HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Micone  ....13....1312..10..155926
2  DES Lunteren  ......911....1311..175822
3  Heijmans Excelsior  ......12129..11....125812
4  CEMA/De Vaste Zet  7....11......1016..135714
5  DC Dordrecht  ..1189........1315..5612
6  RDC Rijnsburg  ..98....1311....11..564
7  Lent  7..11....711....10..55-8
8  Van Stigt Thans 2  8........9912..12..540
9  DV VBI Huissen 2  ..7910......8..15..53-2
10  IJmuiden  109..47..........1353-14
11  PSV Dammen  ........591085....51-26
12  Rivieren Dammers  5387..........7..50-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 5
za 28-11-2015     Rivieren Dammers  -   Micone  
5
-
15
 Theo Voorspuij (1291) - Yves Vandeberg (1218) 1-19Partij
 Rik Verboon (1240) - Bryan Wollaert (1180) 1-16Partij
 Arthur de Swart (1151) - Evert Dollekamp (1289) 1-18Partij
 Thijs Verboon (1155) - Edgar Haagh (1203) 1-15Partij
 Pelle Sterk (1175) - Toine Brouwers (1403) 0-27Partij
 Dirk-Jan Dekker (1068) - Harry Verdoolaege (1127) 1-12Partij
 Henk Houweling (1136) - Toby Hage (1356) 0-23Partij
 Krijn van Herwaarden (1024) - Laura Timmerman (1133) 0-24Partij
 Mark Mandemaker (900) - Joeri Hezemans (1235) 0-21Partij
 Ernst de Heer (970) - Ad de Hoon (1188) 0-210Partij
   DC Dordrecht  -   IJmuiden  
13
-
7
 Anton Kosior (1279) - Kees Pippel (1314) 1-110Partij
 Pim Arts (1205) - Cees van der Vlis (1101) 2-06Partij
 Shammie Kasnadi (1318) - Jesse Bos (1292) 1-12Partij
 Ton van Bokhoven (1161) - Willem Winter (1223) 0-23Partij
 Fred Roedolph (1143) - Stijn Tuytel (1277) 1-15Partij
 Peter Hartog (1247) - Conall Sleutel (1031) 1-18Partij
 Wim Kalis (1333) - Jan-Maarten Koorn (888) 2-07Partij
 Radjes Balkaran (1235) - Martin van Dijk (1279) 2-04Partij
 Job Arts (1202) - Harry van der Vossen (1053) 1-19Partij
 Simon Rompa (882) - niet opgekomen  2-01R
   DV VBI Huissen 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
10
-
10
 Fred de Koning (1334) - Pierre Lacroix (1249) 2-05Partij
 Marcel Janssen (1301) - Erwin Heunen (1240) 1-16Partij
 Geert Berends (1277) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1348) 1-11Partij
 Willem Hoek (1251) - Valere Hermans (1014) 2-02Partij
 Emiel Leijser (1231) - Martijn van Gortel (1226) 1-19Partij
 Leen de Rooij (1206) - Paul Nitsch (1395) 0-210Partij
 Ralf Veenings (1203) - Wiel Maertzdorf (1182) 0-27Partij
 Rob Schrooten (1181) - Ingrid de Kok (1135) 2-03Partij
 Dirk Joosten (1171) - Patrick Casaril (1241) 1-18Partij
 Remco Vredenberg (1116) - Tom Swelsen (1061) 0-24Partij
   RDC Rijnsburg  -   DES Lunteren  
9
-
11
 Steven den Hollander (1219) - Henk Klarenbeek (1399) 0-22Partij
 Richard Kromhout (1351) - Arwin Lammers (1149) 1-17Partij
 Eric Hogewoning (1158) - Erwin van Hierden (1354) 0-26Partij
 Arjen de Mooij (1309) - Harmjan Lammers (1277) 2-04Partij
 Cor van Dusseldorp (1461) - Aldert van Eck (1224) 1-13Partij
 Richard Meijer (1298) - Jaap van Hierden Jr. (1160) 2-010Partij
 Arie Schoneveld (1061) - Mark Sanders (1227) 2-08Partij
 Thomas Wielaard (1253) - Ronald van de Beek (1210) 1-15Partij
 Laura Andriessen (1043) - Stijn Overeem (1155) 0-29Partij
 Denise van Dam (1030) - Arjen Timmer (1319) 0-21Partij
   Lent  -   Heijmans Excelsior  
11
-
9
 Maarten Nas (1296) - Frank Teer (1342) 1-11Partij
 Gert van Willigen (1204) - Harry Kolk (1242) 1-14Partij
 Thijs Gerritsen (1304) - Wim van der Kooij (1350) 0-27Partij
 Jan Jacobs (1137) - Olga Fedorovich (1333) 1-19Partij
 Eep van Manen (1182) - Andrew Tjon A Ong (1352) 1-15Partij
 Roland de Rijke (1182) - Ron Entken (1194) 2-03Partij
 Rob Everts (1000) - Adri Vermeulen (1231) 1-12Partij
 Joop Geurts (1169) - Mari van Ballegooijen (1315) 1-16Partij
 Joppe Lemmen (1122) - Radj Balak (1111) 1-110Partij
 Marco van Bronswijk (1189) - Hein Wilsens (1071) 2-08Partij
   Van Stigt Thans 2  -   PSV Dammen  
12
-
8
 Geert Prinsen (1323) - Salomon de Jong (1187) 1-18Partij
 Edwin Torn (1190) - Jacco Sandee (1162) 1-17Partij
 Guido van den Berg (1248) - Jan van den Hooff (1167) 2-06Partij
 Gerrit van Mastrigt (1219) - Pieter Wijn (1242) 1-13Partij
 Kees Romijn (1239) - Fred Passchier (1260) 1-14Partij
 Henk de Witt (1276) - Carlo Nas (1216) 0-210Partij
 Ton Burgerhout (1285) - Paul Hellings (1190) 1-12Partij
 Tiny Mous (1159) - David Riupassa (1036) 2-05Partij
 Agita Marterere (1180) - Hans Greveraars (938) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1276) - Anton van Spaandonk (777) 2-01Partij