HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren  101191511..1113111617101748
2  Heijmans Excelsior  101212101211911..1212101622
3  RDC Rijnsburg  9810..11121311121113101520
4  DC Dordrecht  1181012..91310131517101436
5  Micone  510..81213139101315101216
6  Van Stigt Thans 2  989..815912151212101018
7  CEMA/De Vaste Zet  ..981175101016111310100
8  Lent  9117771110..1210151010-2
9  DV VBI Huissen 2  7991011810..815131080
10  IJmuiden  9..8710548121613107-16
11  PSV Dammen  48957891054..101-62
12  Rivieren Dammers  3873587577..100-80

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 10
za 13-02-2016     Micone  -   DES Lunteren  
5
-
15
 Eddy Budé (1321) - Stijn Overeem (1155) 0-28Partij
 Evert Dollekamp (1289) - Aldert van Eck (1224) 0-24Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Arjen Timmer (1319) 1-15Partij
 Toby Hage (1356) - Harmjan Lammers (1277) 1-110Partij
 Ad de Hoon (1188) - Jaap van Hierden Jr. (1160) 0-23Partij
 Herman Meyer (1277) - Arwin Lammers (1149) 0-21Partij
 Edgar Haagh (1203) - Henk Klarenbeek (1399) 1-19Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Mark Sanders (1227) 1-16Partij
 Frank Swagemakers (759) - Ronald van de Beek (1210) 0-27Partij
 Toine Brouwers (1403) - Erwin van Hierden (1354) 1-12Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 Marcel de Bie (1146) - Adri Vermeulen (1231) 1-15Partij
 Erwin Heunen (1240) - Ron Entken (1194) 1-18Partij
 Andre Raven (655) - Mari van Ballegooijen (1315) 0-21Partij
 Martijn van Gortel (1226) - Harry Kolk (1242) 0-29Partij
 Pierre Lacroix (1249) - Olga Fedorovich (1333) 1-17Partij
 Wiel Maertzdorf (1182) - Wim van der Kooij (1350) 0-210Partij
 Tom Swelsen (1061) - Andrew Tjon A Ong (1352) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1348) - Frank Teer (1342) 1-13Partij
 Darja Fedorovich (1249) - René van Oosterhout (1144) 2-02Partij
 Paul Nitsch (1395) - Hein Wilsens (1071) 2-04Partij
   IJmuiden  -   PSV Dammen  
16
-
4
 Feroz Amirkhan (1220) - Jacco Sandee (1162) 2-06Partij
 Kees Pippel (1314) - Jan van den Hooff (1167) 1-17Partij
 Stijn Tuytel (1277) - Paul Hellings (1190) 2-09Partij
 Martin van Dijk (1279) - Fred Passchier (1260) 1-110Partij
 Jesse Bos (1292) - Hans van Berkel Sr. (1066) 2-04Partij
 Cees van der Vlis (1101) - Hans Greveraars (938) 2-05Partij
 Willem Winter (1223) - David Riupassa (1036) 0-28Partij
 Harry van der Vossen (1053) - niet opgekomen  2-01R
 Conall Sleutel (1031) - niet opgekomen  2-02R
 Max Doornbosch (903) - niet opgekomen  2-03R
   Rivieren Dammers  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Arthur de Swart (1151) - Kees Romijn (1239) 1-11Partij
 Theo Voorspuij (1291) - Waldo Aliar (1276) 0-27Partij
 Rik Verboon (1240) - Guido van den Berg (1248) 2-04Partij
 Dirk-Jan Dekker (1068) - Ton Burgerhout (1285) 1-18Partij
 Pelle Sterk (1175) - Cheick Maurice Ndione (1339) 0-25Partij
 Ernst de Heer (970) - Henk de Witt (1276) 0-210Partij
 Henk Houweling (1136) - Gerrit van Mastrigt (1219) 0-29Partij
 Thijs Verboon (1155) - Hans Lansbergen (1212) 2-06Partij
 Niels Verboon (966) - Tiny Mous (1159) 1-13Partij
 Gerry Verhoeven (1071) - Agita Marterere (1180) 1-12
   DC Dordrecht  -   Lent  
13
-
7
 Arie van de Weteringh Azn. (1369) - Gert van Willigen (1204) 2-010Partij
 Anton Kosior (1279) - Eep van Manen (1182) 2-01Partij
 Rob van Eijk (1293) - Jan Jacobs (1137) 1-16Partij
 Pim Arts (1205) - Thijs Gerritsen (1304) 1-12Partij
 Wim Kalis (1333) - Maarten Nas (1296) 1-17Partij
 Nico Knoops (1281) - Marco van Bronswijk (1189) 2-09Partij
 Radjes Balkaran (1235) - Joop Geurts (1169) 0-23Partij
 Ton van Bokhoven (1161) - Rob Everts (1000) 2-04Partij
 Wim Verschoor (1148) - Joppe Lemmen (1122) 1-18Partij
 Peter Hartog (1247) - Gerold Kosman (1113) 1-15Partij
   DV VBI Huissen 2  -   RDC Rijnsburg  
9
-
11
 Geert Berends (1277) - Richard Kromhout (1351) 0-22Partij
 Rob Schrooten (1181) - Richard Meijer (1298) 0-23Partij
 Leen de Rooij (1206) - Cor van Dusseldorp (1461) 0-24Partij
 Fred de Koning (1334) - Laura Andriessen (1043) 2-06Partij
 Remco Vredenberg (1116) - Thomas Wielaard (1253) 1-15Partij
 Marcel Janssen (1301) - Steven den Hollander (1219) 0-21Partij
 Dirk Joosten (1171) - Arjen de Mooij (1309) 2-08Partij
 Willem Hoek (1251) - Arie Schoneveld (1061) 2-09Partij
 Emiel Leijser (1231) - Eric Hogewoning (1158) 1-17Partij
 Jan van Loenen Jr. (1235) - Denise van Dam (1030) 1-110Partij