HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren  ................1117..2416
2  Micone  ......13......13......2412
3  RDC Rijnsburg  ............1113......248
  Heijmans Excelsior  ........12........12..248
5  CEMA/De Vaste Zet  ..7............16....226
  DC Dordrecht  ......8............15226
  DV VBI Huissen 2  ............8......15226
8  Van Stigt Thans 2  ....9......12........222
9  Lent  ..77................20-12
10  IJmuiden  9......4............20-14
11  Rivieren Dammers  3....8..............20-18
12  PSV Dammen  ..........55........20-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 2
za 03-10-2015     Micone  -   Lent  
13
-
7
 Eddy Budé (1321) - Thijs Gerritsen (1304) 1-17Partij
 Evert Dollekamp (1289) - Eep van Manen (1182) 1-12Partij
 Ad de Hoon (1188) - Peter Litjens (967) 2-03Partij
 Edgar Haagh (1203) - Roland de Rijke (1182) 1-11Partij
 Yves Vandeberg (1218) - Gert van Willigen (1204) 1-19Partij
 Toby Hage (1356) - Joppe Lemmen (1122) 2-04Partij
 Bryan Wollaert (1180) - Sammy Amusah (1005) 1-15Partij
 Toine Brouwers (1403) - Rob Everts (1000) 2-06Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Jan Jacobs (1137) 1-18Partij
 Laura Timmerman (1133) - Joop Geurts (1169) 1-110Partij
   Van Stigt Thans 2  -   RDC Rijnsburg  
9
-
11
 Hans Lansbergen (1212) - Arjen de Mooij (1309) 0-210Partij  
 Geert Prinsen (1323) - Steven den Hollander (1219) 1-12Partij
 Ton Burgerhout (1285) - Laura Andriessen (1043) 1-17Partij
 Guido van den Berg (1248) - Cor van Dusseldorp (1461) 1-15Partij  
 Edwin Torn (1190) - Thomas Wielaard (1253) 0-28Partij
 Gerrit van Mastrigt (1219) - Eric Hogewoning (1158) 1-11Partij  
 Waldo Aliar (1276) - Richard Meijer (1298) 2-04Partij
 Henk de Witt (1276) - Arie Schoneveld (1061) 0-26Partij
 Kees Romijn (1239) - Richard Kromhout (1351) 1-13Partij
 Agita Marterere (1180) - Denise van Dam (1030) 2-09Partij
   PSV Dammen  -   DV VBI Huissen 2  
5
-
15
 Paul Hellings (1190) - Dirk Joosten (1171) 0-210Partij
 Jacco Sandee (1162) - Marcel Janssen (1301) 0-29Partij
 Carlo Nas (1216) - Willem Hoek (1251) 0-22Partij
 Fred Passchier (1260) - Fred de Koning (1334) 0-28Partij
 Pieter Wijn (1242) - Geert Berends (1277) 1-15Partij
 Salomon de Jong (1187) - Emiel Leijser (1231) 1-14Partij
 Jan van den Hooff (1167) - Leen de Rooij (1206) 0-21Partij
 Jacques Brouns (1073) - Remco Vredenberg (1116) 2-07Partij
 David Riupassa (1036) - Ralf Veenings (1203) 1-16Partij
 Hans Greveraars (938) - Rob Schrooten (1181) 0-23Partij
   Heijmans Excelsior  -   DC Dordrecht  
12
-
8
 Ron Entken (1194) - Wim Kalis (1333) 0-22Partij
 Adri Vermeulen (1231) - Arie van de Weteringh Azn. (1369) 1-19Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1352) - Anton Kosior (1279) 1-13Partij
 Hein Wilsens (1071) - Job Arts (1202) 1-14Partij
 Wim van der Kooij (1350) - Fred Roedolph (1143) 2-07Partij
 Radj Balak (1111) - Rob van Eijk (1293) 1-15Partij
 Frank Teer (1342) - Ton van Bokhoven (1161) 1-16Partij
 Harry Kolk (1242) - Wim Verschoor (1148) 1-11Partij
 Karen van Lith  - Peter Hartog (1247) 2-010Partij
 Mari van Ballegooijen (1315) - Shammie Kasnadi (1318) 2-08Partij
   DES Lunteren  -   Rivieren Dammers  
17
-
3
 Henk Klarenbeek (1399) - Arthur de Swart (1151) 2-010Partij
 Erwin van Hierden (1354) - Rik Verboon (1240) 2-04Partij  
 Arjen Timmer (1319) - Pelle Sterk (1175) 1-15Partij
 Harmjan Lammers (1277) - Theo Voorspuij (1291) 2-01Partij
 Mark Sanders (1227) - Gerry Verhoeven (1071) 2-03Partij
 Aldert van Eck (1224) - Theo de Swart (1344) 0-22Partij  
 Ronald van de Beek (1210) - Ernst de Heer (970) 2-09Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1160) - Thijs Verboon (1155) 2-06Partij
 Stijn Overeem (1155) - Henk Houweling (1136) 2-08Partij
 Arwin Lammers (1149) - Krijn van Herwaarden (1024) 2-07Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   IJmuiden  
16
-
4
 Patrick Casaril (1241) - Stijn Tuytel (1277) 1-19Partij
 Marcel de Bie (1146) - Jesse Bos (1292) 0-26Partij
 Erwin Heunen (1240) - Martin van Dijk (1279) 2-010Partij
 Tom Swelsen (1061) - Cees van der Vlis (1101) 2-05Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1348) - Stella van Buuren (973) 1-18Partij
 Paul Nitsch (1395) - Jack van Buuren (1088) 2-07Partij
 Pierre Lacroix (1249) - niet opgekomen  2-01R
 Wiel Maertzdorf (1182) - niet opgekomen  2-02R
 Ingrid de Kok (1135) - niet opgekomen  2-03R
 Martijn van Gortel (1226) - niet opgekomen  2-04R