HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Heijmans Excelsior  ......1212....11....124814
2  Micone  ....13....1013..12....4716
3  DES Lunteren  ........911..13....174620
4  CEMA/De Vaste Zet  ..7....1116........134614
5  RDC Rijnsburg  8..........13..1111..466
6  DC Dordrecht  8..119..........15..446
7  IJmuiden  ..1094............1343-8
8  Lent  ..7....7......1110..43-10
9  DV VBI Huissen 2  9..7..........815..42-2
10  Van Stigt Thans 2  ..8....9....912....42-4
11  PSV Dammen  ........95..105....41-22
12  Rivieren Dammers  8..37....7........40-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 4
za 31-10-2015     Micone  -   Van Stigt Thans 2  
12
-
8
 Ad de Hoon (1188) - Ton Burgerhout (1285) 2-08Partij  
 Yves Vandeberg (1218) - Gerrit van Mastrigt (1219) 1-13Partij
 Toby Hage (1356) - Edwin Torn (1190) 1-110Partij  
 Harry Verdoolaege (1127) - Henk de Witt (1276) 1-16Partij  
 Evert Dollekamp (1289) - Waldo Aliar (1276) 1-12Partij
 Laura Timmerman (1133) - Hans Lansbergen (1212) 1-14Partij
 Eddy Budé (1321) - Kees Romijn (1239) 1-11Partij
 Herman Meyer (1277) - Agita Marterere (1180) 1-15Partij
 Peter Schellekens (1226) - Guido van den Berg (1248) 1-17Partij
 Toine Brouwers (1403) - Tiny Mous (1159) 2-09Partij  
   PSV Dammen  -   Lent  
10
-
10
 Jan van den Hooff (1167) - Joop Geurts (1169) 1-11Partij
 Carlo Nas (1216) - Eep van Manen (1182) 1-14Partij
 Pieter Wijn (1242) - Gert van Willigen (1204) 1-13Partij
 Salomon de Jong (1187) - Marco van Bronswijk (1189) 1-17Partij
 Paul Hellings (1190) - Thijs Gerritsen (1304) 2-05Partij
 Jacco Sandee (1162) - Maarten Nas (1296) 0-22Partij
 Menno Hottinga (1089) - Jan Jacobs (1137) 2-09Partij  
 David Riupassa (1036) - Rob Everts (1000) 1-110Partij
 Jouke Hottinga (1030) - Gerold Kosman (1113) 0-26Partij
 Fred Passchier (1260) - Joppe Lemmen (1122) 1-18Partij
   Heijmans Excelsior  -   RDC Rijnsburg  
12
-
8
 Olga Fedorovich (1333) - Denise van Dam (1030) 2-06Partij
 Radj Balak (1111) - Arjen de Mooij (1309) 1-110Partij  
 Wim van der Kooij (1350) - Eric Hogewoning (1158) 1-18Partij  
 Ron Entken (1194) - Richard Kromhout (1351) 0-27Partij  
 Mari van Ballegooijen (1315) - Cor van Dusseldorp (1461) 0-21Partij
 Hein Wilsens (1071) - Richard Meijer (1298) 2-05Partij
 Andrew Tjon A Ong (1352) - Rinus Kromhout (1094) 2-04Partij
 Adri Vermeulen (1231) - Steven den Hollander (1219) 1-13Partij
 Harry Kolk (1242) - Arie Schoneveld (1061) 2-02Partij
 Frank Teer (1342) - Thomas Wielaard (1253) 1-19Partij
   DES Lunteren  -   DV VBI Huissen 2  
13
-
7
 Arjen Timmer (1319) - Willem Hoek (1251) 1-14Partij
 Harmjan Lammers (1277) - Leen de Rooij (1206) 1-15Partij
 Erwin van Hierden (1354) - Fred de Koning (1334) 2-03Partij
 Aldert van Eck (1224) - Dirk Joosten (1171) 0-210Partij
 Stijn Overeem (1155) - Rob Schrooten (1181) 1-19Partij
 Ronald van de Beek (1210) - Jan van Loenen Jr. (1235) 1-12Partij
 Mark Sanders (1227) - Geert Berends (1277) 1-16Partij
 Arwin Lammers (1149) - Remco Vredenberg (1116) 2-08Partij
 Henk Klarenbeek (1399) - Emiel Leijser (1231) 2-01Partij
 René Alderliesten (1252) - Jacob Reiffers (1013) 2-07Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   DC Dordrecht  
11
-
9
 Martijn van Gortel (1226) - Shammie Kasnadi (1318) 0-26Partij
 Clemens Crucius (1048) - Rob van Eijk (1293) 1-13Partij
 Valere Hermans (1014) - Wim Kalis (1333) 1-18Partij
 Tom Swelsen (1061) - Ton van Bokhoven (1161) 2-07Partij  
 Pierre Lacroix (1249) - Radjes Balkaran (1235) 1-11Partij
 Darja Fedorovich (1249) - Peter Hartog (1247) 2-05Partij
 Patrick Casaril (1241) - Job Arts (1202) 1-110Partij
 Paul Nitsch (1395) - Nico Knoops (1281) 1-14Partij
 Wiel Maertzdorf (1182) - Anton Kosior (1279) 1-12Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1348) - Wim Verschoor (1148) 1-19Partij
   IJmuiden  -   Rivieren Dammers  
13
-
7
 Kees Pippel (1314) - Theo de Swart (1344) 2-06Partij  
 Stijn Tuytel (1277) - Rik Verboon (1240) 1-12Partij
 Jesse Bos (1292) - Theo Voorspuij (1291) 0-24Partij
 Martin van Dijk (1279) - Pelle Sterk (1175) 1-17Partij
 Feroz Amirkhan (1220) - Ernst de Heer (970) 2-08Partij
 Willem Winter (1223) - Thijs Verboon (1155) 1-15Partij
 Conall Sleutel (1031) - Dirk-Jan Dekker (1068) 2-03Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Arthur de Swart (1151) 1-19Partij  
 Max Doornbosch (903) - Henk Houweling (1136) 1-110Partij
 Cees van der Vlis (1101) - Gerry Verhoeven (1071) 2-01Partij