 1-16Partij
 Herman Meyer (1277) - Ingrid de Kok (1135) 2-07Partij
 Ad de Hoon (1188) - Dieter van Gortel (1017) 2-04Partij  
 Peter Schellekens (1226) - Patrick Casaril (1241) 2-08Partij
 Toine Brouwers (1403) - Wiel Maertzdorf (1182) 2-010Partij
 Edgar Haagh (1203) - DrĂ© Peeters (908) 1-13Partij
 Yves Vandeberg (1218) - Tom Swelsen (1061) 1-19Partij  
 Harry Verdoolaege (1127) - Erwin Heunen (1240) 1-12Partij
 Toby Hage (1356) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1348) 1-11Partij
 Laura Timmerman (1133) - Paul Nitsch (1395) 0-25Partij
   IJmuiden  -   DES Lunteren  
9
-
11
 Martin van Dijk (1279) - Stijn Overeem (1155) 2-010Partij
 Jesse Bos (1292) - Harmjan Lammers (1277) 2-06Partij
 Stijn Tuytel (1277) - Mark Sanders (1227) 1-18Partij  
 Willem Winter (1223) - Erwin van Hierden (1354) 0-24Partij
 Cees van der Vlis (1101) - Henk Klarenbeek (1399) 0-21Partij
 Kees Pippel (1314) - Arjen Timmer (1319) 1-12Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Aldert van Eck (1224) 0-23Partij
 Conall Sleutel (1031) - Jaap van Hierden Jr. (1160) 1-17Partij
 Bram van Bakel (898) - Arwin Lammers (1149) 1-19Partij
 Max Doornbosch (903) - Ronald van de Beek (1210) 1-15Partij
   Rivieren Dammers  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Thijs Verboon (1155) - Frank Teer (1342) 0-26Partij
 Theo de Swart (1344) - Wim van der Kooij (1350) 1-110Partij
 Rik Verboon (1240) - Mari van Ballegooijen (1315) 1-12Partij
 Theo Voorspuij (1291) - Harry Kolk (1242) 1-15Partij
 Gerry Verhoeven (1071) - Olga Fedorovich (1333) 0-23Partij
 Dirk-Jan Dekker (1068) - Andrew Tjon A Ong (1352) 1-17Partij
 Henk Houweling (1136) - Adri Vermeulen (1231) 0-28Partij
 Ernst de Heer (970) - Ron Entken (1194) 1-19Partij
 Pelle Sterk (1175) - Karen van Lith  1-14Partij
 Arthur de Swart (1151) - Radj Balak (1111) 2-01Partij
   DC Dordrecht  -   PSV Dammen  
15
-
5
 Wim Kalis (1333) - Fred Passchier (1260) 2-04Partij
 Shammie Kasnadi (1318) - Pieter Wijn (1242) 2-07Partij
 Pim Arts (1205) - Paul Hellings (1190) 1-13Partij
 Anton Kosior (1279) - Jacco Sandee (1162) 1-19Partij
 Rob van Eijk (1293) - Salomon de Jong (1187) 1-15Partij
 Radjes Balkaran (1235) - Jan van den Hooff (1167) 2-08Partij  
 Peter Hartog (1247) - Menno Hottinga (1089) 1-11Partij
 Job Arts (1202) - David Riupassa (1036) 2-06Partij
 Ton van Bokhoven (1161) - Hans Greveraars (938) 1-12Partij
 Wim Verschoor (1148) - Jouke Hottinga (1030) 2-010Partij  
   DV VBI Huissen 2  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Geert Berends (1277) - Guido van den Berg (1248) 1-14Partij
 Emiel Leijser (1231) - Ton Burgerhout (1285) 1-18Partij  
 Dirk Joosten (1171) - Waldo Aliar (1276) 0-26Partij
 Marcel Janssen (1301) - Hans Lansbergen (1212) 1-17Partij
 Arno Arends (1119) - Gerrit van Mastrigt (1219) 0-29Partij
 Gerard Boogaars (1003) - Edwin Torn (1190) 1-15Partij
 Rob Schrooten (1181) - Michiel Torn (1072) 0-22Partij  
 Leen de Rooij (1206) - Tiny Mous (1159) 1-13Partij
 Ralf Veenings (1203) - Agita Marterere (1180) 2-010Partij
 Remco Vredenberg (1116) - Kees Romijn (1239) 1-11Partij
   RDC Rijnsburg  -   Lent  
13
-
7
 Thomas Wielaard (1253) - Joppe Lemmen (1122) 2-08Partij
 Richard Meijer (1298) - Marco van Bronswijk (1189) 1-14Partij
 Richard Kromhout (1351) - Thijs Gerritsen (1304) 2-01Partij
 Cor van Dusseldorp (1461) - Maarten Nas (1296) 2-03Partij  
 Denise van Dam (1030) - Gert van Willigen (1204) 1-16Partij  
 Arie Schoneveld (1061) - Roland de Rijke (1182) 1-19Partij
 Steven den Hollander (1219) - Eep van Manen (1182) 2-02Partij
 Arjen de Mooij (1309) - Joop Geurts (1169) 1-17Partij  
 Laura Andriessen (1043) - Jan Jacobs (1137) 0-25Partij
 Eric Hogewoning (1158) - Rob Everts (1000) 1-110Partij