HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren  ....119..11111311161781438
2  Heijmans Excelsior  ..101212..91211..121281320
3  Micone  ..10..8131312..10131581228
4  RDC Rijnsburg  98....121311..12111381218
5  DC Dordrecht  11812..9....1013151781130
6  CEMA/De Vaste Zet  ....78111051016..13880
7  Lent  91177..1011..1210..88-6
8  Van Stigt Thans 2  9889..15912..12..864
9  DV VBI Huissen 2  79....1010..881513860
10  IJmuiden  9..108748..12..1385-18
11  PSV Dammen  48795..1085....81-48
12  Rivieren Dammers  385737....77..80-66

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 8
za 16-01-2016     Micone  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Bryan Wollaert (1180) - Wim van der Kooij (1350) 1-17Partij
 Toine Brouwers (1403) - Frank Teer (1342) 1-15Partij
 Yves Vandeberg (1218) - Olga Fedorovich (1333) 1-13Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Mari van Ballegooijen (1315) 1-14Partij
 Evert Dollekamp (1289) - Adri Vermeulen (1231) 1-11Partij
 Herman Meyer (1277) - Andrew Tjon A Ong (1352) 2-010Partij
 Toby Hage (1356) - Harry Kolk (1242) 0-22Partij
 Laura Timmerman (1133) - Soender Kalpoe (1156) 1-19Partij
 Ad de Hoon (1188) - Ron Entken (1194) 1-18Partij
 Joeri Hezemans (1235) - RenĂ© van Oosterhout (1144) 1-16Partij
   DES Lunteren  -   PSV Dammen  
16
-
4
 Erwin van Hierden (1354) - Paul Hellings (1190) 2-010Partij
 Henk Klarenbeek (1399) - Jacco Sandee (1162) 2-01Partij
 Arwin Lammers (1149) - Carlo Nas (1216) 1-12Partij
 Ronald van de Beek (1210) - Fred Passchier (1260) 1-13Partij
 Arjen Timmer (1319) - Pieter Wijn (1242) 1-14Partij
 Harmjan Lammers (1277) - Menno Hottinga (1089) 2-05Partij
 Stijn Overeem (1155) - Jan van den Hooff (1167) 1-18Partij
 Aldert van Eck (1224) - Hans van Berkel Sr. (1066) 2-06Partij
 Mark Sanders (1227) - Jouke Hottinga (1030) 2-09Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1160) - Hans Greveraars (938) 2-07Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Van Stigt Thans 2  
5
-
15
 Wiel Maertzdorf (1182) - Henk de Witt (1276) 1-18Partij
 Patrick Casaril (1241) - Kees Romijn (1239) 1-11Partij
 DrĂ© Peeters (908) - Ton Burgerhout (1285) 0-23Partij
 Frans Goossens (802) - Edwin Torn (1190) 0-29Partij
 Pierre Lacroix (1249) - Guido van den Berg (1248) 1-12Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1348) - Tiny Mous (1159) 1-110Partij
 Erwin Heunen (1240) - Gerrit van Mastrigt (1219) 1-17Partij
 Tom Swelsen (1061) - Agita Marterere (1180) 0-24Partij
 Martijn van Gortel (1226) - Cheick Maurice Ndione (1339) 0-26Partij
 Ingrid de Kok (1135) - Hans Lansbergen (1212) 0-25Partij
   IJmuiden  -   Lent  
8
-
12
 Conall Sleutel (1031) - Roland de Rijke (1182) 0-28Partij
 Cees van der Vlis (1101) - Thijs Gerritsen (1304) 2-05Partij
 Martin van Dijk (1279) - Gert van Willigen (1204) 1-110Partij
 Jesse Bos (1292) - Eep van Manen (1182) 2-09Partij
 Feroz Amirkhan (1220) - Maarten Nas (1296) 1-17Partij
 Willem Winter (1223) - Marco van Bronswijk (1189) 0-23Partij
 Kees Pippel (1314) - Jan Jacobs (1137) 1-11Partij
 Jan-Maarten Koorn (888) - Joppe Lemmen (1122) 0-22Partij
 Marcel Doornbosch (1030) - Joop Geurts (1169) 0-24Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Rob Everts (1000) 1-16Partij
   Rivieren Dammers  -   RDC Rijnsburg  
7
-
13
 Theo Voorspuij (1291) - Richard Meijer (1298) 1-17Partij
 Rik Verboon (1240) - Thomas Wielaard (1253) 1-14Partij
 Pelle Sterk (1175) - Arjen de Mooij (1309) 0-25Partij
 Arthur de Swart (1151) - Steven den Hollander (1219) 0-22Partij
 Thijs Verboon (1155) - Cor van Dusseldorp (1461) 0-21Partij
 Dirk-Jan Dekker (1068) - Richard Kromhout (1351) 1-18Partij
 Gerry Verhoeven (1071) - Eric Hogewoning (1158) 1-13Partij
 Ernst de Heer (970) - Denise van Dam (1030) 1-16Partij
 Henk Houweling (1136) - Arie Schoneveld (1061) 1-110Partij
 Fokko Burema (838) - Laura Andriessen (1043) 1-19Partij
   DC Dordrecht  -   DV VBI Huissen 2  
10
-
10
 Rob van Eijk (1293) - Rob Schrooten (1181) 1-17Partij
 Anton Kosior (1279) - Geert Berends (1277) 1-19Partij
 Wim Kalis (1333) - Dirk Joosten (1171) 2-010Partij
 Peter Hartog (1247) - Fred de Koning (1334) 0-28Partij
 Job Arts (1202) - Leen de Rooij (1206) 2-01Partij
 Fred Roedolph (1143) - Remco Vredenberg (1116) 2-04Partij
 Wim Verschoor (1148) - Jan van Loenen Jr. (1235) 1-16Partij
 Radjes Balkaran (1235) - Ralf Veenings (1203) 1-15Partij
 Joop Roedolph (1179) - Emiel Leijser (1231) 0-22Partij
 Ton van Bokhoven (1161) - Willem Hoek (1251) 0-23Partij