HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Dammend Tilburg  ....................161212
2  Samen Sterk  ..................13..126
3  CEMA/De Vaste Zet  ................12....124
4  Den Haag  ..............11......122
5  Van Stigt Thans 2  ........10............110
  Heijmans Excelsior  ........10............110
  IJmuiden  ............10........110
  DC Dordrecht  ............10........110
9  Dammend Tilburg 2  ......9..............10-2
10  RDC Rijnsburg  ....8................10-4
11  Ons Genoegen Utrecht  ..7..................10-6
12  Gooi & Eemland  4....................10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 17-09-2016     Dammend Tilburg 2  -   Den Haag  
9
-
11
 Ad de Hoon (1199) - Pertap Malahé (1176) 1-110Partij
 Bryan Wollaert (1183) - Gerard de Groot (1276) 0-28Partij
 Kees van Bakel (1139) - Edwin de Jager (1234) 1-15Partij  
 Laura Timmerman (1135) - Frans van Eenennaam (1126) 1-16Partij
 Sarah Rijgersberg (1136) - Berke Yiğittürk (1064) 0-27Partij
 Joeri Hezemans (1237) - Hein van Dee (1093) 1-14Partij
 Toby Hage (1342) - Roy Bidesi (1121) 2-01Partij
 Harry Verdoolaege (1136) - Frans Teijn (1046) 2-03Partij
 Theo van den Hoek (1199) - Bas Baksoellah (1055) 1-19Partij
 Toon Dielen (1110) - Hans Giphart (1175) 0-22Partij
   Dammend Tilburg  -   Gooi & Eemland  
16
-
4
 Kevin Machtelinck (1385) - Leo van der Laan (1128) 2-04Partij
 Mehmet Yöney (1235) - Walter Thoen (1278) 2-08Partij
 Thijs van den Broek (1331) - Eric van Dusseldorp (1344) 1-15Partij
 Jim Depaepe (1232) - Dick Beking (1131) 1-110Partij
 Hein De Cokere (1314) - Erik Maijenburg (1175) 1-13Partij
 Toine Brouwers (1401) - Peter Frans Koops (1129) 2-02Partij  
 Yves Vandeberg (1216) - Wim Muijs (1138) 1-16Partij
 Jasper Daems (1305) - Gerard Benning (1006) 2-09Partij
 Martijn de Leeuw (1309) - Willem Bor (1019) 2-07Partij
 Koos van Amerongen (1281) - Michiel Luiten (1018) 2-01Partij
   IJmuiden  -   DC Dordrecht  
10
-
10
 Jesse Bos (1298) - Jan van den Hooff (1137) 1-15Partij  
 Jacqueline Schouten (1105) - Rob van Eijk (1278) 0-23Partij
 Martin van Dijk (1269) - Kees van Dijk (930) 2-04Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Nico Knoops (1290) 1-110Partij
 Stijn Tuytel (1268) - Jan van Oosterhout (844) 1-18Partij  
 Harry van der Vossen (1053) - Randy Horne (1162) 0-22Partij
 Kees Pippel (1315) - Anton Kosior (1301) 1-11Partij
 Conall Sleutel (1048) - Bert Baars (914) 2-07Partij  
 Willem Winter (1208) - Fred Roedolph (1186) 0-26Partij  
 Maurice Koopmanschap (940) - Nico Stuurstraat (901) 2-09Partij  
   CEMA/De Vaste Zet  -   RDC Rijnsburg  
12
-
8
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1344) - Pieter Jan Rijken (1187) 1-15Partij  
 Raphaël Martens (1129) - Thomas Wielaard (1263) 0-21Partij
 Lukasz Kosobudzki (1263) - Richard Meijer (1286) 1-110Partij  
 Genadij Shapiro (1219) - Eric Hogewoning (1169) 1-16Partij  
 Wiel Maertzdorf (1179) - Cor van Dusseldorp (1454) 0-29Partij
 Tom Swelsen (1116) - Steven den Hollander (1252) 1-13Partij  
 Erwin Heunen (1233) - Arie Schoneveld (1066) 2-07Partij  
 Patrick Casaril (1223) - Richard Kromhout (1364) 2-02Partij
 Paul Nitsch (1398) - Arjen de Mooij (1324) 2-08Partij
 André Maertzdorf (1148) - Wim Bremmer (1329) 2-04Partij
   Samen Sterk  -   Ons Genoegen Utrecht  
13
-
7
 Jo Fijen (1169) - Gerard Morsink (965) 2-08Partij
 Martin de Jong (1145) - Toys Sheoratan (1103) 1-12Partij
 Micha van Tol (1206) - Cock van Wijk (1260) 1-16Partij
 Wouter Morssink (1166) - Ruud Klaarenbeek (1082) 2-010Partij
 Martien Out (1164) - Wim Vlooswijk (1115) 1-15Partij
 Martijn van der Klis (1262) - Auke Zijlstra (1214) 1-19Partij
 Ali Fthalla (1237) - Arne van Mourik (1241) 0-21Partij
 Richard Treur (1158) - Peter Meijler (1144) 2-04Partij
 Ruud de Kooter (1170) - Wouter van Beek (1246) 1-17Partij
 Raymond van Es (1101) - Johan Strous (1134) 2-03Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Heijmans Excelsior  
10
-
10
 Hans Lansbergen (1196) - Frank Teer (1358) 0-210Partij  
 Tiny Mous (1158) - Mari van Ballegooijen (1325) 1-19Partij
 Ton Burgerhout (1280) - Darja Fedorovich (1306) 1-18Partij
 Guido van den Berg (1265) - Wim van der Kooij (1368) 1-17Partij
 Kees Romijn (1250) - Olga Fedorovich (1322) 0-23Partij
 Henk de Witt (1249) - Harry Kolk (1263) 2-01Partij
 Waldo Aliar (1287) - Andrew Tjon A Ong (1270) 1-16Partij  
 Gerrit van Mastrigt (1213) - Adri Vermeulen (1232) 1-15Partij
 Juan Camelia (1220) - Ron Entken (1183) 2-02Partij
 Agita Marterere (1170) - Pieter Wijn (1217) 1-14Partij